Esileht Ilu ja tervis Rinnaarst

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rinnaarst

Postitas:

Palun soovitage head rinnaarsti Tallinnas. Tunnen mingit tükikest mis teeb muret. Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 16:21; 24.11 19:17;
To report this post you need to login first.

Rinnakabinet Magdaleenas. Väga kiiresti sai numbri ja nemad suunasid edasi mammograafi ka (korraline käik, aga vanus 50 ligi nii et vaja).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või rinnakabinet Perh’is.
Esmane kontroll ja uuringud tehakse rinnakabinetis ja vajadusel saadetakse arstile edasi. Otse arstile ilma saatekirjata ei saa ja arst saadaks ka nagunii alustuseks uuringutele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.regionaalhaigla.ee/et/rinnakabinet

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.regionaalhaigla.ee/et/rinnakabinet

Tahtsin sama soovitada. Ma ise olen seal perearsti saatekirjaga käinud, järjekorrad on lühikesed, saab 1-2 nädala jooksul ajal. Rinnakabinetis vaadatakse-palpeeritakse rinnad, seejärel edasi mammograafiasse. Kui mammograafias midagi kahtlast leitakse, siis nad ise helistavad ja kutsuvad tagasi edasistele uuringutele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 19:32; 24.11 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat – kas sinna rinnakabinetti võiks pöörduda ka siis, kui otsest kaebust pole? Vanus 40, seega ei kuulu veel sõeluuringusse.

Ma ise käisin esimest korda 39-aastaselt. Mul küll oli diagnoositud mastopaatia ja aeg-ajalt tekkis suuremaid sõlmi rinda, aga rinnakabinetis öeldi, et nii või naa võiks selles vanuses juba ka kontrollis ära käia. Eks arstidel on erinev suhtumine, üks ütles mulle, et kord aastas võiks käia, teisel korral teine arst, et kahe aasta pärast uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 19:32; 24.11 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaadatakse-palpeeritakse rinnad

Vabandust, mida tähendab palpeeritakse rinnad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 16:21; 24.11 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsutakse läbi. Aga kui kompuutrit ei soovi lasta teha, liigne kiirgus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan samuti PERHi rinnakabinetti.
Perearsti saatekirjaga sain aja väga kiiresti.
Minu murega tegeleti tõsiselt, kuigi olin alles 33. Mind läbi vaadanud õde oli suurepärane. Lisaks asjalikkusele ka väga hea lohutaja.
Peale palpeerimist saatis mammograafi ja peale mõningast ootamist sain kohe ka vastuse.
Kõik toimus kiiresti ja professionaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oskab keegi öelda, kas mammograafias on protseduurid valutumaks ka muutunud? Olen noorest saadik saanud UH-s hakkama, aga nüüd seis selline, et ilmselt saadetakse ikka mammograafi juurde. Olen liiga palju neid hirmujutte kuulnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Rinnaarst