Esileht Ajaviite- ja muud jutud rinnad suuremaks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: rinnad suuremaks

Postitas:
maazikamopz

kas kellegil on kogemusi nende tabletide/kreemidega mis rindu suurendavad? kas need tõesti toimivad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: rinnad suuremaks

loomulikult toimivad. eriti head on need kolm-ühes tabletid: teevad tissid suuremaks, kaotavad kõhult rasva ja teevad pepu tselluvabaks. jippijee! mina olen rahul! pidid veel mingid olema, mis lisavad partneri peenisele 5-10 cm, aga neid ma pole veel proovinud.

Please wait...
Postitas:
Valvejoodik

Mitte tabletid, vaid kokteil kaks-ühes. Vana Tallinn ¨ampusega. Ja seda ei tule võtta mitte ise, vaid sisse joota potentsiaalsele partnerile. Kui piisavas koguses joota, teeb see tissid suuremaks, kaotab pekid kere ümbert (tselluliidist rääkimata), teeb naha ilusaks ja mõnikümmend aastat nooremaks ka.

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]Mitte tabletid, vaid kokteil kaks-ühes. Vana Tallinn ¨ampusega. Ja seda ei tule võtta mitte ise, vaid sisse joota potentsiaalsele partnerile. Kui piisavas koguses joota, teeb see tissid suuremaks, kaotab pekid kere ümbert (tselluliidist rääkimata), teeb naha ilusaks ja mõnikümmend aastat nooremaks ka.[/tsitaat]
niisiis on ka minust õelamaid, hea teada 😀
tho elegantsuses stiilipunkte ei saa

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]loomulikult toimivad. eriti head on need kolm-ühes tabletid: teevad tissid suuremaks, kaotavad kõhult rasva ja teevad pepu tselluvabaks. jippijee! mina olen rahul! pidid veel mingid olema, mis lisavad partneri peenisele 5-10 cm, aga neid ma pole veel proovinud.[/tsitaat]

Vedas, et nii mitu iluviga homseks parandatud said.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul soovitas vanaema kunagi leiva- ja saiakannikaid süüa, et siis tissid kasvavad suuremad. Minu puhul vist toimis 😀
Kas tõesti on maailmas veel kedagi, kes selliseid jaburusi usub, uskumatu lihtsalt…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma eeldan, et teemaalgataja on täiskasvanud inimene…või siiski mitte? Nii lolli küsimust polegi ammu siin olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No samas hormoontabletid suurendavad rindu, seega ei ole ju võimatu, et mõnel neist müüdavatest kreemidest/tablettidest on hormoonid sees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui rinnad on väiksed ja oled ise alakaaluline, tuleks kaalus juurde võtta. Mina sain A-korvist C-ks 🙂

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud rinnad suuremaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.