Esileht Ilu Rindade suurendamine oma rasvaga

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Rindade suurendamine oma rasvaga

Postitas:

Rinnaoppidest leiab muidu palju infot, aga kuna antud tehnoloogia on alles uus, siis materjali väga pole. Kas keegi siinolijatest on käinud uuel meetodil rindade suurendamisel? On plaan minna ka konsultatsiooni, aga tahtsin ka teiste kogemusi. Kuipalju rinda suurendada sai (kas vahet on näha) ja kuidas taastumine oli.
Ise tunnen et kolmas laps jättis mind veidi suuremaks kui varem, aga rinnad on pärast kolme imetamist lihtsalt vajunud – vajaksid väikest lisasüsti 🙂 oma rasvaga suurendamine tundub justkui kaks kärbest ühe hoobiga – saan lahti kõhurasvast ja veidi täidlasemad rinnad. Ütlen kohe ära, et saan aru et see ei saa rindu palju suuremaks teha, aga ma pole iial olnud suurte rindade fänn, väike B sobib hästi 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 13:08; 21.06 16:14; 12.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära vajunud rinda sellise meetodiga ilusaks ei saa. Lössi vajunud rind vajab silikoonproteesi ja lisaks üleliigse naha eemaldust (ankurlõige).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Töötan plastikakirurgia valdkonnas. Omast kogemusest saan öelda järgnevat:

Kui soovi oma rasvaga rindu suurendada, siis reaalselt saab mahtu maksimaalselt pool korvi kuni korvi võrra. Lõplik maht oleneb väga patsiendist ja tema kättesaadavast rasva hulgast (siinkohal on oluline, et endal ka oleks piisav “polster”). Parima kvaliteediga rasv siirdamiseks on reitelt. Kõhult saab ka, aga pole nii hea.
Rasvasiirdamine EI tõsta rindu. Kui rinnad vajunud, siis esteetiliselt ilusa tulemuse jaoks aitab vaid tõstmise op või olenevalt lõpptulemuse soovist ka implantaat. Rasvasiirdamine on pigem kerge assümmeetria ja täite jaoks hea alternatiiv.

Kokkuvõttes soovitan külastada eri kliinikute arste ja konsulteerida. Kindlasti vali plastikakirurg, kes omab plastikakirugias ka vastavat litsentsi (mitte poleks lihtsalt üldkirurg).

Kõike paremat!

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 15:02; 23.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele, eriti viimasele!
Kui Sa juba siia ära eksisid, siis mul paar küsimust veel..

Ma tegelikult väljendasin end valesti, rind pole mitte vajunud vaid pigem tühi; pool korvi suurem rind kõlab ideaalselt. Aga praegu olen vaadanud välismaa videoid ja seal tehakse protseduur kohaliku tuimestusega, miks ometi? Ja see igavene rasvaimu hirm, et kui ühest kohast eemaldan, kas siis hakkab mujale kergemini ladestuma? Loogika ütleb justkui ei..
Sellest vist olen õigesti aru saanud, et kõhuplastika on see, kui tehakse ka uus naba, rasvaimuga jääb siiski kõik naba-nahk samaks? Vanust pole palju (31), nahk on muidu hea elastne, aga need opitud nabad on minu jaoks alati nii hirmsad, seda küll ei tahaks. Tahaks ainult sellest päästerõngast vabaneda ja kui sellega saaks veidi ka rinda täita, oleks see kaks kärbest ühe hoobiga. See isegi kõlab liiga hästi..

Kindlasti tahaks mitmes kohas käia konsultatsioonil, tänan ka selle soovituse eest kuidas arsti valida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 16:14; 23.06 00:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tore kui saab abiks olla.
Rasvaimu operatsiooni saab lokaalis teha (kui on väga väiksed piirkonnad vaja teha), aga siinsed kliinikud vaevalt rasvasiirdamist lokaalis teevad. See ikkagi vaid üldnarkoosi operatsioon. Kuna operatsioon ise võtab aega ja igatepidi see patsiendi suhtes turvalisem.
Rasvaimu eemaldab rasvarakud permanentselt nendest piirkondadest kust rasva võetakse. Kui sul kaal hiljeb tõuseb, siis allesjäänud rasvarakud lihtsalt suurenevad/paisuvad ja nii saab polster kasvada ka nendest piirkondadest, kus rasvaimu tehtud. Rasvaimuga ei võeta kunagi sult 100% rasva ära naha alt, kuna nö vajalik polster peab alles jääma. Oluline on peale rasvaimu olla ikka tervislik ja aktiive, et ka tulemus säiliks kaua.
Rasvaimuga naba ei puuduta jah. Kõhuplastikal endal on ka erinevaid võimalusi. Kellel näiteks probleem liignahaga vaid nabast allpool, saab teha mini-kõhuplastikat. Sellisel juhul ka naba ei puudutata. Kui probleemi aga kogu kõhuga ja nt ka peale laste saamist tekkinud diastaas, siis täiskõhuplstika aitab selle korda saada.

