Esileht Ajaviite- ja muud jutud RIP nyah nyah

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Teema: RIP nyah nyah

Postitas:
kitah

No eks need ole need, kes alati ta kallal norisid tema tähekujude pärast. Tõesti, häbenegu kuskil nurgas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see agressor võiks vähemalt selgitada, mis ta pappajus toimub, et leinajate (jah, seda me siiski oleme, kes me siin nyah’it hea sõnaga meenutame ja koos kurvastame) järelehüüetele miinuseid klikib.
Ta muidugi ei julge selgitada, selge see.

Teemaalgatusel on mitu, mitte üks miinus.
Ma arvan, et miinuse võiks panna inimene, kelle jaoks ei tundu õige, et kasutajanime taga peitunud isik on täpsete isikuandmetega avalikustatud.
Järelehüüet foorumis oleks saanud ka ilma pärisnimeta teha. Ei ole ju teada, kas see oli lahkunud kasutaja soov.

Please wait...
Postitas:
Oobik

Kurb, et läksid,
rõõm, et olid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et miinuse võiks panna inimene, kelle jaoks ei tundu õige, et kasutajanime taga peitunud isik on täpsete isikuandmetega avalikustatud.
Järelehüüet foorumis oleks saanud ka ilma pärisnimeta teha. Ei ole ju teada, kas see oli lahkunud kasutaja soov.

Nyah ei varjanud oma pärisnime, kõik vähegi staažikamad perekoolikad teavad, kes ta on. Vabandust, kes ta oli…

Please wait...
Postitas:
Henn Loodus

Ei ole ju teada, kas see oli lahkunud kasutaja soov.

Nyah ei varjanud kunagi, kes ta on. Seega, võib öelda, et ta ei olnud see “peitunud isik”.
Me kunagi ammu vaidlesemime mingi pisiasja üle ja jutuks tulid siis meie isikud ja mina sain küll teada, kes ta päriselus on. Ta ei kirjutanud siia otseselt oma nime, aga ma sain niisamagi aru, isegi wikist leidsin ta üles.
(Ma reaalelus ei tunne, pole kohtunudki.)

Aga miks ta oleks pidanudki peituma?

Please wait...
Postitas:
ohooloom

Mina väga staažika perekoolikana (2001) sain alles nüüd teada, kes ta oli. Ja vähk ei puutu mu teada üldse asjasse, selle seose tekitas Õhtuleht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis ta fooruminimi, juba selle poolest jäi silma 🙂 Ja muidugi tema kirjastiil. Olen ka Perekooli kasutaja juba aegade algusest, aga ei teadnud tema tegelikku isikut.
Minu sügav kaastunne perele ja lähedastele…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tulin perekooli perioodil kui nyah parajasti kadunud oli. Siis järsku ilmus see kasutajanimi välja ja sai palju kommentaare, et oh, kus sa vahepeal olid. Ja tema vastas u et tegelesin mitte ära suremisega. See oli siis vist see haiguse ja operatsiooni aeg.
Ka minu teemadele vastas ta paar korda, alati positiivselt ja praktiliselt. Ja eriti mulle meeldis, et ta vastas ka kodunurgas ja erivajadustega laste rubriigis, mitte ainult ajaviites ja pereelus, kus põhiline trall käib.
Tema isiku sain teada nii, et keegi tegi teema vist lemmikutest raamatutegelastest, tema vastas midagi ühe enda tõlgitud raamatu tegelase kohta ja ma tundsin selle järgi ära.
Ma arvan, et miinused teemaalgatusele panid need, kelle meelest on imelik kellegi surmaga seoses plussi panna, et justkui see siis meeldiks sulle.
Ta armastas Tallinnat vastupidiselt Eestis levinud traditsioonilie seda põlastada ja ohkida, et vastik suur venelaste linn, ma ainult töö pärast elan siin. Mina armastan ka Tallinnat.
Ja ulmekirjandust ka.
Nii lihtne on leida mingeid ühiseid pidepunkte inimesega, kellega sa päriselus kunagi kokku puutunud pole. Mõelgem siis kah selle peale teine kord, kui mõnd teemaalgatajat rappima hakata tahaks. Me oleme üksteisele palju sarnasemad kui välja paistab.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Ma pole väga siinsetesse isikutesse süvenenud, ei osanud ka aimata, et selle nime taga on Tema.
Siiski. Ehmatav. Sest oled ju harjunud teatud nimede esinemisega.

Tunnen tema perekonnale südamest kaasa.

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Reaalselt kohtusime neljal korral. Üks kord jalutasime koos nyahi ja minu lastega pealinnas. Kolmel korral olen nyahil külas käinud. Ma võisin talle alati helistada ja ta kuulas mu ära, andes ka häid soovitusi.

Need kes siin teemas ka ütlevad, et ta oli ka paras õelus. Meist mitte ükski ei ole ingel. Meis kõigis on parajalt nii headust, kui ka õelust.

🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis ta fooruminimi, juba selle poolest jäi silma 🙂 Ja muidugi tema kirjastiil.

