Esileht Beebi ja mitmikud Rinnapump ette ära osta?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rinnapump ette ära osta?

Postitas:

Kui paljud teist kasutavad manuaalset rinnapumpa, et piima sellisteks puhkudeks välja pumbata, kui ise kodust 3-5h eemal olla?

Ootan ka rinnapumba soovitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 18:26; 09.10 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks. Eelmise lapsega ostsin nii manuaalse kui elektrilise, kuid reaalsus oli see, et ma üldse pumbata ei saanud. Midagi ei tulnud, samas jube valus oli. Ehk olid minu rinnad anomaaliad aga nii oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks pidanud juba raseduse ajal ostma, sest 2x oli raseduse ajal juba piimapais. Ostsin päev enne haiglasse minekut elektrilise ära, kuna mõtlesin, et suure tõenäosusega olen piimapaisuga siis ka peale lapse sündi hädas. Nii oligi. Ostu ei kahetse ja teadsin, et mul on tulevikus ka vaja. Manuaalset ei oska soovitada, mul on medela swing ja isegi sellega läheb nüüd aega kui laps juba suurem on, et söögikorra kogus kätte saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõelnud, et seekord ostaks elektrilise ja just enne valmis, et piimapaisu ajal kasutada. Ma ostsin esimese lapse ajal pumba alles siis kui tekkis vajadus lapsest eemal olla. Aga siis ma sain pumbaga nii imevähe kätte, et see oli mõttetu ajakulu. Nendel üksikutel kordadel kui oli vaja pudelist toita sai pigem rpa-d ja hiljem juba lisatoitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks. Eelmise lapsega ostsin nii manuaalse kui elektrilise, kuid reaalsus oli see, et ma üldse pumbata ei saanud. Midagi ei tulnud, samas jube valus oli. Ehk olid minu rinnad anomaaliad aga nii oli.

Sama oleks siis, kui sa oleksid selle ostnud peale sünnitust 😀 Ega sa ei te aju nagunii ette, kas tuleb pumbates midagi või mitte, enne kui oled pumpa proovinud.

Mina julgustan ostma. Mina lasin ka mehele esimesel poolaastal ikka rinnapiima anda lapsele, kui ise kord nädalas trennis käisin või tahtsin šoppamas käia. Ma ei näe mõtet last näljas hoida või siis kaubanduskeskustesse kaasa tassida, kui on olemas alternatiivid.

Tõsi oli see, et tavaolekus sain manuaalse pumbaga väga vähe piima kätte, käsitsi oli isegi lihtsam lüpsta. Küll aga mingi hetk, kui laps hakkas öösiti hiljem sööma, tekkis öösel tugev pais ja ei saanudki muud teha kui tuli osa piima välja pumbata – nii kogusin paari nädala jooksul arvestatava varu piima sügavkülma 😀

Sea ka üks põhjus , miks hea, kui nii pump kui säilituskotid kohe olemas – kui tekivad piimapaisud ja nt laps magab, ei hakka ju last äratama, et rinnale panna – siis kiiretsi pumpad natuke välja, nt 30-50 ml ja seegi väärt säilitada. Päeva jooksul võid alguses piima ka topsidega külmikusse koguda ja siis õhtul kõik kokku valada ja sügavkülma, kui on väikesed kogused. Mina säilitasin alguses ka selle koguse, mis tuli siis, kui laps ühel rinnal oli, teisest rinnast – nii pidin ju vähem vaeva nägema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Medela Harmony.
Seda ei tea muidugi ette, kui hästi pumpamine üldse õnnestub. Mul näiteks õnnestus väga hästi, st see ei ole kindlasti absoluutne reegel, et manuaalse pumbaga ei saa midagi kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin esimese rasedusega rinnapumba ennem valmis. Ostsin manuaalse ja Avent firma oma. Olin sellega väga rahul ja ei kujuta elu ilma selleta ettegi. Kahjuks see läks katki ja ostsin teise firma oma, kahjuks ei mäleta firmat, aga too oli küll jama. Vist oli Tommee Tippee oma, samuti manuaalne. Ja siis ostsin veel kolmanda voolikuga pumba BabyOno ja see oli ka kohutav. Nüüd teise rasedusega kavatsen samuti osta Avent firma oma juba valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul tuli kolmas laps ja varasematega oli pumba järgi vajadus olnud, siis ostsin seekord ette ära. alguses oli ikka päris palju kasutamist ja ei kahetse, et ette ostsin.

esimese lapse ajal sai katsetatud erinevate pumpadega – medela manuaalne ja elektriline (una see oli ka haiglas, siis eeldasin, et kodukasutajale mõeldud pump on sama hea), tomme tippee manuaalne ja siis veel üks, mille nime ei mäleta – neist ükski minule ei sobinud.

Avent toimis kohe suurepäraselt ja järgmiste lastega ei hakanud oma pead vaevama, et mida valida, kuigi valik on läinud suuremaks ja kindlasti kvaliteet paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ette ei ostnud, aga oleks võinud, sest vaja ongi just üsna alguses. Ostsin veits hiljem ja kulus väga ära mõnel korral – kui trennis käisin jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole nelja lapsega kordagi kasutanud. Esimesega proovisin ükskord lüpsta, aga sain ainult mõnikümmend milliliitrit kätte. Rinnapaisudest olen masseerimise ja lapse rinnale panekuga jagu saanud, laps peaks väidetavalt efektiivsem olema kui pump niikunii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Laps on nüüdseks 2,5-nädalane ja ma ei ostnud pumpa. Sööb kenasti, paisudest sain lahti sellega, et beebi tihti rinnal. Ei oska kuidagi ette kujutada, kuidas pumpamine õnnestuks. Kas osta pump või mitte… oeh. Kuigi tahaks ju vahel ära käia, eriti kui varsti saaks hakata trennis käima, inimeste seas 🙂 Aga lutti ta siiamaani ei tunnista, ei usu, et ka pudelit võtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 18:26; 09.10 12:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rinnapump ette ära osta?