Ilusaid Jaane! 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 15:02; 23.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aru saanud sellest, et oma rasva siirdamisega ei pruugi tulemus jääv olla, kuna kui tulevikus peaksid kaalust alla võtma siis see lisatud rasv rindades ei ole jääv, vaid võib samuti kaduda. Seega kui juba tõesti üldnarkoosis teha siis pigem soovitaks miskit püsivamat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka olid peale kolmandat last kaua sellised “pooltÜhjad” rinnad. Mitte midagi ette ei võtnud ja 6 aastaga taastus ise väga ilusaks kõik, täitsa loomulikul viisil. Kolmanda lapse sünnitasin 2 kuud enne oma 40-a sünnipäeva. Lihtsalt kannatust ja iga aastaga läheb paremaks. Praegu on figuur väga hea ja olen õiges proportsioonis ja rinnad on ise taastunud.
Rinnalõikustesse ilma meditsiinilise näidustuseta suhtun äärmiselt ettevaatlikult. Kui sa opi tulemusega rahule ei peaks jääma, siis tekib kahetsus. Kas seda on vaja? Keha vajab lihtsalt taastumiseks teatud aega, ikkagi kolme last imetatud. Kuula oma keha.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tundub, et siin mõni teadjam, siis kas enda rasva siirdamisega rohkem terviseriske ei kaasne kui silikoonidega? Jälgides välismaiseid kirurge, siis nt rasva siirdamine tagumikku/puusadesse on seotud ju tõsisemate terviseriskidega? Kas rindadesse rasva siirdamine erineb sellest ja on ohutum?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

implantaadid kindlasti ohutumad ei ole. väga palju on kapseldumist, lekkimist. kuigi algselt öeldakse et juskui neid vahetama ei peaks, siis üsna tihti kuulen et lastakse implantaadid välja võtta. Tõusevad põletikunäidud, tekivad vereanalüüsis sellised ained mis viitavad implantaatide lekkimisele, mõnikord mõne väiksema trauma tagajärjel lähevad katki. Mõnikord juhtub et ei jäägi tulemus kohe alguses kena, siis minnakse noa alla tagasi. Operatsioon on päris suur.  Selles mõttes et mina kindlasti never ever ei lase implantaadid panna, oma rasva ainult süstitakse, sind ei lõigata lahti…

olen teinud kunagi kõhupöastika diastaasi tõttu ja taastumine opist oli küll vaevaline. Samas mul on vist vedanud kirurgiga sest naba järgi küll aru saada pole, et naba on siirdatud. Edu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

implantaadid kindlasti ohutumad ei ole. väga palju on kapseldumist, lekkimist. kuigi algselt öeldakse et juskui neid vahetama ei peaks, siis üsna tihti kuulen et lastakse implantaadid välja võtta. Tõusevad põletikunäidud, tekivad vereanalüüsis sellised ained mis viitavad implantaatide lekkimisele, mõnikord mõne väiksema trauma tagajärjel lähevad katki. Mõnikord juhtub et ei jäägi tulemus kohe alguses kena, siis minnakse noa alla tagasi.

Milleks sellist jama ajada? Näita ühte lugu implantaadi lekkimisest? See pole võimalik, sest implantaadid on lekkimiskindlad, neil pole sees vedelat sisu. Samuti ei ole kuulda olnud implantaadi katki minekust.

Levita vähem linnalegende.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teinud kunagi kõhupöastika diastaasi tõttu ja taastumine opist oli küll vaevaline. Samas mul on vist vedanud kirurgiga sest naba järgi küll aru saada pole, et naba on siirdatud. Edu.

Kes sul tegi operatsiooni? Ma kaalun ka kõhuplastikat, soovitusi on väga erinevaid. Üks ütleb ühe kohta, et väga hästi tegi, teine teeb sama kirurgi täiesti maha, üldse ei oska valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pane google otsingusse breast implant leakage symptoms, saad väga värsket infot seal (pole ainult vanade implantaatide probleem).

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle tegi Dr. Mart Eller, sama kes Mallukale rinnad tegi. Tegutseb nii TÜKis kui Tallinnas erakliinikus.

Tasub mainida et tulemus ei ole ainult arstist sõltuv, vaid ka taastumisprotsessist. Kui jälgida soovitusi taastumise osas ja ei teki põletikku haavade ümber, siis tulemus jääb suurepärane! samas põletik võib tekitada armu moondumist ja see võib jääda kole, siis tasub arstile näidata ja siis saab teha armi korrektsiooni. Kuna minul on olnud kaks keisrilõiget, siis mul see arm seal nkn juba olemas oli (mis jääb bikiinide alla), muus osas on tulemus suurepärane võrreldes selle kõhuga mis mul enne oli. Lisaks kuna eemaldati ka tükk nahka mis oli allpool naba, siis sellega läksid ka mu ainsad venituarmid 😀 elukvaliteedist ma ei räägigi. kui ennem pidin kanda 1-2 suurust suuremaid riideid et nad kõhu peal kokku läheksid siis nüüd mul jälle piht tagasi, kannan oma suuruses riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Rindade suurendamine oma rasvaga