Esileht Imetamine Rinnapump

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rinnapump

Postitas:
Kägu

Selline küsimus, et kas ja millist rinnapumpa te kasutate? Kas ostsite ühe otsikuga või kahega ja miks? Kahega on oluliselt kallimad, nt seda vaatan siin: https://relaxmom.ee/ee/lansinoh/lansinoh-elektriline-rinnapump.html
USAs on rinnapumba ostmiseks toetus, mis on päris korralik. Kas Eestis ka midagi sellist on? Ei ole hetkel ise leidnud mingit infot selle kohta Haigekassa lehelt nt.
Suured tänud kõigile juba ette igasuguste (heatahtlike!) nõuannete eest ses osas!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina soovitaksin Medela Swingi. Omal ajal valikut tehes jäi see kõige rohkem silma. Ise tellisin UK Amazonist (Flex versioon, Eestist ostsin juurde pistiku ülemineku), aga nüüd on natukene teised ajad.

Eestis müüakse vist pigem seda tavalist Swingi (erinevus on neil lehtris flex)
Eestis on hetkel tavaline umbes sama hinnaga, mis Amazonis Flex.
medela

Minul on ühe otsikuga ja olen rahul. Kahega saaks ajaliselt küll kiiremini toimetada, aga siis on ka mõlemad käed kinni (kui just ei ole spets handsfree rinnahoidjat). Kaksikutega ostaks kahe otsikuga, muidu sõltub, kui palju pumbata on vaja, aga seda on natukene raske ette ennustada.

Ei ole kuulnud, et Eestis mingit toetust saaks rinnapumba soetamiseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestis ei ole sellist toetust. Põhjuseks on ilmselt see, et Eestis on tasustatud vanemapuhkus 1,5 aastat. USA-ga väga täpselt kursis ei ole, aga kuskilt on meelde jäänud, et tööl käivad naised on kodus 6 nädala kandis – sellisel juhul on antud toetus väga mõistlik.

Pumba mudel oleneb vajadusest – kui sageli ja millises koguses piima vaja on.
Mul endal on Philips Aventi lihtne käsipump, mis sai esimese lapsega ostetud, et aeg-ajalt saaks loengutes ja seminarides käia. Loodan, et vean sellega välja ka nüüd. Plaanis on 7-kuuse beebi kõrvalt tööle minna (abikaasa jääb beebiga koju) ning tegemist on rinnapiimalapsega. Kui selle “võimsusest” jääb väheks, kaalun Medela Swingi ostmist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma õnneks olen pidanud ainult paar korda piima välja lüpsma. Käsipumba kasutamist saanudki selgeks, ei tulnud tilkagi välja. Mul oli lihtsam need paar korda peale sooja dushi käega pigistada, kui pumpa üritada kasutada.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Rinnapump