Esileht Imetamine Rinnapiima kogumiseks??

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rinnapiima kogumiseks??

Postitas:

Tere,
Mul ämmakas ütles et apteegist saab rinnapiima kogumiseks panna nibu otsa nagu kogujad ?!kuidas neid nimetatakse ? Ei taha apteegis ennast lolliks teha , seepärast küsin teilt:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:28; 22.03 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas apteegist on ka võimalik neid saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:28; 22.03 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kenad asjad, aga mis asjaoludel neid kasutada?
Alguses jah kipub teine rind imetamise ajal kaasa jooksma (aga mitte alati ja mitte kõikidel naistel). Niisama rinnad tavaliselt ei leki (kui just toitmistele väga pikk vahe ei jää). Ja kui lekivad, siis vaevalt see silikoonist julla midagi kinni hoida suudab.
Piima välja lüpstes ja alguses imetades soovitan piima kogumiseks rinnahoidjasse torgata pigem pisikese plastikust ravimitopsi (sünnitusmajas anti neid mitu) ja toitmiste vahelisel ajal riiete kaitsmiseks kasutada puuvillast rinnapatjasid (müüakse suuremates poodides mähkmeriiulis).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan nende vajalikkusest väga hästi aru. Esimese lapsega ka kasutasin neid. Rindadest jooksis piim kogu aeg ja nii olidki kogujad kogu aeg alguses kasutuses ehk siis rinnahoidjate sees. Mõne aja tagant tühjendasin neid ja säilitasin seda rinnapiima. Kõik sai ära kasutatud.
Neid puuvillaseid rinnapatju oleks mul alguses, kui rindadest piima jooksis, ikka meeletult kulunud ja need oleks väga kiirelt läbi märjad olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin Medela rinnapiima kogujaid pärast seda, kui oli tekkinud rinnapõletik ja soor rinnanibule. Siis öeldi haiglas, et ei tohi rindu kogu aeg umbselt rinnapadja sees hoida, vaid peab olema ka õhku. Koguja hoiab rinnahoidja nibust eemal ja õhk on vahel. Samuti kui määrida peale imetamist või pumpamist nibukreemi, nt purelani, siis ei pühi rinnapadjaga seda kohe ära, vaid saab kauem mõjuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin Medela rinnapiima kogujaid pärast seda, kui oli tekkinud rinnapõletik ja soor rinnanibule. Siis öeldi haiglas, et ei tohi rindu kogu aeg umbselt rinnapadja sees hoida, vaid peab olema ka õhku. Koguja hoiab rinnahoidja nibust eemal ja õhk on vahel. Samuti kui määrida peale imetamist või pumpamist nibukreemi, nt purelani, siis ei pühi rinnapadjaga seda kohe ära, vaid saab kauem mõjuda.

Kasutasin sama moodust oma valusatele nibudele, peale imetamist kohe bepanthen salv ja koguja peale.
Mul on Avent piimakogujad, ostsin BabyCity-st. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine Rinnapiima kogumiseks??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.