Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rindade tundlikkus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rindade tundlikkus

Postitas:
Kägu

Tere!

Enne rasedust muutusid mul rinnad alati enne päevi tundlikuks. Kui jäin rasedaks, olid rinnad veelgi rohkem tundlikud. Peale rasedust on aga rindade tundlikkus täiesti kadunud, enne päevi ega ka muul ajal pole mitte midagi tunda.

Siit ka minu küsimus. Kas keegi on kogenud sama? St proovime saada teist last ja mõtlen nüüd, et huvitav kui jään rasedaks, kas siis pole samuti oodata, et rinnad valusaks muutuksid? Ehk on keegi midagi sarnast kogenud ning saab jagada, kuidas temal oli, kui teist korda lapseootele jäi. 🙂

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Enne rasedust muutusid mul rinnad alati enne päevi tundlikuks. Kui jäin rasedaks, olid rinnad veelgi rohkem tundlikud. Peale rasedust on aga rindade tundlikkus täiesti kadunud, enne päevi ega ka muul ajal pole mitte midagi tunda.

Siit ka minu küsimus. Kas keegi on kogenud sama? St proovime saada teist last ja mõtlen nüüd, et huvitav kui jään rasedaks, kas siis pole samuti oodata, et rinnad valusaks muutuksid? Ehk on keegi midagi sarnast kogenud ning saab jagada, kuidas temal oli, kui teist korda lapseootele jäi. ????

Jah, mul oli sama. Enne lapsi enne päevi olid rinnad tundlikud.. siis sain 2 last suht järjest ja peale sünnitusi kohe see tagasi ei tulnud. Olin nagu unustanudki, et rinnad võiksid valusaks minna enne päevi. Kuni siis 3-4 a peale sünnitust hakkas 1 rind tundlikuks minema.. käisin isegi rinnakabinetis kontrollis.. kõik korras. Siis paari kuu pärast liitus ka teine rind ???? nüüd jälle on enne päevi veidi valusad nad..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kunagi rinnad tundlikud olnud, ei enne päevi ega last oodates. Kolme lapse ema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul lähevad iga jumala kuu rinnad 4-5p enne päevi valusaks, raseduse korral ei lähe 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinev, mul olid rinnad valusad iga kuu pärast ovulatsiooni kuni päevadeni (noorena käisin isegi arstil ja kontrollis, aga ilmselgelt vähk jms nii ei valuta, rinnakude lihtsalt reageerib hormoonide muutusele), aga raseduse ajal polnud seda üldse, lihtsalt suuremaks hakkasid minema natukese aja pärast 🙂 Peale lapsi on palju vähem rinnavalu, nüüd on nii, et tunnen ov ära, on kõhuvalu 😛 igasuguseid imelikke asju võib muutuda pärast sünnitust.

Eks näed, kuidas siis läheb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinev, mul olid rinnad valusad iga kuu pärast ovulatsiooni kuni päevadeni (noorena käisin isegi arstil ja kontrollis, aga ilmselgelt vähk jms nii ei valuta, rinnakude lihtsalt reageerib hormoonide muutusele), aga raseduse ajal polnud seda üldse, lihtsalt suuremaks hakkasid minema natukese aja pärast ???? Peale lapsi on palju vähem rinnavalu, nüüd on nii, et tunnen ov ära, on kõhuvalu ???? igasuguseid imelikke asju võib muutuda pärast sünnitust.

Eks näed, kuidas siis läheb.

Mul on peale esimest rasedust tekkinud just see, et ovulatsiooni ajal lähevad rinnad tundlikuks. Raseduse ajal ja enne rasedust polnud sellist asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni kuu on rinnad tundlikud, mõni mitte. Mitte mingit mustrit ei saa välja lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rindade tundlikkus