Esileht Kodunurk Rinnahoidja pesupall

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rinnahoidja pesupall

Olen siiamaani käsitsi pesnud, aga sooviks kommentaare pesupalli kohta. Kas on tõsi, et masinaga ja pesupallis pestes jääb rinnahoidja rikkumata ja samas saab puhtaks ka? Mis režiimiga pesete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 21:53; 08.03 21:55;
To report this post you need to login first.

Läks topelt mingil põhjusel. Palun see kustutada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 21:53; 08.03 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole iial käsitsi pesnud, panen vastavasse võrkkotti, silindrikujulisse.
mis see pesupall endast kujutab?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul siis odav pesu, oled see prekooli penkar, kes igas teemas noori laimab.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan ilma tugikaarte ja paksu polstrita rinnahoidjaid ning olen need alati ilma igasuguste kottide ja pallideta muu pesu hulka pesumasinasse visanud. Seni pole midagi juhtunud — pitsid on terved, rinnahoidjad toetavad hästi, näevad igati kenad välja. Võimalik, et tugikaartega ja polstriga rinnahoidjad on pirtsakamad muidugi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul seda tugevat rinnahoidja pesupalli pole, kasutan tavalist võrgust pesukotti. Just seepärast, et rinnahoidja muu pesuga kokku ei keerduks (haagid). Ei venita välja ja pesu kestab ilusamana.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan ilma tugikaarte ja paksu polstrita rinnahoidjaid ning olen need alati ilma igasuguste kottide ja pallideta muu pesu hulka pesumasinasse visanud. Seni pole midagi juhtunud — pitsid on terved, rinnahoidjad toetavad hästi, näevad igati kenad välja. Võimalik, et tugikaartega ja polstriga rinnahoidjad on pirtsakamad muidugi.

Kui selliseid kanda, siis polegi probleemi, ainult haagid võivad muu pesu taha jääda ja neid vigastada, kui pole kinni pandud või kinni ei püsi. Probleem on peamiselt just polstris, mis võib pesus koledaks ja krobeliseks minna (mingid osad saavad ehk kuuma või tsentrifuugi tõttu kannatada) ja tugikaared võivad ka vahel välja tulla oma kestast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan padjapüüri. Ei seedi igasuseid pudinaid, rinnahodjad on korras

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalises pesukotis pesen rinnahoidjaid. 40 kraadi juures, koos muu pesuga. Peavad vastu kenasti, pole ükski pits rebenenud ega tugikaar välja tulnud. Polstriga rinnahoidjad mulle ei meeldi ja seega nende osas ei oska kommenteerida.

Küll aga olen hajameelsusest ühe rinnahoidja pesukuivatisse visanud ja see läks küll otse mahakandmisele – kaared deformeerusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan padjapüüri. Ei seedi igasuseid pudinaid, rinnahodjad on korras

Mis pudinad need on, mida sa ei seedi?

Mina pesen väikestes pesukottides, üks rinnahoidja ühes kotis. Triumphi rinnahoidjad on kõige tihedamalt kasutuses olnud ja pea igal nädalal korra pesta saanud. Üsna hästi on vastu pidanud, pea 5 aastat on polster ja kaared korras, aga ühel on küll riidesse väikesed augud/täkked tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Rinnahoidja pesupall

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.