Esileht Imetamine Rindade muutus imetamisega

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rindade muutus imetamisega

Postitas:
Kägu

Muretsen rinnaga imetamisel rindade kuju muutuse pärast. Kas soovitate RPAd?

Või ei pruugi rinnad üldse muutuda?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A okei siis ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedus muudab rinna kuju. Kui muutust kardad, lapsenda või võta kass.

+9
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga millest tuleneb hirm rindade kuju osas? Kas oled arvestanud, et kogu su keha võib päris mõnda aega (kui mitte jäädavalt) pärast sünnitust teistsugune olla?

Üldtunnustatud soovitus on rinnapiima anda ning ilma mõjuva põhjuseta asendajaid mitte kasutada. Rinnad saab pärast ju ilukirurgi juures “korda” teha lasta.

Mina olen enamus aega olnud nii palju väsinud, et kui regulaarselt süüa jõuab ja piisavalt pessu saab, siis on elu juba lill. Jah, ootan juba seda aega, kui saan “inimene” uuesti olla, aga täna on prioriteedid igal pool mujal kui enda välimusel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma muretseks rohkem raseduse ja kühu pärast, et kas pärast tõmbab ise ragasi ikka, äkki tekib diastaas või lihastest sõltumata jääb nahk lõdvalt rippuma jne.

Rinnad? Vb, kuna need mul väiksed, pole ripprindade pärast muretsenud. Enne 3. rasedust oli ka rindadesse rasvkude enam-vähem taastunud, kuigi jah, nii kikkis nad ei ole nagu 20aastaselt ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedus mõjutab rindu, mitte imetamine. Imetamine on rindadele vaid hea, sest kui pärast rasedust, kui rasvkude on vähenenud, imetamine järsult ära jätta, siis lähevadki rinnad n-ö tühjaks, imetades ja imetamist hiljem tasapisi järele jättes üldiselt rasvkude mingil määral taastub. Mul läks ka pigem hästi sellega – imetasin veidi alla 2 a.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

RPAd kindlasti ei soovita. Eks nende rindadega ole samamoodi kui kõhuga, ega keegi ette ei tea, milliseks need lõpuks jäävad. Mina näiteks imetasin mõlemat last väga kaua, kumbagi üle 2,5 aasta. Teise lapse imetamise lõpetamisest on möödas umbes 2 aastat ja päris ausalt võin öelda, et mul ei ole rindade kuju ega suurus üldse muutunud võrreldes sellega, mis oli enne esimest rasedust. No ma muidugi mõõtnud ei ole, aga nii silmaga hinnates. Ainus muutus, mida ma näen, on see, et nibu on veidi pikem kui varem ja nö soojas olekus on nibuväli suurem kui varem. Aga ma olen üsna kindel, et keegi, kes mu rindu nö külmas olekus näeb, ei julgeks küll pakkuda, et ma üldse kunagi kedagi imetanud olen. Nii et ei pruugi üldse muutuda (kuigi muidugi võib). AGA! Ma oleksin sama kaua imetanud kindlasti ka siis, kui oleksin teadnud, et see rinnad “ära rikub”. Ma tegelikult usun, et kui beebi kätte saad, siis on sul hoopis tähtsamate asjade pärast muretseda kui rindade välimus 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei muutunud rinnad, 2 last, 2,5a imetamist, kui siis tõesti minimaalselt. Enne lapsi oli väga prink B-C korv, on praegugi.

Ilmselt on see väga individuaalne. Kuigi isiklikult tean mitmeid naisi, kellel on lapsi 1-2 ja õhkavad rinnaopist, kuigi imetasid väga lühikest aega. Äkki on siin tõesti seos, et kui kiirelt lõpetad, siis muutuvad koledaks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Rindade muutus imetamisega