Esileht Ilu ja tervis Rindade vähendamine Rakvere haiglas

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Rindade vähendamine Rakvere haiglas

Postitas:
Kägu

Mul on saatekiri rinnavähendusoperatsioonile (G suurus, imetamine pani viimase põntsu, juba varem oli F), mille ma ilmselt ka saan, st tagasi ei saadeta.

Olen tuttavate seas küsinud, mitmed on teinud, kogemused on väga erinevad. Ühel oli väga raske taastumine ja halb, teised räägivad, et polnud midagi hullu.

Mul on nüüd kaks varianti: Kas augustis Tallinnas Magdaleenas sr Triin Vasar

või siis minna juba maikuus Rakverre, dr Romek Märtsin.

Kas siin Perekoolis on inimesi, kellel on nende arstide ja haiglatega kogemusi? Kas Rakvere haigla on ok? Seal ma saaks varem arsti juurde. Kas Märtsin on ok?

Mul on õudne hirm selle operatsiooni ees, aga samamoodi edasi elada ka enam ei kannata, nii et tuleb ära käia. Samas tahaks siiski võimalikult leebet kogemust ja valida parema koha, kui juba valida on. Saatekirja puhul täiesti suvaliselt ükskõik kuhu minna ei saa, ainult kindlate teenusepakkujate juurde. Ilma saatekirjata on aga väga kallis, nii et sellele ma hetkel ei mõtle (varuvariandina on see plaan B).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Facebookis on Ilukurugia grupp. Küsi sealt, seal on palju kogemustega naisi koos. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere haiglasse ei läheks.  Kirurg võib hea olla, aga kirurg ei opereeri üksi.  Maakondades on alatasa personaliga probleeme.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad kirurgid on head, eriti hea on Triin Vasar, aga mul oleks väga suured kahtlused Rakvere haigla osas. Ise ootaks paar kuud kauem ja läheks Vasara juurde.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere Haigla ja dr.Märtsin on ok. Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid kogemusi. Taastumine oleneb ka inimesest, seda kõikide erinevate operatsioonide puhul. Kirurgiaosakonnas personal ka normaalne, mõni õde või hooldaja on selline, kes eesti keelt väga hästi ei oska aga kindlasti ei jää eesti keelega hätta seal  Söök on ka normaalne, külastuskeeldu ka enam vist pole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabadahtlikult küll augustis ühelegi lõikusele ei läheks, mädakuu ikkagi

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabadahtlikult küll augustis ühelegi lõikusele ei läheks, mädakuu ikkagi

Augustis on esmakordne konsultatsioon, ega esimesel korral siis kohe opilauale ei saadeta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on Rakvere haiglas opitud ja ühtegi halba sõna ei ütle, oli küll päeva op, õhtul sain koju. Lapsel lõigati seal adenoidid, ka läks kenasti. Võimalus, et õde või hooldaja on venekeelne on Tallinnas suurem, kui Rakveres.

Aga muidugi ei saa garantiid anda, et kui läheb viltu – et näe perekoolis soovitati.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabadahtlikult küll augustis ühelegi lõikusele ei läheks, mädakuu ikkagi

See on ammune müüt, haava paranemine sõltub hooldusest, mitte kuust. vabadahtlik…

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabadahtlikult küll augustis ühelegi lõikusele ei läheks, mädakuu ikkagi

Räägi veel mõni saunanaiste müüt, nii huvitav on lugeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabadahtlikult küll augustis ühelegi lõikusele ei läheks, mädakuu ikkagi

Räägi veel mõni saunanaiste müüt, nii huvitav on lugeda.

Piim lekitab lima või immuunsussüsteemi saab mingite mingite marjade, leotiste abil tugevamaks muuta. Kui piim läheb otse makku, kus siis see lima tekib?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere Haigla ja dr.Märtsin on ok. Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid kogemusi. Taastumine oleneb ka inimesest, seda kõikide erinevate operatsioonide puhul. Kirurgiaosakonnas personal ka normaalne, mõni õde või hooldaja on selline, kes eesti keelt väga hästi ei oska aga kindlasti ei jää eesti keelega hätta seal Söök on ka normaalne, külastuskeeldu ka enam vist pole.

Ma ei saa aru, mida miinustada.  Mingid hüsteerikud koos siin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtad 20 kilo kaalust alla ja ei ole vaja mingit oppi teha.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtad 20 kilo kaalust alla ja ei ole vaja mingit oppi teha.

jah, siis ei ole tõesti enam mingit oppi vaja teha, saab otse matustele

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabadahtlikult küll augustis ühelegi lõikusele ei läheks, mädakuu ikkagi

Räägi veel mõni saunanaiste müüt, nii huvitav on lugeda.

Sellel müüdil oli kunagi reaalne alus. Augustis vanasti tõesti oppe välditi, aga praegu on meditsiin edasi arenenud ja desvahendid, ravimid, sterilisatsioonicõimalused nii palju paremaks muutunud, et augusti pärast lõikus tegemata ei jää.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel müüdil oli kunagi reaalne alus. Augustis vanasti tõesti oppe välditi, aga praegu on meditsiin edasi arenenud ja desvahendid, ravimid, sterilisatsioonicõimalused nii palju paremaks muutunud, et augusti pärast lõikus tegemata ei jää.

Tõepoolest ja üldiselt plaanilisi oppe välditakse ka praegu, sest  ka kirurgid peavad puhkama. Küll tehakse kiireloomulisemaid oppe( osad kirurgid puhkavad nimelt varem ka, teadmiseks sellele siin)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vabadahtlikult küll augustis ühelegi lõikusele ei läheks, mädakuu ikkagi

Lisame siia veel:

  • Kui toas vilistad, siis läheb maja põlema. Kahjuks ei aita vile süüdata tuld ahjus, pliidi all ega lõkkes.
  • Nuga ei tohi kinkida, lähete tülli.
  • Lõhutud peegel toob 7 aastat õnnetust, seevastu igasugused muud killud toovad õnne (pole küll teada, kas ka see ajaliselt kuidagi piiratud on).
  • Vasaku jalaga voodist üles tulek rikub alguses ära sinu enda tuju, pärast suudad kõikide ülejäänute tuju ka ära rikkuda.
+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Rindade vähendamine Rakvere haiglas