Esileht Ilu ja tervis Rinnahoidja soonib nahka

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Rinnahoidja soonib nahka

Postitas:
Kägu

Ei kanna push upi. Nendega on nii suured rinnad, et nagi jääks ette, segavad

B-korviga? Hahhhahhaaa. Loll jutt.

On küll, ma olen harjunud oma rindade suurusega ja pushitud tunduvad MULLE  suured.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin sünnitusjärgses palatis ilma rinnahoidjata ja sain arstilt noomida.  Rind pidavat välja venima.  Et sünnituse järgselt peaks rinnahoidjata 24/7 seljas olema.  No mul kord D ja E vahel,  olenevalt firmast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin sünnitusjärgses palatis ilma rinnahoidjata ja sain arstilt noomida.

mulle jälle öeldi, et rinnahoidja kandmine pole hea mõte, sest muidu võib piim kinni jääda.

tee mis tahad, ikka ei sobi 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vahetult sünnitusjärgne ja piimapaisuga rind on vähe teine asi, me ei räägi siin imetamisrinnahoidjatest, need on muidugi vajalikud asjad. Ja kui jutt on D/E-korvist, siis muidugi, ma ei kujuta ettegi, mis suurus see imetades on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ma olen see kägu kellele öeldi, et ära pane rinnahoidjat ja mul on rind suurus F. enne lapse saamist oli sama

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka 75B korv ja ilmaski ei pane ma push up-i – ilmselt nüüd suuremate tissidega naised arvavad, et ma olen lollakas, aga mulle tundub see B korv juba suur mis suur ja pushup on täitsa kole 🙂  Ma tundun endale kole ja paks, kui pushupi selga tõmban 😛

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka 75B korv ja ilmaski ei pane ma push up-i – ilmselt nüüd suuremate tissidega naised arvavad, et ma olen lollakas, aga mulle tundub see B korv juba suur mis suur ja pushup on täitsa kole ????  Ma tundun endale kole ja paks, kui pushupi selga tõmban ????

Ärge nüüd ajage segi paksu polsterdusega korvidega. Push up toestab rinda alt/küljelt tillukese mõne cm laiuse padjaga ning eriti suuremaks küll ei tee, lükkab nad keskele ning ilusasse vormi. Vaevalt, et su rinnad ilusad mingis õhukeses riides on.
Kandke, mida tahate, aga palun ärge rõvetsege sellistega, kust nibud läbi kumavad. Väga ebaviisakas.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eriti suuremaks küll ei tee, lükkab nad keskele ning ilusasse vormi.

Vaat just. Lükkab keskele kokku, surub vastikult ebaloomulikku asendisse ja ajab rinnad ettepoole. Ja ongi tunne, et teeb suuremaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti vihastav on see, kui leiad endale super hea ja sobiva rinnahoidja ning see võetakse tootmisest maha. Minul nii juhtus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaat just. Lükkab keskele kokku, surub vastikult ebaloomulikku asendisse ja ajab rinnad ettepoole. Ja ongi tunne, et teeb suuremaks.

See väike, 2×7 cm mm laiune padi? 😀 Mida juttu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen ka täielik rinnahoidja-vihkaja, ja selle zero kandja. Võimalusel ei kanna üldse.

50+, B korv, midagi ei ripu, pliiatsitesti läbin.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See väike, 2×7 cm mm laiune padi? ???? Mida juttu.

Milleks see padjake rinnahoidjas üldse vajalik on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks see padjake rinnahoidjas üldse vajalik on?

Et rind oleks rinnahoidjas ilus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kandke, mida tahate, aga palun ärge rõvetsege sellistega, kust nibud läbi kumavad. Väga ebaviisakas.

Mis rõvetsed võõraid nibusid vahtida? Väga ebaviisakas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rõvetsed võõraid nibusid vahtida? Väga ebaviisakas.

Kui need sinu rõvedused silma karjuvad, siis panen silmad kinni või? Vaata õige peeglisse, milline sa välja näed, enne kui inimeste sekka lähed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See väike, 2×7 cm mm laiune padi? ???? Mida juttu.

Milleks see padjake rinnahoidjas üldse vajalik on?

Padjad on erinevad. Mõned on nibu varjamiseks, mõned on rinna paremasse asendisse tõstmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider jah, et naistele on loodud rasvapadjandid rinnakule (saan aru küll, et lapse toitmiseks) ja neid peab varjama “kaksikute mütsiga”. Mõnus oleks käia niisama palja ülakehaga ringi! Ilma mingite paelte ja pannaldeta kere ümber ja küljes.

Veel imelikum on, et meestele rind seksuaalsena mõjub. Imiku toidulaud ju. Ilmselt seetõttu, et on nende endi kehast niivõrd erinev. Kuigi mõnel tüsedamal mehel on endal samuti naiselikud rinnad ja lehvib nendega avalikult ringi. Võiks ka ju ära katta!?

Mis on peidetud, see ongi põnev. Nagu naiste rinnad. Igasuguste erinevate kujudega. Kaunimad on keskmises suuruses olevad, mida on kenad vaadata ka ilma igasuguse toestuseta. Mitte et, kui võtad polsterdusega tissitraksid maha, vajuvad need asjandused poole kõhu peale rippu…

Sport ja vormisolek hoiavad ka rinnad normaalsena läbi elu.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui need sinu rõvedused silma karjuvad, siis panen silmad kinni või? Vaata õige peeglisse, milline sa välja näed, enne kui inimeste sekka lähed.

Kuhu suunas vaatad on ju sinu kontrolli all või mitte? Ka oma mõtteid suudad sa ise juhtida või mitte?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu suunas vaatad on ju sinu kontrolli all või mitte? Ka oma mõtteid suudad sa ise juhtida või mitte?

Kas sa jõllitad inimese puhul vaid üht punkti? Kui inimene mulle vastu tuleb, näen teda üleni. Ja need raadionupud karjuvad silma. Samamoodi karjuks meesterahvas, kui ta kõva riistaga mulle vastu tuleks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa jõllitad inimese puhul vaid üht punkti? Kui inimene mulle vastu tuleb, näen teda üleni. Ja need raadionupud karjuvad silma. Samamoodi karjuks meesterahvas, kui ta kõva riistaga mulle vastu tuleks.

See, et sa midagi näed, et tähenda veel seda, et peaksid seda edasi jõllitama või sellest pikemalt mõtlema jääma, aegu hiljem meenutama ja detailselt kirjeldama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Ilu ja tervis Rinnahoidja soonib nahka