Esileht Imetamine Rinnas nõeluv/torkiv valu imetamise ajal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rinnas nõeluv/torkiv valu imetamise ajal

Postitas:

Laps 2kuune ja algusest peale väga hästi söönud, imetamisega pole probleeme olnud, võte õige jne. Aga nüüd on juba paar päeva imetamise ajal ühes rinnas selline nõeluv valu. See ei ole väga valus aga veidi ebameeldiv küll..kellelgi kogemusi mis see olla võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soor äkki? Keel valge pole beebil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul avaldus nii soor – rinnanibul oli ka väike valge täpike, lapse keel valge. Muidu polnud eriti tunda, aga kui midagi magusat sõin, eriti sokolaadi, siis hakkas kohe tugevalt torkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib olla soor küll. Mul oli ka, alguses ka toitmise ajal ja siis juba suvalistel hetkedel. Konsulteeri nt imetamise nõustajatega ITK-s, mina sain sealt mingi salvi retsepti + soovitus võtta punast päevakübarat ja mõnda aega pärmiga tooteid vältida (nagu nt sai). Ja muidugi õhuvannid.

Aga tegelikutl tundus mulle, et kõige parem ravi olid õhuvannid. Kuna mul ka algusest peale imetamine sujus, nibud katki polnud jne, siis väga ei teinud õhuvanne, kodus kandsin ka rinnapatju jne ja küllap haudumisest lõpuks jama tekkiski. Tavaliselt pidi soori ravi ikka 2 ndl olema, aga mul sai paari päevaga korda, kui õhuvanne hakkasin tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Rinnas nõeluv/torkiv valu imetamise ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.