Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rindade valulikkus ja tundlikkus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rindade valulikkus ja tundlikkus

Postitas:

Olen kolmandat kuud triipe püüdmas, mingeid teste ega mõõtmist pole teinud, lasen asjadel omasoodu kulgeda. Minu tsükkel on 32-34 päeva ja alati paar nädalat enne seda muutuvad rinnad pisut suuremaks, valulikuks ja väga tundlikuks. Täna hakkasin mõtlema, kas rinnad muutuvad pärast ov toimumist või annab see märku toimuvast ov-st. Kas keegi, kellel samasugused muutused kehas sel ajal, on teinud ov teste ja oskab sellele küsimusele vastata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul OV ajal rinnad suuremaks ei lähe, pigem ikka enne päevi või rasedusega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on rinnanibud hetkel väga valusad. Arvatavasti hakkas OV pihta 2 päeva tagasi. Alates sellest päevast siis tekkis ka tundlikkus. Ise seostan seda küll OV algusega.

Ootan ise samuti teiste kogemusi ka… Hea on kuulda, kuidas kellegil on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lähevad rinnad valusaks ja kõht kinni tavaliselt 5-7 päeva enne päevade algust. Keeruline on see, et püüan ka triipe ja raske eristada, millal võiks tegu olla rasedusega kui tundemärgid sarnased päevade algusega. Iga kord loodan, et seekord äkki rase ja kehamuutused sellest tingitud:) Oskab keegi öelda kuidas eristada raseduse alguse rindade suurenemist päevade eelsest rindade suurenemisest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rindade valulikkus ja tundlikkus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.