Esileht Ilu ja tervis Rinnad kogu aeg hellad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rinnad kogu aeg hellad

Olen 45-aastane naine ja viimased paar kuud olen täheldanud, et rinnad on pidevalt hellavõitu – sõltumata menstruatsioonitsüklist. Jaanuarist alates on olnud ka tsüklihäired. Varem on alati tsükkel olnud üsna regulaarne, aga jaanuaris jäid päevad sootuks vahele ja veebruaris tulid suure hilinemisega. Märtsis, aprillis oli tsükkel enam-vähema tavapärane, lihtsalt päevad kestsid lühemalt. Perearst arvas, et häired on tasakesi läheneva menopausi tõttu, ise mõtlen, et justkui pisut varavõitu. Möödunud suvel käisin tavapärasel kontrollil günekoloogi juures, PAP oli korras, ultraheli samuti. Rindu pole uurimas käinud, seega teeb see paari kuu rindade kerge valulikkus pisut muret. Minu meelest on rinnad natuke suuremad ka kui tavaliselt (aga seda on raske kindlalt väita, sest olen viimasel ajal ka juurde võtnud ja rinnad võivad seetõttu suuremad olla). Juba jõudis mõte rinnavähi juurdegi liikuda. Kas lähenev üleminekuiga võib ka rindade valulikkusega märku anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 16:36; 04.06 16:43;
To report this post you need to login first.

Rasedus on välistatud?

Jaa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 16:36; 04.06 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on hormonaalsed muudatused ja lähevad üle, kui üleminekuiga läbi.
Aga enda kindluse mõttes käi uuringul ära, kui tuleb kutse sõeluuringule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind saatis günekoloog täpselt samade kaebustega rinnaarsti vastuvõtule. ise soovitas mungapipra toidulisandit. rinnaarst kontrollis üle ja soovitas sama asja. 3 kuud seda tarbides pidavat miskid hormoonid paika minevat ja valulikkus kauduma. ja nii oli ka. tütrele soovitasin jube ise sama asja, tal ebakorrapärane ja valulik tsükkel, sai ka abi. tellisin siit, kuna apteegis hinnad ei meeldinud https://www.iherb.com/search?kw=vitex

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga enda kindluse mõttes käi uuringul ära, kui tuleb kutse sõeluuringule.

Seda kutset peab ta ju veel 4-5 aastat ootama.
Kui ikka muret teeb, siis võib ka ise rinnakabinetti pöörduda.

Perearst arvas, et häired on tasakesi läheneva menopausi tõttu, ise mõtlen, et justkui pisut varavõitu.

Suure tõenäosusega on arstil siiski õigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Rinnad kogu aeg hellad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.