Esileht Beebi ja mitmikud Ringi liikumisest (võimlemas käimine jm) lapsega

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ringi liikumisest (võimlemas käimine jm) lapsega

Postitas:

Kuidas toimida või olete toiminud? Ajad lihtsalt ei sobi enam, kuna millegi pärast muutis laps oma magamisharjumusi. Enne magas kenasti. Tegi pikad uned jne. Nüüd magab ainult heal juhul 20-30 korraga.
Kas minna väsin lapsega või lapsega, kes jääb/saab autos magada võib olla 15-20min võimlema, massaazi, ujuma? Samas ta vajab seda ja kui aus olla, siis vajan seda ka ise. See tegevus on vahelduseks nö üksluisele päevale ning kaua laps ikka viitsib ainult emmet vahtida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 21:44; 15.01 23:02; 16.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutad natuke segaselt.
Mis kell te siis võimlete või kas ja mida te üldse kellaajaliselt teete= Kaua laps selleks ajaks üleval on olnud näiteks kui te kuhig minema peate? Kas aegu muuta ei õnnestu?
Mina olen läinud kodust varem välja ja lasknud tal siis autos magada kui ta kodus ei jäänud magama või polnud enam aega panema hakata.
Siis oli ta ikkagi puhanud ja oli asjast rohkem kasu.
Väsinud lapsega minu arust ei ole mõtet minna kuhugi. Te ei naudiks seda kumbki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb ikka täpsemalt sinu lapsest, peate lihtsalt proovima :). Mina esimese lapsega ei käinudki selle pärast, no ühtegi aega ei saanud kinni panna, sest nii 9-kuuseks saamiseni ei olnud tal mingit kindlat unerütmi, ükskõik, mida ma selle saavutamiseks ka ei proovinud. Ja meie puhul ei tulnud ajal, kui ta siiski otsustas magada, kuhugi minemine mitte kuidagi välja, oli täielik õudusunenägu.
Teise lapsega hoopis teisiti, uned sünnist saadik paigas ja isegi kui ta vahel teistel aegadel või vähem magas, siis võimlemine-ujumine meeldisid talle nii väga, et sellel ajal oli ta alati ja igal juhul rõõmus ja rahul.
Aga kui ta sul hetkel niikuinii ainult 20-30 minutit magab, siis võid ju veidi varem sõitma hakata ja varem kohale jõudes lihtsalt oodata, kuni ta uinaku lõpetab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem käisime, aga nüüd enam ei saa kuna ajaliselt ei sobi. Aegasid mina muuta ei saa. Need on koha poolt ette määratud.

Ärkamise aeg on meil endine 8.30-9.00 vahel.
Siis 1,5h ja 2h pärast magamine. Varem magas peale seda 2-3h (11-13), nüüd vaevalt 30-40min. Varem sain puhanud lapsega trenni minna, siis nüüd on tal trenni ajaks juba väsinud elik see 1,5-2h on täis/üleval oldud. Ja nii läheb edasi kuni ööunne jäämiseni. 1,5-2h üleval ja siis magama. Kuna uned on nihkunud, siis meie ööuni on samuti paigast ja magama jääb valel ajal või nüüd juba hilja õhtul 23-24 vahel. Varem 21-22. Hommikul tõuseb ikka samal ajal. Öösel ärkab ka veel 3 korda. Seega ei saa ta ka oma und täis, vähemalt minu arust. Miks muutis on samuti arusaamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 21:44; 15.01 23:02; 16.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatajale: Kui vana laps on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinu elukohas on ainult üks koht, kus on võimalik võimlemas käia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 4kuune. Jah, ainult üks koht (vähemalt seda, mida tean ja mis sobib koha ning hinna poolest).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 21:44; 15.01 23:02; 16.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusingi lapsega võimlemas käimisest, võimleme nüüd kodus. Kui 3-kuune oli, siis sai väga ilusti käidud, vankrisse – siis magas, kuni võimlemisse jalutasime. Seal sai kõik kaasa teha ja pärast siis tissi ja tagasiteel vankris jälle magas. Kuu aja pärast aga olid uned väga lühikeseks muutunud, sööma hakkas palju tihedamini, nii et tavaline asi oli, et saime paar harjutust kaasa teha, siis hakkas jorisema, nii et sel ajal, kui teised võimlesid, andsin mina hoopis lapsele tissi (kuigi kodus olin enne minekut kõhu täis söötnud). Lisaks lõpetas ta vankrismagamised ära, no mitte kuidagi ei uinunud, nii et kohalejõudes oli ka vankris jauramisest väsinud.

Ujumas käime küll, 2 x nädalas, see on meil kodule lähemal ja natuke saab ajas laveerida, ei pea minutipealt kohale minema.

Kui suhtlemisest puudust tunned, siis soovitan kasvõi foorumi kaudu otsida enda piirkonnas sama vanade laste emasid. Saate üksteisel külas käia, koos jalutada jne. Ise leidsin endale jalutamiskaaslased juba rasedana ja ei jõua end selle eest ära kiita. Muidu oleks üksi selle titendusega vist kodus lolliks läinud, nüüd on 5 toredat tuttavat, kellel sama vanad lapsed ja kellega suhelda ja kogemusi vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ringi liikumisest (võimlemas käimine jm) lapsega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.