Esileht Ilu ja tervis Rindade vähendamine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Rindade vähendamine

Postitas:

Tere.
Kas kellegil on kogemust rindade vähendamisega ? Millistel tingimustel tasub operatsiooni eest haigekassa ?
Igapäevased on tugevad kaela ja õlavöötme valud. Lisaks seljavalud, vale rüht. 85G korv rinnaümbermõõduga 110cm. Istudes pikalt hakkab rind nii tugevalt suruma ja on tohutult raske. Olen kaalumas varianti, et minna vähendus operatsioonile. Loeksin huviga kui kellegil on kogemust.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 14:33; 31.03 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustada tuleb perearstist, kes suunab neuroloogi juurde. Aga kehakaal peab enam-vähem normis olema. Ei ole mõtet teha rasket ja keerulist oppi, kui saaks kaalu alandada.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 16:42; 30.03 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki alla võtta? Kehakaalu langus algab rindadest

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustada tuleb perearstist, kes suunab neuroloogi juurde. Aga kehakaal peab enam-vähem normis olema. Ei ole mõtet teha rasket ja keerulist oppi, kui saaks kaalu alandada.

Et päriselt nii see tee algabki, pole mõtet miinustada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 16:42; 30.03 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki alla võtta? Kehakaalu langus algab rindadest

Jutt õige, aga 85 ümbermõõduna ei näita just paksu inimest…

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 00:29; 01.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Rind on suur olnud koguaeg. Allavõtmine rinda mul väiksemaks teinud ei ole. Osadel kaob esimese asjana rind kui kaalu langetada. Minul kahjuks see ei mõju rinnale kuidagi. Neel õlavöötme valid ajavad hulluks juba, sellest tekkis ka mõte uurida natuke.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 14:33; 31.03 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kael ja õlavööde valutavad, siis peaks tegema sealseid lihasgruppe tugevdavaid harjutusi.
Selline rind iseenesest ei põhjusta valusid, ikka ülejäänud organism ja eriti lihaskond peab olema ka nõrgem – kas loomupoolest või vähese treenituse tõttu.

Minul on samuti rinnahoidja mõõt suur, isegi suurem kui teemaalgatajal – 85H. Rinna pealt on ümbermõõt u 125-130 cm. Mul pole MITTE KUNAGI kael, selg ega õlavööde valutanud. Minul on päris kindlasti u 30kg ülekaalu ka, seega rinnahoidja nr 85 ei tähenda automaatselt, et ülekaalu poleks. Ja päris kindlasti ei ole ma treenitud inimene.
Kuna minu suguvõsas on kõigil naistel pigem keskmisest suuremad rinnad, siis ei arva ma, et alla võttes mu rinnad olulsielt väheneksid. Midagi kindlasti, aga mitte nüüd nii oluliselt. Näiteks ei muutunud mu rinnahoidja number mitte grammigi raseduste ja imetamise ajal.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 12:17; 03.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saad perearstilt saatekirja
mul olid tihti peavalud,kael haige,selg väsis ka
käisin kirurgias mustamäe PERHIS konsultatsioonil.
minu rind oli 90 G
mõõdeti ja läksin haigekassa rahade alla,aasta oli siis 2016 detsember
opile sain 2017 märts ja sattus olema üks teine kirurg,kes polnud nõus oppi tegema,kuna oli ülekaalu ja op lükkus edasi.
Sain kaalu alla ja op toimus 2017 novembris
minu rind on 85 B
Olen väga õnnelik ja rahul 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 15:40; 01.04 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu rinnad ei väheneud,kui kaalu kaotasin ja mu peres emal ja õel ka suured rinnad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 15:40; 01.04 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki alla võtta? Kehakaalu langus algab rindadest

Jutt õige, aga 85 ümbermõõduna ei näita just paksu inimest…

Kui teemaalgataja just 2m pikk ei ole, siis oma 10-15 cm võrra saaks kindlasti rinnaalust mõõtu väiksemaks. 85 cm juures on roietel ikka nähtav pekikiht. Ilmselt võiks siis ka rinnaümbermõõt sama suurusjärgu võrra väheneda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja just 2m pikk ei ole, siis oma 10-15 cm võrra saaks kindlasti rinnaalust mõõtu väiksemaks. 85 cm juures on roietel ikka nähtav pekikiht. Ilmselt võiks siis ka rinnaümbermõõt sama suurusjärgu võrra väheneda.

Ma olen 165/65 ja see ümbermõõt on 80. Katsudes on ribid vastas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 00:29; 01.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen rindade vähendamise operatsiooni läbi teinud. See tehti tartu ülikooli kliinikumis ja selle maksis haigekassa. Minu operatsiooni tegi plastikakirurg Mart Eller. Küsi perearstilt saatekiri plastikakirurgile. Neid variante kui haigekassa opi eest maksab on päris palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas selline rinnaümbermõõt võimalik on! Toppisin omale teki särgi alla, et kuidas see 130cm välja näeb ja päris hirmuäratav figuur tekkis.

Ma olen veendunud, et enamus inimesi mõõdab oma nö. suurimat rinnaümbermõõtu rindade pealt valesti. Tahavad seda pisendada jms. Mõõtsin praegu huvi pärast üle -jah, ikka on 125 cm. Kui rinnad on eluaeg olnud suured (jah, 4. klassis narriti mind seetõttu) ja hilisemas elus oled kogu aeg paksuke olnud, siis ei ole see ümbermõõt sugugi kohutav. Ilmselt siis näeks asi ebaloomulikum välja, kui kehakaal oleks 55 kg ja rinnaümbermõõt ikka 125 cm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 12:17; 03.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Rindade vähendamine