Esileht Imetamine Rindade pehmus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rindade pehmus

Postitas:
Kägu

Kas teistel imetavatel emadel on ka sellist asja, et aeg-ajalt (minu puhul vast iga nädala tagant) muutuvad rinnad täitsa lötsiks ja näha on, et laps ei saa sealt piisavalt piima kätte. Peale söömist pole päris rahul ja uinakud on ka lühemad. Öösel samuti ärkab tihedamini.

Imetan kolmandat last ja kõigiga on sedasi olnud. Beebi on hetkel kahekuune. See on minu jaoks imetamise juures ainus raske asi. Ja lötsiks muutuvad rinnad täiesti paugupealt. Siis tean, et kuskil päev-poolteist imetan tihedamini ja seejärel on jälle rindades rohkem piima. Laps saab kõhu täis. Mäletan, et teise lapsega oli ka kogu aeg samasugune mässamine. Ja kui laps hakkas juba tublit kogust püreesid sööma, jäi peale igat rinnast söömist tunne, et isver kui vähe ta sealt sai, mõned lonksud.

Kas teistel on ka nii või mul on kuidagi väikene piimavool? Teisi lapsi imetasin 10-11 kuud. Aga see polnud suures osas nauditav tegevus just pideva mure pärast, kas lapsel ikka kõht täis on. Kaaluiive on korralik, aga pehmete rindade päevadel näen, kuidas beebi ei ole rahulolev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa apteegitilliteed oled joonud? See peaks piimavarudele hästi mõjuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu beebi tänaseks 8-kuune ja märkasin ka, et rinnad aeg-ajalt tühjaks muutusid ning siis beebi piima sagedasema söömisega juurde tellis. Vahel pumpasin ise ka, et piima juurde tuleks. Mingeid piimatootmist soodustavaid asju pole tarbinud.

Samas minul lapse vähene kaaluiive juba praktiliselt algusest peale probleemiks, kuigi ma ei saa aru, kui pontsakas üks beebi ikka olema peab… Laps ise rõõmus ja aktiivne, enda arvates näljas ei hoia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma toitsin last liiga tihti – nii öösel kui ka päeval, alati kui tundus, et on näljane, ning iga toitmiskord vahetasin rinda – nii ma haiglas öeldut tõlgendasin. Rinnad olid mitu kuud sageli kõvad ja sõlmesid täis kuniks taipasin strateegiat muuta.

(Laps tegelikult õppis kiirelt, et saab mu vastas olla vaid siis, kui imetab, ja nuttis+imetaski seetõttu rohkem, et oma voodis ei peaks olema. See tekitas lisaks rinnahädadele ka lapsele probleeme, mis siia teemasse enam ei puutu)

Seega jah, eks enda jaksamise ja lapse enda tellimise peale see kogus muutub (pluss muud faktorid, muidugi pole kõik juhtumid ühe puuga).

Tore, et su keha vastavalt reageerib, ja et kaaluiibega korras on. Kui märkad natuke enne, et kogus väheneb, siis aitavad sind äkki minu esimeses lõigus kirjeldatud asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Rindade pehmus