Esileht Beebi ja mitmikud Rinnapiimast üle söömine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rinnapiimast üle söömine

Postitas:

Kas on võimalik rinnapiimaga last üle toita? Tunnen muret, sest beebi varsti kahe kuune, aga sünnikaalu on juba kahekordistanud ja näeb väga pontsu välja. Sööb päris tihti, nii kahe tunni vahega, öösel üks kord.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:04; 17.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei saa ületoita. Minu beebi võttis esimese kuuga juurde 1,6 kg. Järgmised kuud enam muidugi nii palju juurde ei tulnud. Ja tema sõi isegi 1h tagant, mõnikord 15x ööpäevas ja rohkem. Ära muretse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest, olen teemaalgataja, mul võttis esimene kuu 2kg ja teine kuu siis 1,9kg, arstivisiit jäi ära, et pole kelleltki küsida, kas see on normaalne. Beebi saab varsti kahe kuuseks ja hetkel kaalub 7,8kg.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:04; 17.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti soovitatav toitmisvahe ongi 2h ja kui öösel ainult korra sööb, siis see kahekuuse kohta üldse vähe. Minu laps sõi koguaeg, tihti iga tunni tagant ja just öösiti sõi palju. Kosus väga tagasihoidlikult, näiteks esimesel kuul 500g. Sõbrannal oli samal ajal ka hea isuga laps, kes paisus nagu pärmitaigen ja kaalus 7—kuuselt 13,5kg. Täpselt sama palju kaalus minu laps kolmeaastaselt. Vaatamata kaaluerinevusele on mõlemad tänaseks päevaks väga hästi arenenud ja sugugi mitte üle- või alakaalulised. Osad ongi beebina pontsumad kui teised, nagu ka täiskasvanud ei ole kõik sama pikad ja sama rasked.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma toitsin ka rinnaga nii tihti kui beebi soovis ja 2-kuusena oli sünnikaal samuti kahekordistunud. Esimese kuuga tuli ainuüksi 1,5kg juurde. Aastasena kaalus juba üle 10kg, 3-aastasena 18kg. Pikkust viskas ka – 2-aastasena oli 4-aastase mõõtudes, 4-aastasena juba 6-aastase kasvus.
Nüüdseks 7 aastat ja 140cm pikk noormees. Kaal on kuskil 25 ja 30kg vahel – titena oli pontsakas (mul hakkasid lausa käed valutama tema tõstmisest, sest istuma ja käima hakkas üsna hilja), nüüd aga nagu vibalik (muidugi on ta aktiivne, toas ei püsi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene laps võttis ikka kilodega juurde (max 1,9 kilo kuus) ja arst veel ütles – no see nii pea käima ei hakka. Käima hakkas 10-kuuselt ja nüüdseks on pikk ja sale poiss, isegi kõhn ütleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõik lapsed esimesed pool aastat ainult rinnapiimal olnud ja söönud palju tahavad.
Keskmine laps oli beebina paks mis paks: sünnikaal oli 4,5 kg, 2-kuuselt kaalus umbes 7,5 kg, 5-kuuselt juba 10 kg (70 cm pikk). Praegu on ta 11 ja kaalub umbes 47 kg (151 cm pikk).
Esimene ja viimane olid natuke vähem paksud (visuaalselt vähemalt): 2-kuuselt olid nemad 7 kg ja 7,7 kg. See kergem on praegu pikk peenike noormees, teine on igati parajate vormidega väikelaps. Esimene hakkas käima aastaselt, teised 10-kuuselt.

Nii et las laps sööb ja kosub, kui ta vaid rinnapiima saab. Teisel elupoolaastal võib kaal pikalt paigal seista või isegi natuke langeda. Ka see on normaalne, perearst kiitis ainult lapsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rinnapiimast üle söömine