Esileht Imetamine rinnaga toitmise jätkamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: rinnaga toitmise jätkamine

Postitas:

hetkel olen situatsiooni ees, et ei saa last enam rinnaga toita. olen kaks nädalat ravinud enda organismis põletikku, mis kuidagi ei tagane, seni kasutasin AB-sid, millega sai ka last imetada. nüüd on arstid seisukohal, et peab jälle uut AB-d proovima, kuid kahjuks juba siis sellist, millega enam imetada ei tohi. hetkel ei tea, kui kaua see ravi kestaks (7 või 10 päeva pakuks). aga mu kindel soov on lapse imetamist pärast ravi jätkata. kas see kõlab ulmelisena või on kellegil ka õnneks läinud? senini on laps paar korda lutipudelit proovinud ja hiljem ka kenasti rinda võtnud. aga kui ta nüüd pikemalt on vaid rpa ja pudeli peal, kas siis on üldse lootust teda rinnale tagasi saada?
kas piima väljapumpamise sagedus peaks olema sama lapse söömissagedusega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peaksid kindlasti vältima pudelit selle RPA-perioodi ajal. Siis on suur tõenäosus, et talle rind kenasti sobib. See aga on kõige olulisem, sest rinnapiima kogus Sul väheneb ja ta peab kohe rinnalesaades hakkama pingutama, et seda tagasi tekitada. Selleks peab olema tugev huvi rinna vastu (mis pudelilapsel tihti kaob, ta ei ime nii intensiivselt, sest pudelit ei pea nii tugevalt imema).
Ja ise tuleb pumbata sama tihedalt ja koguseliselt sama palju, kui laps sööb.

Aga jah, peamine on mitte harjutada last sel ajal pudeliga!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan vastuse eest. eks see saab olema üks raske ettevõtmine, aga ma üritan anda parimat. laps on siiani olnud suur tissisõber, jääb ka tissiotsa magama või siis kasutab seda lihtsalt padjana. süüa saab siis kui küsib, mingit konkreetset graafikut meil ei ole. ma ei tea, kuidas talle nüüd selline äkkmuutus mõjub…
aga veel üks küsimus: kas peaksin talle lutti pakkuma? siiani olen paar korda üritanud talle seda tutvustada, aga ta pole eriti huvitatud (sülitab välja). samas ei saaks öelda, et tal imemisvajadus ülisuur oleks, seepärast pole ka lutti peale surunud. kas nüüd siiski peaks, eriti kui üritan topsist süüa anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakkuda võib muidugi. Kuigi arvan, et ega see talle jätkuvalt peale lähe 😀 Mõni laps lihtsalt ongi selline, tark – kuivast kummijubinast ei hooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun uuri kindlasti järele, kas see ravim, mida pead kasutama on absoluutne vastunäidustus? Tähtsusta oma imetamist! Enam-vähem kõikidele AB-dele on tänapäeval olemas alternatiivid, millega saab imetada. See nõuab ainult perearstilt veidi rohkem tööd ja pingutust! Sageli lähevad nad lihtsalt kergema vastupanu teed ja soovitavad kahtluse korral imetamine katkestada. Sinu laps on nii väike, et rinnapiimast ilmajäämine mõjub talle halvemini, kui väike AB jääk piimas!
Vastunäidustatud on ab-dest minu teada ainult sulfoonamiidid ja neile on alternatiiv olemas! Konsulteeri teise arstiga!!! Ära anna kergesti alla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine rinnaga toitmise jätkamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.