Esileht Imetamine Rinnapõletik ja piima vähenemine

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Rinnapõletik ja piima vähenemine

Postitas:
Kägu

Tere!

Eile tekkis rinnapõletik. Laps oli üleeile öösel koguaeg rinnal, eeldasin et sellest rind valusaks imetud. Eile õhtul tekkis kõrge palavik. Täna hommikul rind punane ja valulik. Samas rinnad on täitsa pehmed, tükke pole ehk pole mingit ka mingit piimapaisu. Täna terve päev laps rinnal nutnud, sest peale paari minutit imemist piima tuleb nii vähe. Eeldan sedasellest, et ta imeb tugevalt aga ei neela. Teise rinnaga mis korras on sama lugu. Paar minutit imeb kenasti ja siis jälle muutub rahutuks sest imemisel ei kuula neelamist. Kokku kahe rinna pealt saab ca. 60ml (kaalusin peale söömist), mis ilmselgelt liiga vähe. Laps sai alles 1-kuuseks. Tänu sellele on ta täna eriti rahutu/viril ja nii vähe maganud. Muidu jäi alati rinna otsas magama ja oli korraga üleval tunnike. Siis paar tunnikest magamist. Täna hommikust saati ehk kokku maganud 3,5-4h. Andsin täna lisa, kui sai juurde siis jäi ilusasti magama.

Kas rinnapõletik võib piimateket pärssida? Pumbates ka nagu ei tule midagi erilist. Eelnevalt sai ilusasti ühest rinnast kõhu täis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Eile tekkis rinnapõletik. Laps oli üleeile öösel koguaeg rinnal, eeldasin et sellest rind valusaks imetud. Eile õhtul tekkis kõrge palavik. Täna hommikul rind punane ja valulik. Samas rinnad on täitsa pehmed, tükke pole ehk pole mingit ka mingit piimapaisu. Täna terve päev laps rinnal nutnud, sest peale paari minutit imemist piima tuleb nii vähe. Eeldan sedasellest, et ta imeb tugevalt aga ei neela. Teise rinnaga mis korras on sama lugu. Paar minutit imeb kenasti ja siis jälle muutub rahutuks sest imemisel ei kuula neelamist. Kokku kahe rinna pealt saab ca. 60ml (kaalusin peale söömist), mis ilmsel x´´5gelt liiga vähe. Laps sai alles 1-kuuseks. Tänu sellele on ta täna eriti rahutu/viril ja nii vähe maganud. Muidu jäi alati rinna otsas magama ja oli korraga üleval tunnike. Siis paar tunnikest magamist. Täna hommikust saati ehk kokku maganud 3,5-4h. Andsin täna lisa, kui sai juurde siis jäi ilusasti magama.

Kas rinnapõletik võib piimateket pärssida? Pumbates ka nagu ei tule midagi erilist. Eelnevalt sai ilusasti ühest rinnast kõhu täis.

ruttu arstile! see võib mädanema minna ja siis juba operatsioon.
ise sain põletiku piimapaisu järel lõhkisest nibust. palavik oli 39 + meeletu valu rinnas, punane laik ka. käisin 5 x ultraheli soojenduses + määrati antib. kuur.
Sünnitasin pelgus ja käisin seal vastuvõtus elavas järtsis murega. väga hooliv ja tore suhtumine.
Niiet kiirusta arstile!

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Imetamine Rinnapõletik ja piima vähenemine