Esileht Beebi ja mitmikud Rinnalaps hoidjale

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rinnalaps hoidjale

Postitas:

Mure selline et mul on kahe kuune laps kes sööb ainult rinda. Seoses mu enda tervisega pean kuu aega kord nädalas kuskil 5h uuringutel/ravil käima ja last sinna kindlasti võtta ei saa. Seega peab ta sel ajal kas isa või hoidjaga olema. Kuidas seda siis korraldada ? Pumpan piima välja ja antakse talle pudelist? Kuidas tean kui palju ta ühe korra ajal süüa tahaks, muidu ju sööb ise rinnast nii palju kui tahab ja vahel mitu korda järjest (vahepeal puhkav ja vaatab ringi jms). Ise pean eemal olles ka ilmselt pumpama et end mitte üle ujutada. Kuidas te rinnalastega selliseid olukordi olete lahendanuf ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 1,5kuune laps. Kui on vaja paariks tunniks ära käia, siis pumpan rinnapiima välja. Minu lapsele 125 ml pudelist kaheks tunniks piisab. Minu laps on suur, 5,3 kg kaalub juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pumpan välja ja nees annab pudelist. Arvan ka, et u 100-150 ml veab välja küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps varem pudelist joonud ei ole, tasuks ennem varasemalt paaril korral proovida. Las isa proovib. Sest võib juhtuda ka nii, et rinnalaps ei ole nõus pudelist rinnapiima üldse jooma(ei oska, pole harjunud). Saste katsetada ka erinevaid lutipudeli variante.
Sellisel juhul tulevad appi õhukese äärega tass ning süstal aga sellega on üksjagu pläkerdamist vaeva nõudev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps varem pudelist joonud ei ole, tasuks ennem varasemalt paaril korral proovida. Las isa proovib. Sest võib juhtuda ka nii, et rinnalaps ei ole nõus pudelist rinnapiima üldse jooma(ei oska, pole harjunud). Saste katsetada ka erinevaid lutipudeli variante.

Sellisel juhul tulevad appi õhukese äärega tass ning süstal aga sellega on üksjagu pläkerdamist vaeva nõudev.

Oli sama teema – vaja arstile minna, aga beebi jäi hoidjaga ja keeldus pudelist joomast. Hoidja söötis siis beebilusika abil rinnapiima. Järgmine kord kui hoidjaga jäi, jõi juba kenasti pudelist (aga siis oli suurem ka, 6-kuune).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rinnalaps hoidjale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.