Esileht Ilu Rinnanibude eksponeerimine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Rinnanibude eksponeerimine

Postitas:
Kägu

Kui kohe varsti tekib mood, et naiste rinnanibud peavad läbi riiete välja paistma, kas teil on, mida näidata? Hetkel paljud naised peidavad oma nibusid, kas nüüd hakkate riiete all kasutama nibumulaaže?

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ooo äge! Ma sain paar aastat tagasi lapse, enne olid mul sissepoole nibud, nüüd on suured niplid. Minu aeg saabus… 😝

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes peidab? Pigem eksponeeritakse ikka kui on midagigi.
Tee silmad lahti kui väljas käid.
Või vt nt Tik-Toki.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei lase ennast moevooludest mõjutada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kohe varsti tekib mood, et naiste rinnanibud peavad läbi riiete välja paistma, kas teil on, mida näidata? Hetkel paljud naised peidavad oma nibusid, kas nüüd hakkate riiete all kasutama nibumulaaže?

Mis jalgratta sa nüüd enda arvates avastasid? Nibukumamine on juba käinud moes mitu ringi. Hetkel on “Sõprade” esimesed hooajad teles, Rachel ja Monica välgutavad teineteise võidu (sel ajal oli üks periood). Siis oli mõni aasta vahet ja 90.-te lõpus oli nibude teine tulemine juba (Samantha tutvustas tehisnibusid “Seks ja linnas”)
Praegu ajavad seda moodi taga need, kelle jaoks 90.-dad on nostalgia ehk… kes seda pilti õigupoolest näha tahaks…?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Natuke teemast välja, aga mis õudne asi see nibu siis on?

Kui paned sorsiaalmeediasse pildi, kus stringid jalas, ülakeha paljas, aga nibude peale paned emojid, siis see on ok, aga kui nibu oleks nähtaval, siis rikkusid “kogukonna reegleid”.

Mis imeloom on nibu?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Möh, praemunale siis soola ja pipratera ei panegi vä?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nägin just täna ühte nooremat naist heleda liibuva pluusiga ja ilma rinnahoidjata. Nibud olid kikkis ja lihtsalt jäid silma. Ma ei saa aru, kas piinlik pole nii ringi käia?

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nägin just täna ühte nooremat naist heleda liibuva pluusiga ja ilma rinnahoidjata. Nibud olid kikkis ja lihtsalt jäid silma. Ma ei saa aru, kas piinlik pole nii ringi käia?

No järelikult polnud ju.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mu meelest mehed eksponeerivad palju rohkem oma nibusid, eriti suvel.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mu meelest mehed eksponeerivad palju rohkem oma nibusid, eriti suvel.

Minu meelest ka. Meestel paistavad nibud riietest alatasa läbi. Ma ei saa aru, miks see loomulik kehaosa naise puhul nii kohutav no-no on. Ok, paljste tissidega päris ei käi (ehkki ka see on ebaõiglane), aga kui läbi riiete midagi aimata on, mis siis?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on paar õhemat rinnahoidjat, millega on hea suvel käia, nii et vahel võivad läbi riiete paista küll. Kõvasti polsterdatud rinnahoidjad mulle niikuinii ei meeldi ja häbi ei tunne. Mingid aluspükste mõõdus lühkarid on veel hullemad kui paar nibu.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siis peab seda tegema, mida mingi mood ette söödab? Kui pükstesse tehakse taguotsa koha peal suur auk, ja hakatakse moeks nimetama, mis siis saab?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siis peab seda tegema, mida mingi mood ette söödab? Kui pükstesse tehakse taguotsa koha peal suur auk, ja hakatakse moeks nimetama, mis siis saab?

Tuleb kanda 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb kanda 🙂

Kõlab justkui – nada, fedja, nada.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ilu Rinnanibude eksponeerimine