Esileht Ilu ja tervis Rindade suurendamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rindade suurendamine

Postitas:

Kindalsti on palju naise,kes oleksid sellele protseduurile kindlasti vastu ja kui isegi on väiksed rinnad,siis nad on rahul nendega. Mina aga kohe üldse ei ole ega suuda leppida. Olen 181 cm pikk, peenike ja väga väikse rinnaga ja no teeb kurvaks, väga kurvaks. Enne rasedust ikka tsipake nagu oli aga nüüd 1,5a peale sünnitust- no mitte midagi. Hakkan üha tõsisemalt mõtlema suurendamise peale, kuid äkki siin on keegi,kes oskaks nõu anda, millise arsti poole pöörduda, kuidas endal kõik see protseduur läks? kuidas taastusite? ja mis kõige olulisem- palju see kõik maksma läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata buduaar.ee seal kõik kirjas,ise pole kogenud,aga liigun samas suunas sama probleemiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Villa Medica pidi üpris soodus olema. Tutvu: http://villamedica.com/et/about

Ja muide, mul on seesama masendus peal olnud. Olen ka pikk ja rinda pole ollagi peale imetamise lõppu. Täiesti lame. Minu väiksust rinnahoidjat ei tehtagi.
Peale pikki kõhklusi ja mõtisklusi otsustasin asja mitte ette võtta.
Tegemist on siiski operatsiooniga, võõrkeha paigaldamisega. See nõuab aastate pärast hooldust. Raha läheb. Alles hiljuti oli suur jama seoses vale silikooniga… Kas enesehinnang on tulevast terviseriski väärt?
Enda jaoks leidsin spordi ja teise riietumise stiili.
Mees on mul nagunii \”tagumikumees\”, teda see rinnasuurus üldse ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Rindade suurendamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.