Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Imetamine Rinnaga toitmise tähtsusest ja imetamisel sagedamini esinevatest probleemidest

1 postitus (kokku 1)

Teema: Rinnaga toitmise tähtsusest ja imetamisel sagedamini esinevatest probleemidest

Postitas:
Kägu

Kui oled lapseootel või sinu peres kasvab imik ning rinnaga toitmine on aktuaalne, siis soovitan osaleda Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tasuta loengutes-vestlusringides 1.-4. augustini 2022.

Loengutes pakutakse tõenduspõhist ettevalmistust peredele rinnaga toitmiseks, teavitatakse tervishoiutöötajaid nende rollist imetamise toetamisel lähtuvalt WHO Rahvusvahelise rinnapiima asendavate toodete tootmise ja turustamise koodeksist ning kutsutakse üles personalitöötajaid edendama imetamissõbralikku töökeskkonda.

 

Täpsem info on leitav kõrgkooli kodulehel: https://ttk.ee/et/tallinna-tervishoiu-k%C3%B5rgkool-kutsub-osalema-loengutes-rinnaga-toitmise-teemal-1-4-augustil

Ja Facebookis: https://fb.me/e/3l0hvaQk9

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Imetamine Rinnaga toitmise tähtsusest ja imetamisel sagedamini esinevatest probleemidest