Esileht Ajaviite- ja muud jutud RIP nyah nyah

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )

Teema: RIP nyah nyah

Postitas:
Kägu

Puhka rahus ja aitäh sulle, et (siin ja irl) olemas olid!

Feryal

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
malakari

Nii raske ja kurb uudis.
Siiras kaastunne lähedastele.

/vahelduva eduga perekoolikas aastast 2003. Nyah oli üks neist, kes siin sageli silma, meelde ja tihti ka hinge jäi/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siiras kaastunne 🙁 olen siin olnud aastast 2004 ja Nyah on üks, kes on alati kägude seast välja paistnud ning omanäoline olnud. Puhta võõras inimene, aga minul võttis uudis silma märjaks. Suur ja sügav kaastunne!

Please wait...
Postitas:
Montserrat

Olen aastate jooksul ikka aeg-ajalt mõelnud, et see Nyah Nyah on üks lahe tüüp. Sõna “oli” on praegu tõesti niru öelda. Viimased aastad on hullusti laastanud inimeste ringi, kes oma mõtteilma ja tegevusega on meile, sh mulle väga palju andnud.
Mul on hea meel, et sain siit teada, kes ta tegelikult oli. Ma noorest peast lugesin ise ka tema luulet – hiljem olen küll paraku kirjanduskaugemaks jäänud.
Ühest intervjuust: “Liisi arvab, et võib vabalt 90aastaseks elada.” – Just Nyah Nyahi moodi! Tegelt, kui niimoodi tunda, siis ehk polegi nii hull, kui ligi pool sellest elamata jääb. Ma mõtlen, tema enda seisukohast – meie, siiajäänute seisukohast on Perekooli foorumisse jäänud igavene pirakas auk.

Please wait...
Postitas:
Tähesära

Kurb, väga kurb.
Siiras kaastunne lähedastele.

Please wait...
Postitas:
sessa

Puhka rahus 🙁 Jään sinust puudust tundma

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kurb teade. Olgu sinu tee kerge minna.

Please wait...
Postitas:
timberland

Kurb ja masendav. Puhka rahus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tundnud teda kahjuks isiklikult. Perekoolis paistis silma sellega, et ei öelnud taotluslikult halvasti teistele. Helge, meeldiv Hing, temasugused kipuvadki kiirustama lahkumisega.

Please wait...
Postitas:
marike

Aitäh, kes teema tegi ja teada andis. Siiras kaastunne lähedastele ja ka meile Perekoolis.
Tema kommentaare oli alati tore lugeda ja alati, kui mõne teema avasin ja seal nyah nyahi kommenteerimas nägin, siis teadsin, et ei olenud päris raisatud aeg siia lugema tulla. Elutervelt alternatiivne, aitäh selle eest!

Päikest meile ja talle!

Please wait...
Postitas:
Hiline

Seda tühja kohta siin keegi täita ei suuda 🙁 Ei uutest ega vanadest olijatest. Head teed!

Please wait...
Postitas:
Rainbow

Kohtumisteni tuleviqs! Oli au!

Rainbow

foorumis alates 2000.

Please wait...
Postitas:
Triblask

Head teed, ilus inimene!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli see nüüd nyahi soov või tema lähedase initsiatiiv, aga oli tõesti ilus tegu siin teada anda ja mitte jätta meid teadmatusse. Tuhat tänu! Ja kerget teed minejale ning jõudu vastu pidada leinajatele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
ilushelena

Kerget lendu ja igavesi seiklusi teispool kuud ning päikest.

Perekoolis kondaja aastast 2002

Please wait...
Postitas:
Asjad

Nii kurb oli seda täna uudiseid avades lugeda.
Nyah Nyah tegid alati teemadest aktiivselt arenevad arutelud perekooli kuldaegadel.
Head teed sulle!

Perekoolis u 2003st.

Please wait...
Postitas:
kurimoor

jah, mõnest minejast jääb maha liiga suur auk…
hääd teed, nyah nyah!

kurimoor
kaasteeline perekoolis 2000. aastast

Please wait...
Postitas:
meesterahvas

Puhka rahus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väike erutatud hipi tuli läbi linna.
Enda eest ei õnnestunud päris pakku minna.

Väike erutatud hipi tuli läbi linna.
Valusalt ja naljakalt üks tunne täitis rinna
Tuli suurelt kontserdilt, veel kõrvgi ajas pilli.
Meeleliigutusest ostis kimbu sinililli.

Tuulekene puhus vabalt, õhus lendles prahti.
Väike hipi murdis pead, et mis on temas lahti.
Vaatas oma rõõmsal pilgul laia lahket ilma.
Õhtu oli lausa ilus, pisar tõusis silma.

