Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rindade valulikkus kadunud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: rindade valulikkus kadunud

Postitas:

Olen väga mures- alates OV-st olid rinnad kui pommid, rasked ja valusad. Täna hommikul ärgates valu täiesti kadunud ja rindade tekstuur enam mitte kõva vaid normaalne e pehme. Hetkel hakkab jooksma 9nädal. Kas kellegil valu kadunud ja kõik korras olnud või on see märk peetumisest? Arstile saan alles järgmine nädal 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt samal ajal oli mul täpselt samamoodi 🙂 Kiirustasin kohe EMO-sse. Sealt öeldi, et kõik on korras ja see on täitsa normaalne, et vahepeal sümptomid kaovad. Mul tulid need igatahes paari päeva pärast tagasi. Ära muretse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnad ei olegi terve raseduse aeg valusad:)) Individuaalne. Mul raseduse alguses olid nii valusad, et pluus tegi rindade vastas olles meeletut valu. Kadusid I trimesti lõpuks ära. Praegu lõpus pole mingit rindade valu ja kõvadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka sel ajal nii, et ühel hommikul ärkasin ülesse ja tekkis kohe paanika, et helistasin perearstile, kes rahustas mu maha. sama päeva lõunaks olid rinnad jälle valusad. minul muutusidki alates lõunast rohkem tundlikumaks ja õhtuks olid juba väga hellad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kadus rindade tundlikkus juba varem ära. Aga siis nad hakkasid kasvama. Pidin suurema rinnahoidja ostma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul aga on kahel korral tähendanud see peetumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rindade valulikkus kadunud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.