Esileht Imetamine Rinnast võõrutamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rinnast võõrutamine

Postitas:
Kägu

Tere! On soov last võõrutada rinnast vähemalt öisest toitmisest. Laps on kohe saamas 1-aastaseks. Lihtsalt ei jaksa enam päeval midagi teha, kui ööstiti elab irinna otsas. On teil mingeid soovitusi, kuidas alustada. Kas järk-järgult või kohe lõpp. Kui kohe lõpp siis kuidas ilma rinnata last magama saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! On soov last võõrutada rinnast vähemalt öisest toitmisest. Laps on kohe saamas 1-aastaseks. Lihtsalt ei jaksa enam päeval midagi teha, kui ööstiti elab irinna otsas. On teil mingeid soovitusi, kuidas alustada. Kas järk-järgult või kohe lõpp. Kui kohe lõpp siis kuidas ilma rinnata last magama saada?

Mina võõrutasin enne aastat sellest tuttujäämise imetamiskorrast ja teised korrad siis järgmistena. Järk-järgult, mitte päevapealt. Õhtune enne uinumist tissitamine sai asendatud suure pudrukausitäiega ehk kõht enne magamaminekut ikkagi ääreni täis. Siis pesu nagu tavaliselt ja mina tegin musid-kallid ja tuttu pani lapse mees (lutiga). Niimoodi nädal aega järjest, kuni harjus. Tegelikult oli vist harjunud juba umbes 3 päevaga, aga me tahtsime olla kindlad, et see tissiga tuttujäämine on ununenud. Nädala pärast jäi juba minuga ka kenasti ilma rinda nõudmata. Jah, öösiti ärkas veel kell 4 ja kell 7 mõnda aega, aga siis järgmisena harjutasin ära selle kella neljase (andsin lonksu vett hoopis ja lutt suhu tagasi) ja siis ta nihutas kella seitsmese söögi kella kuue peale, mis oli ok minu jaoks. Siis sai veel kell 6 rinda ja magas üheksani umbes. 1a3k loobus iseseisvalt ka kella kuuesest söömisest ning magas hommikuni (tema hommik vahemikus 8-9). Ja siis hakkasime juba hommikusööki tegema, enam ei andnud rinda ning oligi imetamisega päriselt lõpp.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me tegime järsku lõpu. Rind lihtsalt nii palju segas magamist, et see kohene lõpp tundus parem, kui järk järgult loobumine. Nädalaga harjus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me tegime järsku lõpu. Rind lihtsalt nii palju segas magamist, et see kohene lõpp tundus parem, kui järk järgult loobumine. Nädalaga harjus.

Lisan, et iseseisvalt magama jäämist harjutasime juba enne, kui hakkasime rinnast võõrutama ja see polnud probleemiks ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öisest loobusin päeva pealt. Lapsel läks ainult paar päeva harjumustega, sest ta oli selleks ajaks endal juba ise öiseid söögikordi vähendanud. Ööunne magama jääb ise juba pooleaastasest saati. Päeval sai veel kaks korda- peale lõunaund ja enne õhtust magamaminekut. Lõplikult jätsin rinnaandmise ära ca kuu aega peale öise toitumise lõpetamist- ei mingit järgjärgult, vaid ühel päeval oligi kõik. Hakkasin rohkem tahket toitu andma, lisaks piimatooted- teraline kohupiim, kodujuust, keefir, maitsestamata jogurt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öösel magasin kokku 4-5h, tee mis tahad, päeval ei maganud, aga kaal langes ikka. Iga inimene on erinev, niiet ei saa üldistada, et kaal ei lange, kuna ei maga korralikult. Tuleb välja, et mulle mõjus just vastupidine- esimese lapsega magasin terve öö, aga kaal ei langenud.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kui isegi peaks järsult ära lõpetama siis kuidas ma teda magama saan ilma, et rinda saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Rinnast võõrutamine