Esileht Imetamine rinnapadjad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: rinnapadjad

Postitas:

Kas neil peale hinna mingit muud vahet ka on? Saan aru, et osad on vist õhemad… Aga näiteks imavus ja õhu läbilaskvus (et ei hakkaks hauduma). Milliseid olete ise kasutanud ja soovitate, milliseid mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Libero omi – neid pakis rohkem ja hind ka mõistlikum. Eks kõik oleneb ka kasutamisest – mina vahel unustan õhtul vahetada neid ja siis on öösel toitmise ajal hakanud lekkima, sest padi on täis saanud, aga muidu vast vahet väga pole küll ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kasutan Liberosid. Olen Vuokkoste omi ka proovinud, aga need jäid mul nibud külge kuidagi valusasti. Midagi oli veel, kas ei olnud neil neid kleepse…NUKi omad on ka head, aga neid on vähestes kohtades müügil ja kallid ka. Aventi omi mul siin kodus testerpakk ootab testimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nuki omadelt jaavad mingid hebemed rindade külge, Libero omadega olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Liberot, olen proovinud ka Johnonsit ja Aventi. Kõigiga rahule jäänud. Olen jäänud Liberole truuks, kuna seal 30ne asemel 40 tk:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libero ja rahul. Proovinud olen kahte erinevat NUK varianti ja ühtesid imeõhukesi (nimi ei meenu) – Liberod on küll veidi paksud, kuid samas \”hingavad\” ja püsivad hästi paigal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libero on parim, hetkel muidugi rinnahoidjates Fixies või midagi sellist 🙂 mees sai valesti aru ja ostis need .. aga käivad kah. Ära viskama ei hakka ju 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libero on väga hea! Vuokoseti omad kuivasid nibu külge kinni, väga vastikud olid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Libero rinnapatju.Mulle meeldisid veel ka tomme tippe rinnapadjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Imetamine rinnapadjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.