Esileht Imetamine Rinnapiimast loobumine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rinnapiimast loobumine

Postitas:

Tere! Kes on riinapiimast loobunud tablettide abil. Kas need kirjutab välja günekoloog? Kui ruttu piim kaob? Loeks teiste kogemusest, seoses sellega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee, mis mõttes tablettide abil?
Võõrutad rinnapiimas ja piim kaob ise rinnast ära, algul võib olla piimapais aga päev-päevaga kaob kõik ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siiski ilmselt ei taha mitte last võõrutada vaid üldse mitte imetama hakata.

Eestis on see kindlasti väga keeruline, sest mitte imetamine on stigmatiseeritud ja ilmselt suhtutakse sellesse mõttesse väga halvasti.

Ma alustaks enne sünnitust sellest rääkimist ämmaemandaga ja paluks saatekirja raseduskriisinõustaja juurde. Võib juhtuda, et sul siiski pole neid tablette vaja ja soovid hoopis imetada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on olemas tabletid, mis pärsivad rinnapiima teket. Aga neil on ikka oma kindel meditsiiniline näidustus. Kõikidel ravimitel on kõrvaltoimed. Kui neid tablette kasutada rinnapiima tekke pärssimiseks, siis on neil kõrvaltoimed teiste organsüsteemide töö suhtes. Kui neidsamu tablette kasutada muul põhjusel kui rinnapiimaga seotud, siis pärsivad nad kõrvaltoimena rinnapiima teket.
Ma ikka soovitaks väga mitu korda mõelda, enne kui sellist teed minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siiski ilmselt ei taha mitte last võõrutada vaid üldse mitte imetama hakata.

Eestis on see kindlasti väga keeruline, sest mitte imetamine on stigmatiseeritud ja ilmselt suhtutakse sellesse mõttesse väga halvasti.

Ma alustaks enne sünnitust sellest rääkimist ämmaemandaga ja paluks saatekirja raseduskriisinõustaja juurde. Võib juhtuda, et sul siiski pole neid tablette vaja ja soovid hoopis imetada.

,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kirjutati need aastaid tagasi välja (oli tõsine meditsiiniline näidustus). Aga kõrvaltoimed olid nii hullud, et kohe kui tervis lubas, lõpetasin ravikuuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meditsiinilist põhjust pole, siis rinnapiim arendab beebide immuunsüsteemi välja tunduvalt tugevamaks, kui neil, kes ei saa, igasugu teadusartikleid on selle kohta. Vähemalt alguses – peale sünnitust ternespiim on ülikasulik ja hiljem esimesed kuud ka. Mu arust on rinnapiim mugavam ka, kui piimaseguga jännata ja lutipudeleid steriliseerida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Rinnapiimast loobumine