Astus reipalt, fiiling kehas, läbi tüüne õhu.
Tühja sellest maisest ilmast, näiteks tühjast kõhust.
Meelde tulid mingid hetked ühest kaugest valust,
kuigi ta sai aru küll, et selleks polnud alust.

Õhtupoolik tegi haiget, samas tõstis tuju.
Väikse hipi süütu tunne võttis selge kuju.
Väike hipi tahtis saada paremaks ja puha.
Armastus on altruistlik, õnnelik ja puhas.

Head teed, nyah.

Please wait...
Postitas:
Vaprake

Puhka rahus

Puhka rahus
Jumalikus õhus
Sulnis kõiksuses
Ja me südameis

Please wait...
Postitas:
antimode

Liisi, me kohtume veel.. Seal maailma lõpu kohvikus..

https://arhiiv.err.ee/vaata/luuletus-liisi-ojamaa-meile-ei-antud-teistsugust-elu

https://www.youtube.com/watch?v=F1oT6luUxPY

Tema omapära on lausa müstiline. Juba see teema näitab, kui paljud on valmis varjudest välja tulema olemata “kägu”.

Please wait...
Postitas:
kuukulgur

https://www.youtube.com/watch?v=F1oT6luUxPY

Tema omapära on lausa müstiline. Juba see teema näitab, kui paljud on valmis varjudest välja tulema olemata “kägu”.

Jah. Selles teemas ma ei taha olla kägu. Eks nii mõnigi mu tuttav sai nüüd mu siinse kasutajanime teada. Mu nõrkus maailmalõpu kohviku laulu vastu peale meie hea sõbra surma kaks aastat tagasi on teada.

Ja lisan siia veel ühe oma lemmikluuletuse Liisilt:
https://arhiiv.err.ee/vaata/luuletus-liisi-ojamaa-ma-elan-need-mured-yle

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis tal juhtus? Vähk?

Please wait...
Postitas:
marikas7

Kui kaua perekool on olemas olnud? Ma liitusin ilmselt kusagil eelmise sajandi lõpus, aga täpselt ei mäletagi. Nyah oligi vist ainuke, kes kaugete aegade vahvatest perekoolikatest alles oli jäänud…nüüd on kõik värvikad ja julged ja teravmeelsed ja targad nimelised kasutajad otsa saanud. Nagu omamoodi ajastu lõpp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekool alustas tegutsemist 2001.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
pax tibi

Oh, nyah, kuhu sul küll kiire hakkas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti on siin inimesi, kes teiste järelehüüet miinustavad? Miks ometi?
Kas sellises situatsioonis ja mittenõustumise korral poleks kordki inimlikum mõelda, et ei, ma ei tee seda nupulevajutust, ma ei tee midagi?

Minu suur lugupidamine nyah’ile väga-väga hea keelekasutuse, omapärase sõnastuse ja rikkaliku sõnavara eest. Seda on paraku väga vähestel (kuigi eesti keelt peetakse ju rikkaks).

Ole tubli seal, kuhu sa iganes lähed ja ära unusta oma neid, kes sind armastavad.

Tartust, Püssikast, aastast 1995+

Please wait...
Postitas:
sniff

Head teed minna, armas nyah nyah. Kanala (aka eliit – kes teab, see teab) meenutab, tänab ja lehvitab!

sniff (end. kuriloom), PK vilistlane al. 2003

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sellises situatsioonis ja mittenõustumise korral poleks kordki inimlikum mõelda, et ei, ma ei tee seda nupulevajutust, ma ei tee midagi?

Minu suur lugupidamine nyah’ile väga-väga hea keelekasutuse, omapärase sõnastuse ja rikkaliku sõnavara eest. Seda on paraku väga vähestel (kuigi eesti keelt peetakse ju rikkaks).

Ole tubli seal, kuhu sa iganes lähed ja ära unusta oma neid, kes sind armastavad.

Oh ega Nyah nüüd nii lahja naine ka ei olnud, et tal ühtki vaenlast ega kadestajat polnud kes nüüd ise särada loodavad.

Endine Fia Karl-iisak

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh ega Nyah nüüd nii lahja naine ka ei olnud, et tal ühtki vaenlast ega kadestajat polnud kes nüüd ise särada loodavad.

Endine Fia Karl-iisak

Jah, seda küll. Aga see agressor võiks vähemalt selgitada, mis ta pappajus toimub, et leinajate (jah, seda me siiski oleme, kes me siin nyah’it hea sõnaga meenutame ja koos kurvastame) järelehüüetele miinuseid klikib.
Ta muidugi ei julge selgitada, selge see.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud RIP nyah nyah