Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ringvaate reporter Heleri

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Ringvaate reporter Heleri

Postitas:
inc1

Vàga tore reporter!

+15
-19
Please wait...

Postitas:
liiissu

Minu arvates on tegu väga asjaliku ja vahva reporteriga.

+27
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Meeldiv, aga alati ei näe kõige esinduslikum välja

+14
-13
Please wait...

Postitas:
adolfkange

Mina mehena ütlen, et ei ole Heleril häda midagi. Julge reporter. Kui vaja teeb talisuplust, kui vaja lendab lennukiga. Mulle ta meeldib.

+24
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Mulle ka väga meeldib. Harva kohtab tänapäeval nii õhinal inimesi.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Aga Mutika on alati esinduslik? Või on see vaid naise kohustus?

+26
-3
Please wait...

Postitas:
Mauno

Aga Mutika on alati esinduslik? Või on see vaid naise kohustus?

Ei, aga Muttikal rasvast pead pole veel näinud 🙂

+12
-15
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Tv3 kl 19 reporterid/saatejuhid on ehk esinduslikumad, aga palju igavamad vaadata-kuulata. Heleril põnevad teemad alati.

+7
0
Please wait...

Postitas:
tervist

Mis mulje ekraanil jätab? Minuarust võiks veel pisut eneseväljendust õppida!

Et oled ka püsivalt ekraanile ja eneseväljendust harjutanud ? Kui ei, mille pealt sa seda ütled. Sa pead teadma, mis juhtub siis kui kaamera käima läheb. See pole sul luuletuse lugemine jõulude ajal, et kingitust saada.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Nustik

Saan nüüd posu miinuseid, aga mulle ta ei istu. Kohati on tema küsimused kuidagi totakad või veidrad, kommentarid naiivsed ja lisaks itsitab pidevalt. Aga kõigile ei saagi meeldida. Samamoodi ei meeldinud mulle vaadata maahommikut Kadi Jaanisooga. Isiklik maitse lihtsalt mängib rolli.

+10
-9
Please wait...

Postitas:
triin265

Väga heatahtliku ja sümpaatse mulje on jätnud. Ja kahtlemata eristub ülesmukitud, süstitud ja lõigutud tibidest.

Kuna mul endal on täpselt samasugused kehvad juuksed, siis tean, et mõnikord võivad need ka pestuna välja näha inetult ludud ja just kui pea oleks must. Tõsi, eks enne stuudio etteasteid ju viimistletakse kõiki, aga tema on vist rohkem see reporter, kes on mikriga kuskil looduses asju tegemas. Ja ju seal siis ei toimu eelnevalt nina puuderdamist ja soengute tegemist.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Krabu

Nii kihvt tüdruk, mulle ta väga meeldib!!! Minuarust ekraanile sündinud, samas eristub oma siiruse, loomulikkuse ja pealehakkamisega. Loodan teda veel pikalt näha.

+16
0
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Väga sümpaatne. Selline armsa ja sõbraliku naabritüdruku tüüp.

+8
0
Please wait...

Postitas:
nevermind

Mulle ka Heleri meeldib. Eriti kui ta vahel Maahommikus on. Aga mu kõige lemmikum on Maahommiku Mari Tamm. Tema on nii nunnu 🙂

+8
0
Please wait...

Postitas:
nodzu2007

Saan nüüd posu miinuseid, aga mulle ta ei istu. Kohati on tema küsimused kuidagi totakad või veidrad, kommentarid naiivsed ja lisaks itsitab pidevalt. Aga kõigile ei saagi meeldida. Samamoodi ei meeldinud mulle vaadata maahommikut Kadi Jaanisooga. Isiklik maitse lihtsalt mängib rolli.

Oi, kuidas mulle just Kadi Jaanisoo meeldib!

+5
-3
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ringvaate reporter Heleri