Esileht Ilu ja tervis Rindade täitesüstid enda keharasvaga. Kas jääv tulemus? Jääb loomulik?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rindade täitesüstid enda keharasvaga. Kas jääv tulemus? Jääb loomulik?

Postitas:

Tere!
Olen 38 aastane kolme lapse ema. Enne rasedusi oli ilus c korv. Kolm pikka aastat imetamist (kõiki imetasin aasta) on tulemus kehvapoole. Rinnad on nö tühjad ja lamedad, nibud sees ja kummardades oleks nagu sokid kivi. Vabandust väljenduse pärast, aga midagi ilusat enam ei ole. Kui üldse saab seda korviks nimetada, siis A korviks. Ka sellise suurusega rinnahoidjaid ostes on nagu korv pooltühi.
Käisin ka arstil, imetamised ja rasedused on oma viimase rasva rinnast viinud ära ja rind enam ei taastu.

Ei soovi implantaate ega kunstrindu! Aga tahaksin pisut rinda toekamaks muuta. Lugesin, et loomulik ja üsna ohutu on oma rasva süstimine rindadesse. Loen mitmelt lehelt ja ainuke mure on see, et osad lehed väidavad, et protseduur ei ole püsiv.

On kogemusi ja kas teha Tallinnas või Tartus?
Süstide jälge ju ka vist näha ei jää ehk tulemus on loomulik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:11; 30.01 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muidugi ei ole uurinud selle kohta, aga minuarust see tundub ju suhteliselt loogiline, et protseduur pole püsiv. Kui sinu kehas rasvaprotsent väheneb, siis miks see rindadesse süstitud rasv alles peaks jääma? Kaob ju samamoodi. Kui sa just ei suuda oma praegust kaalu ja kehakoostist pidevalt säilitada täpselt samasugusena.
Vabandan oma võhiklikkust, kui täitsa mööda panin millegagi.

Lugesin ka just netist, et rasva siirdamine rindadesse neid ei tõsta, seega kui sul on rippuvad rinnad, siis arvatavasti ei ole see tõhus ja oleks ikkagi vaja tõstmist (ja implantaati).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh arvamuse eest! Kaalu kõikumist ma väga ei karda, viimased 20 a sama kaal (+-3kg). Ja kui see kaal ka kuskile liigub, siis varajases keskkeas pigem ehk suuremaks. See aga ei peaks ju rindadele halvasti mõjuma…? Ja mu rinnad ei ripu, vaid on nö tühjad ja väikesed. Seega ise arvan, et antud protseduuur peaks sobima. Tean, et seda tehakse ka nii Tallinnas kui Tartus. Küll oleks tore kui keegi, kes seda teinud, annaks teada, et kuidas läks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:11; 30.01 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin üht Inglismaa saadet, kus näitas rindade täitesüstimist. Seal näidati seda ühe naise peal ja märgiti samuti, et tulemus pole püsiv (minu mälu järgi kestis vaid 1-1,5 a).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin dr Kirjaneni juures konsulteerimas ja küsisin mh selle protseduuri kohta . Ta ütles, et üle poole nr ilmselt tulemus ei muutu ja oeab tegema mitu korda, sh täisnarkoosiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll rindadedesse rasva süstinud, kuid muusse piirkonda, ühe defekti kaotamiseks. Minu arusaamise järgi mingi osa rasvarakkudest kindlasti hukkub, eks mingi osa jääb ka püsima. Need kohad reie siseküljel, kust rasva võeti, andsid mõni aeg ikka tunda, sisuliselt tehakse ju rasvaimu, pikk varras lükatakse sisse ja suditakse sellega naha all ringi. Mingeid püsivaid jutte või kohti siiski näha ei jäänud. Minul läks vaja ainult väga väike kogus rasva, ei taha ette kujutadam et kui imetakse suurem hulk rasva, siis ju käiakse selle vardaga ikka suurem pind kere peal läbi, see on kehale kindlasti paras trauma.
Seal kohas, kuhu aga rasva süstiti, jäi selline imelik tunne, ei oskagi kirjeldada, mis tunne see on, aga ma nagu suvalistel hetkedel tunnen mingit närviaistingut seal, eriti siis kui trenni teen, nagu kerge võbelus, esimene aasta oli tihti tunda, nüüd pikem aeg möödas, aga vahel harva tekib seal ikka mingeid kummalisi aistinguid. Süsti koht jäi mul ka tiba lillakas, nõel millega süstiti, polnud kõige peenem.
Ütlen ausalt, et mina ei julgeks seda protseduuri teha. Efekt mida saavutad, ei saa olla väga suur, kehale on see paras trauma nii rasvaimu osas kui ka süstide osas. Ilmselt keegi ei ole ka suuteline seda rasva väga ühtlaselt süstima, päris palju peab ka nõelaga rindades sorkima, et ühtlast tulemust saavutada.
Kunagi mõtlesin samuti, et oleks hea mõte rindu oma rasvaga täita, hetkel peale seda väikest protseduuri ma enam seda ei teeks. Lisaks ma kardaks ka võimalikke põletikke ja komplikatsioone rinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige täpsema vastuse saad, kirjuta Health kliinikusse ja saad väga täpsed vastused ja väga viisakad. Saad läbida konsultatsiooni ka meili teel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Rindade täitesüstid enda keharasvaga. Kas jääv tulemus? Jääb loomulik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.