Esileht Ilu Rinnaoperatsioon – mõju tervisele?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Rinnaoperatsioon – mõju tervisele?

Postitas:
Kägu

Tere.

Sooviksin lugeda kogemusi naistelt, kes on lasknud oma rindu suurendada implantaatidega. Olen kuulnud, et osadel on implantaadid tervise ära rikkunud või on tekkinud (autoimmuun)haigused. Samuti räägitakse, küll vähe, aga siiski, ka BII-st (Breast Implant Illness). Palun jagage oma kogemusi, kas teil on tervise osas mingeid muudatusi olnud. Samuti pakub huvi, kas on jäänud mingi ebamugavustunne/närvivalu vms. Olen AA korviga, sünnitanud ja imetanud 3 last ning sooviksin väga rindu lasta suurendada, aga mitte tervise hinnaga. Oodatud on ka positiivsed kogemused! Aitäh ette.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terviseteema all on Tissikommuun, kus 31 lehekülge selle kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PaljasPorgand, sina vä?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PaljasPorgand, sina vä?

Paljas Porgand pole kedagi imetanud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PaljasPorgand, sina vä?

Paljas Porgand pole kedagi imetanud.

Lisaks on tal juba aastaid implantaadid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sõbranna räägib, et peale implantaatide panemist on kogu aeg rinnakorvil külm. Kodus kannab veste jne. Ühesõnaga jahe on. Mitu aastat möödas, pole paremaks läinud ega ära harjunud. Muidu on ilus tulemus, aga kuna ise olen selline külmavares, siis ei suudaks küll taluda, et on kogu aeg midagi jahedat rinna peal.

Muidu terviserikkeid operatsiooniga ei kaasnanud, paranes normaalselt ja ilus tulemus. Ainult jah see külmatunne. Ta on isegi korra mõelnud, et eemaldab selle pärast, aga ikka mõtles ümber.

Kui tema kogemusest kuulsin siis googeldasin ja saan aru, et see on päris laialt levinud probleem aga ilu nõuab ohvreid 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul implantaadid olnud hetkel 4 kuud ja ühtegi kõrvalmõju vms ei ole siiani veel olnud. Oli samuti AA, kui mitte AAAA ???? panin väiksed implantaadid ja sain nüüd väikese C korvi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle pärast neid implantaate panete? Kas mees jätab maha???

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle pärast neid implantaate panete? Kas mees jätab maha???

Kui rumal mõtteviis 😀

Miks keegi midagi teeb, on puhtalt tema enda otsus ja tahe. Ei ole kellegi teise asi kommenteerida ja arvata 😉

Mina isiklikult panin need, sest MINA tahtsin. Eelneva raseduse ja ligi aastase imetamisega oli alles tühjad sokid. Seega sai otsus tehtud puhtalt minu enda soovist tunda ENNAST oma kehas jälle hästi 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle pärast neid implantaate panete? Kas mees jätab maha???

Mis see mehe asi on, mida naine endaga teeb?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul implantaadid aastast 2005. Mitte mingit kõrvalmõju pole olnud. Elu parim investeering, poleks uskunudki, et AA korvi rinnatus naisterahva enesekindlust ja enesehinnangut nii palju mõjutaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle pärast neid implantaate panete? Kas mees jätab maha???

Sinu jaoks ikka! Motle, kui igav elu sul oleks, kui sa poleks saanud seda kommentaari siia kirjutada ????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2020a sai pandud.

Paranemine kestis üllatuslikult kaua, vähemalt 1 kuu kui mitte kauem. Eriti raskelt taastus vasak rind. Asi selles, et mul on väga õhukesed ja väikesed rinnalihased ning eriti vasakul pool (nagu on mul nõrgem vasak käsi).

Tänaseks on kõik kenasti paranenud ja mittemingisugust ebamugavust ei ole. Tervise osas kõik ok.

Olen 110% õnnelik ja lasin rinnaproteesid panna, kuna rindu enne praktiliselt pole kunagi olnudki (AAkorv), 2 last imetatud (sel ajal oli ilus ümar c-korv).

Lasin panna 110% enda pärast. Kõik meespartnerid, sh mu abikaasa, on jumaldanud mu olematuid rindu. Jah – ka selline lame rind võib olla seksikas. Küll aga tunnen ise, et proteesid oleksin võinud panna juba mitmeid aastaid varem ja see on seotud minu sooviga mitte kellegi teise arvamusega. Soovisin c-korvi, aga lõpptulemus on D-korv. Olen 172cm pikk ja kaalun 72kg, 340ml on silikoonproteesi maht. Lasin paigaldada The Health Clinicus,  dr Troost.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kannan implantaate 2009. aastast. Kord vahetasin uute vastu. Imetasin, ei olnud probleeme.  Tervis on korras, tegelen jooksuga, kõik tiptop.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovisin c-korvi, aga lõpptulemus on D-korv. Olen 172cm pikk ja kaalun 72kg, 340ml on silikoonproteesi maht.

Miks siis suuremad pandi, kui sa ise soovisid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaeval just suuremaid pandi, aga see on veidi ettearvamatu mis suurus jääb, kui ära paraneb (kui palju liiteid tekib, kas tekib kapseldumine, jne). pikas perspektiivis on see siiski võõrkeha sees ja organism nkn hakkab nendega võitlema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle pärast neid implantaate panete? Kas mees jätab maha???

ma ütleks nii, et kui sa ise ei taha seksida, sest sinul on häbi pluusi seljast võtta ja sa ei tunne oma kehas ennast hästi, siis selle peale võib mees maha jätta küll. parimal juhul leiab armukese

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kust tuleb see jutt, et rindu suurendatakse meeste pärast? Tegelikult on probleem ju korrus kõrgemal, ehk peas – naine ise tunneb ennast rindade pärast halvasti ja soovib enesetunnet muuta. Alatu aga tuuakse sisse mehed – võtad 10 kg alla mitte enesetunde pärast, vaid meeste pärast, värvid juuksed ära – meeste pärast. Sellised naised, kes sellist arvamust jagavad on ise kompleksides  ja võiksid oma probleemidega tegeleda. Ja mehed võiksid aru saada, et maailma ei keerle nende ümber.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovisin c-korvi, aga lõpptulemus on D-korv. Olen 172cm pikk ja kaalun 72kg, 340ml on silikoonproteesi maht.

Miks siis suuremad pandi, kui sa ise soovisid?

Pandi ikka c, aga lõpptulemus on igaühel erinev. Sõltub rinnakorvi suurusest, olemasolevast massist jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu Rinnaoperatsioon – mõju tervisele?