Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rinnad

Postitas:

Tere.
Kui paljudel on selline asi olnud, et rindadest ei immitse raseduse ajal ternespiima, et siis mul peaks siin nädala paari jooksul sünnitama minek olema, kuid samas rindadest küll miskit ei immitse veel. Samas noorem õde on 36+2 rase ja tal juba ikka pikka aega immitsenud. Kas peaksin mures olema ?
Või tuleb piim iseenesest peale sünnitust ?

Ette tänades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui esimest last ootasin, siis immitses palju rohkem, võrreldes selle rasedusega. Nüüd tuleb väga vähe, aga ikkagi panen padjakese rinnakasse.
Mina küll ei muretse, kui laps rinnal, küll siis ka piim tuleb 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Individuaalne värk.
Ei immitsenud mulgi enne sünnitusi mitte kui midagi. Ega ka paar päeva peale sünnitusi.
Aga kus siis hakkas tulema!
Piima oli megalt ja oleks jagunud vist laste kooliminekuni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest oodates immitses mul ka suht palju lõpupoole. Nüüd teine rasedus ja nädalaid juba 36+ ja midagi ei immitse 😀
Piima teket see küll kuidagi ei ennusta, ära muretse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega tuli juba 20-da nädala paiku, nüüd veel ei miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest oodates ei tulnud mul ka. Haiglas pandi laps rinnale, et ta hakkaks seda vähekest ternespiima sealt imema..siis juba tuli veidi ja järjest rohkem hakkas tulema piima:)
Nüüd teise raseduse ajal ka ei tule midagi…Mõni päev kui pigistada kergelt, siis nagu midagi tuleks, aga mitte midagi märkimisväärset…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka ei tule sealt veel midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

12+ oli juba ternespiim rindades olemas, imetasin last kaua:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei immitsenud ka midagi. Siis käisin imetamise loengus ja pärast proovisin seda väljalüpsmise liigutust (mingi 30n kandis), mida filmis näidati. Minu üllatuseks tuli rinnast selle peale piima. Kui küsisin ämmakalt järgmisel visiidil, et näe nii juhtus, siis ta ütles, et pole vaja näppida 🙂

Kui laps ära sündis, siis algul polnud rinnas eriti midagi. Aga tasapisi tuli ja lõpuks imetasin 2a. Nüüd 22+ ja siiani pole küll midagi tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tulnud enne sünnitust midagi. Pärast sünnitust piima tekkimisega probleemi polnud, imetan siiani – laps 7-kuune. Kui laps sünnitustoas rinnale pandi, siis tekkis kergelt pigistades kohe ternespiima tilk rinna otsa ja laps sai natuke imeda.

Imetamist puudutavatest artiklitest on meelde jäänud, et see, kas raseduse ajal rinnast piima immistseb või mitte, on individuaalne ning sellest ei olene sünnitusjärgne piima teke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mäleta, et esimesega oleks varem midagi tulnud aga nüüd juba umbes 23 nädalast saadik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.