Esileht Imetamine Rinnapõletik?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rinnapõletik?

Postitas:

Ilmselt rinnapõletik. Neljapäeval(3päeva tagasi) tõusis 38 palavik ja kestis reedeni. Nüüd palavikku pole enam siiani olnud aga rind on endiselt väga valus, paistes ja punetab ja tükid on rinnas. Kõige valusamad tükid on just nibu sellel pruunil alal. Piima sellest rinnast väga ei tule, soe dušš ka ei aita, siis natukene tuleb, kui tüki peale vajutan aga tükk ikka ära ei kao. Lapsel lasen ka tihti haigest rinnast süüa. Aga ta enamusaja karjub ja vähkreb tissiotsas, sest ilmselt ei saa kätte. Kapsalehte olen ka peale imestamist pannud. Siiani mitte midagi. Kas ootan liiga vara tulemusi? Kaua võib üldse üks rinnapõletik kesta? Laps saab 2 päeva pärast 1 kuuseks.
Kas võis tulla rinnapõletik sellest, et ma käin 2x nädalas koolis ja olen nii 6-7 h eemal lapsest? Sellel ajavahemikul ei ole ma pumbanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 17:37; 16.09 13:21; 16.09 13:29; 18.09 17:56; 24.09 04:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 17:37; 16.09 13:21; 16.09 13:29; 18.09 17:56; 24.09 04:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, imetamine on niii valusaks muutunud, alati kardan kui pean imetama hakkama. Palavikku endiselt pole aga suured kõvad tükid on rinnas mis on väga valusad. Ma ei saa õieti magadagi, keerama pean ka ettevaatlikult, sest lihtsalt no nii valus on.. Kas peaksin minema erakorralisse??? Perearsti üritasin kätte saada, aga lootusetu… Ma ei tea mida teha. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 17:37; 16.09 13:21; 16.09 13:29; 18.09 17:56; 24.09 04:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore on iseendaga rääkida. ????????
Mingeid suhtedraamasid kommenteeritakse küll nii et näpud villis????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 17:37; 16.09 13:21; 16.09 13:29; 18.09 17:56; 24.09 04:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe siit infot, ilmselt googeldades oleksid kiiremini vastuseid saanud. https://raseduskalkulaator.ee/imetamine/rinnapoletik/
Kui annad rinda ja laps sööb, siis väga hea! Mul mitu tuttavat-lähedast on rääkinud, et laps enam ei taha piima ja on hakanud RPAd andma (mis muidugi ei ole häbiasi). Kui nutab-vähkreb rinnaotsas või peame söömist on väga palju virin, siis osta RPA, ju tal on kõht tühi. Su kool ei pruukinud üldse selle põhjuseks olla, võib olla ka külmast või mis iganes põhjusest.
Muidugi võib ka piimapais olla, aga see peaks mööduma suhteliselt ruttu eriti arvestades et toidad last tihti masseerid rinda dušši all ja kasutad kapsalehte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüdseks on vist teemaalgataja juba arsti juurde läinud,aga edaspidiseks soovitan, et kui asi tundub kahtlane, siis minna arstile võimalikult kiiresti, kui ei taha, et rind mädanema läheb nagu mul juhtus. Ja tõesti sellest haigest rinnast imetamisest pole tegelt kasu, kui põletik juba nii hull, et rinnas tükid sees ning imetamine aina valusamaks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüdseks on vist teemaalgataja juba arsti juurde läinud,aga edaspidiseks soovitan, et kui asi tundub kahtlane, siis minna arstile võimalikult kiiresti, kui ei taha, et rind mädanema läheb nagu mul juhtus. Ja tõesti sellest haigest rinnast imetamisest pole tegelt kasu, kui põletik juba nii hull, et rinnas tükid sees ning imetamine aina valusamaks läheb.

Läksin arsti juurde ja sain antibiootikumid, kuna põletikunäitaja oli väga kõrge. Põletikku enam pole aga mingi tükk on ikka rinnas, kuid see enam valu ei tee. Alguses on pisut valus ka kui laps imema hakkab. See rinnapõletik ikka jube asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 17:37; 16.09 13:21; 16.09 13:29; 18.09 17:56; 24.09 04:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Rinnapõletik?