Esileht Ilu ja tervis Rinnad peale imetamist, kui võtad alla

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rinnad peale imetamist, kui võtad alla

Postitas:

Võtsin peale sünnitustalla 10 kilo (st jäid sünnitusmajja) ja kaks kuud peale sünnitust, ilmselt tänu imetamisele, on läinud veel 7. Kes on veel võtnud palju alla, millised on lõpuks rinnad kui imetamine lõpetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin ca aasta, kaalust võtsin 35 kg alla ja peale seda olid alles nahad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rindade muutused pigem seotud rasedusega, mitte imetamisega. st juba rasedus muudab keha. Sp ütlen, et ei tekiks asjatuid hirme imetamise ees.

Minul oli enne 75c, imetamisel 85c-d, nüüd 75 b, aga suht okidok kõik. alla olen ka võtnud. Eks vbl geenidega ka seotud, emal ka rind ära ei vajunud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt see sõltub ka rindade suurusest enne rasedust. Mul endal ja A-B korviga sõbrannadel (1-3 last) on peale rasedusi-imetamisi kõik enam-vähem nagu enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli enne rasedusi A-B, aga pärast imetamist kadusid rinnad üldse ära. Kaal oli seejuures enam-vähem sama. Järgmiste raseduste ja imetamiste ajaks ilmusid muidugi jälle välja – et siis taas kaduda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrannal oli väiksem C enne lapsi ja imetamisega võttis kõvasti kaalust alla, tublisti alla raseduseelse kaalu, kuigi polnud ka enne lapsi ülekaalus. Pärast imetamist ja enne imetamisega kaotatud kaalu tagasitulekut oli tal B ja kui imetamisega kaotatud kaal tagasi tuli, siis oli jälle C.

Endal oli enne A, pärast imetamisel lõpetamist (2 last järjest ja kokku seega õige mitu aastat) olin kilo kergem kui enne lapsi ja mõned kuud olid rinnad suhteliselt tühjad. Mitte olematud, aga lötsid ja A-mõõdus. Mõne aja pärast rinnakude taastus ja edasi on sõltumata kaalust (kuni 5 kg siia-sinna on kõikunud) olnud väiksem B, ehk suurem kui enne lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusaegne kaalutõus+ sünnitusjärgne kaalulangus ei ole need põhjused, miks rinnad on pärast “tühjad sokid”. raseduse ajal , ma täpselt ei oskagi seletuda, valmistuvad rinnad imetamiseks, muutuvad täidlasemaks (isegi kui rinnahoidja suurus ei muutu oluliselt). piimajuhad valmistuvad jne jne. Rasedusest tingitud rindade muutus ei ole seotud sünnitusjärgse ja imetamisaegse kaalulangusega, vaid puhtalt imetamiseks valmistumisega. Tühja soki tunne võib ühtviisi tekkida sellel, kes imetas 2 aastat kui ka sellel, kes kohe hakkas pudelit andma kui ka kõvasti ülekaalulisel, kellel on küll suur number, kuid ikkagi “tühjad” rinnad.

Minul oli enne rasedust(rasedusi) A korv. esimese raseduse ja imetamise ajal C korv. Teise raseduse ajal A korv, imetamise ajal C korv. Kaalu võtsin maha täpselt nii palju, kui rasedusega juurde tuli.

Peale esimest last, kelle imetamise lõpetasin üpris järsult, oli küll totaalne tühja soki tunne. Korv muutus kiiresti tagasi A-ks ja sellised tühi võdisev tunne. Visuaalsel toli siiski kõik okei – tänu rinna väiksusele ei rippunud midagi hullult ja no nahk ju ka veel noor. Aga katsudes oli naljakas. 5 kuud hiljem olin uuesti rase. Teise lapse imetamise lõpp jagunes veidi pikemale perioodile järk-järgult imetamiskordasid vähendades. Siis kusjuures ei mäleta sellist väga ehmatavat tühja soki tunnet. Aga võibolla, kiuna oli kogemus juba olemas 😀 Igal juhul kui ka oli päris tühi tunne, siis mingil määral rasvkude taastus. No loomulikult mitte nii pringid kui enne rasedusi, aga ka mitte tühja soki teema. Kuskil seal vahepeal, nii et häbeneda pole mul midagi 🙂

Eks näis, mida kolmas laps endaga kaasa toob 😀 Nüüd pole enam nii noor ka, kindlasti ka see mõjutab taastumist:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Rinnad peale imetamist, kui võtad alla