Esileht Beebi ja mitmikud Rinnapiima kogus nelja ja poole kuu vanusel beebil, nõu vaja.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rinnapiima kogus nelja ja poole kuu vanusel beebil, nõu vaja.

Postitas:

Laps sööb ühest rinnast, laseb ise lahti, kui enam ei taha või hakkab mängima (võtab kinni, laseb lahti).
Sööb ühel korral ühest rinnast ja kogus on 80ml enam-vähem koguaeg. On seda vähe? Saan aru, et sellises vanuses peaks see kogus olema suurem. Kaaluiive siiani korras olnud. Kõige vähem lisandunud kaal on kuus olnud nüüd viimasel kuul, kui lisandus 720g, eelnevad kuud on olnud kilo kanti või isegi natukene üle. Sööb öösel kusagil kolmel korral ja päeval umbes 3h tagant, õhtul 2h tagant.
Mõtlen, et kas pean hakkama jälgima ja muretsema, et rp kogus väheneb või mõtlen endale hetkel mure külge? Või on need kogused normaalsed? Kaalu osas ei muretsegi, aga kardan, et piima hakkab vähemaks jääma…
Pumbanud ma pole, sest siis ei tule midagi ja sellest kasu pole, kaalunud olen enne ja peale sööki, et tulemust saada. Mõnikord harva tahab ka teist rinda, siis olen pakkunud, muidu pole mõtet pakkuda, sest ta laseb selle piima kõik tagasi välja uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 12:54; 11.03 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tehke mulle selgeks: kust te saate aru, mitu ml sööb rinnalaps???Kuidas teemaalgataja teab et 80, kui ta annab tissist ja poleseda eelnevalt pumbanud, et silmaga kogust hinnata? Tänan! :)[/tsitaat]
Teemaalgataja kaalub oma last enne ja pärast sööki. Niimoodi on võimalik kindlaks teha, kui palju on laps rp ära söönud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kogust hinnatakse enne sööki kaaludes ja peale sööki kaaludes, selleks on mul kodus olemas kaal, mis on 5g täpsusega.
Rindade järgi ma juba ammu ei saa hingata, ainult siis, kui pikk vahe on tõesti 4h, siis on üks rind tõesti raske, aga selliste 2-3h vahedega on mõlemad suhteliselt tühjad (no nii on ka normaalne).
Aga mõtlen, et kas, kui kaaluiive on üle 500g kuus, siis on kõik okei? Sest ma ei tahaks midagi peale rinnapiima anda veel vähemasti kuu aega kindlasti. aga see 80 ml hirmutab natukene ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 12:54; 11.03 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaaluiive on korras (väga tublid näidud ju!), siis milleks ülearu stressata? Ära muretse ja piina ennast sellise pideva kaalumisega! Milleks see? Kaal on abiks siis, kui laps on kehvasti juurde võtnud ja vajalik kontrollida näite, Sinu tibul on aga kõik korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2,5-kuune sööb kuskil 120 gr ühe toidukorraga ( kaalusin mõned toidukorrad katsetamaks, et kui palju sööb ) Kui kaaluiive korras, ära stressa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rinnapiima kogus nelja ja poole kuu vanusel beebil, nõu vaja.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.