Kas kõik on selle lastelauluga ikka kursis: Sellega, sealt saab mängima ka panna.
Ehk siis kustkohast tema nimi pärit on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
marikas7

Kas kõik on selle lastelauluga ikka kursis: Sellega, sealt saab mängima ka panna.

Assaraks, silmaring läks praegu plaksuga suuremaks! Ma polnud kunagi sellest kuulnud, et see parastav nananana-naanaa on selline vana asi ja rahvusvaheline ja puha.

Please wait...
Postitas:
kirsson

Ehmatav uudis ka minu jaoks.
Väga meeldiv ja sümpaatne kirjutaja/arvamuse avaldaja oli. Oli 🙁
Kaastunne!

Please wait...
Postitas:
Tartu vaim

Ääretult kurb ja ootamatu… 🙁
Mulle meeldis tema alatine sõbralikkus. Kunagi ei laskunud ta enda ründajatega samale tasemele vaid jäi viisakaks…ja toimivat elutarkust jagada oli tal palju. Kuigi me reaalselt kunagi ei kohtunud, on praegu küll selline tunne nagu oleks heast sõbrast ilma jäänud..Punkarlus, anarhia ja rotipidamine on mullegi südamelähedased teemad.
/Olen perekoolikas aastast 2004. Algaastatel olin siin teise nimega, aga detektiivkägude inetu nuhkimise pärast vahetasin nime..
Teadsin, kes Nyahi nime all kirjutab. Ta kunagi ise ütles mulle kui temalt otse seda küsisin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1990-ndatel liikusime samas seltskonnas, hetkeks käisime samas kooliski. Ta oli nii andekas, tundus nii uhke. Temast muidugi räägiti selja taga ka igasugu jutte. Imetlesin luuletusi ja sain neist inspiratsiooni kirjutamiseks. Tahtsin kunagi öelda, et pidasin teismelisena teda, paljasjalgset pikas seelikus ja pikkade juustega tüdrukut oma iidoliks, kuid iial polnud sobivat hetke. Enam kahjuks ei tulegi.
Puhka rahus, Wäike Hipi, kevaded kesklinnas jäävad sind igavesti meenutama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Nagu sinagi tõid just praegu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
brill

Nii kurb! Nõnda särav ja isikupärane perekoolikas ei tule iial enam siia meie sekka. Ja selles vanuses lahkudes jääb nii suur jupp elu elamata… Kaastunne perele ja lähedastele!

/ligi 20 aastat siin

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis ta fooruminimi, juba selle poolest jäi silma 🙂 Ja muidugi tema kirjastiil.

Kust sa tead, et tema PK nimi just sealt pärit oli? Njah on eesti kõnekeeles sagedasti kasutatav sõna, lihtsalt üks täht selles nimes asendati võõrtähega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
kurari

Nii kurb uudis.

90-datel armastasin tema luulet üle kõige maailmas, see oli mu jaoks nii tähtis ja eriline, otsisin seda kokku kust vähegi võimalik ja kirjutasin endale ümber. Internetti siis veel polnud 🙂

Kui kunagi siin teada sain, kes ta oli, oli ikka veits selline “omg minu lemmikluuletaja minuga samas foorumis omg omg omg” tunne… aga see möödus, ta oli nii vahetu ja tore.

Head teed sul minna!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Sinu ports on mõõõõtmatult suurem.
Kas ema või keegi ei õpetanud sulle, et surnutest halba ei räägita?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

clickaba

Head teed Sulle Liisi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina väga staažika perekoolikana (2001) sain alles nüüd teada, kes ta oli. Ja vähk ei puutu mu teada üldse asjasse, selle seose tekitas Õhtuleht.

Väike kopi Delfi lugudest:

26. veebruar 2018
Sünnipäevalaps Liisi Ojamaa: „Olen aeg-ajalt püüdnud elada asjalikena tunduvate inimeste nõuannete järgi. See on tavaliselt lõppenud traagiliselt.“

Tasakaalust väljas
Vastates, mis aeg ta elus praegu on, ütleb Liisi vaid ühe sõna: “Koyaanisqatsi.” Viidates Godfrey Reggio ning Philip Glassi koostööle, samanimelisele kultusfilmile. Hopi keeles tähendab koyaanisqatsi kaootilist, tasakaalust väljas elu. No kelle maailm ei paiskuks kreeni diagnoosist: “Kasvaja, ilmselt pahaloomuline.”
Pärast pool aastat kestnud valusid (“nagu sünnitusel avanemise ajal”) pandud diagnoos oli vähemalt lahendus: “Olin selleks ajaks nii väsinud.”
Operatsioon (“nabast hargivaheni on näha, kust mind opereeriti”), keemia, kiiritus.
Ta ei jõua ära kiita Pelgulinna haigla ja Hiiu arste ning õdesid: “Ääretult meeldivad inimesed, tegid kõik, mis nende võimuses, et see oleks võimalikult vähem valus. Head inimesed.”
Kuid Liisi poleks Liisi, kui ta ei lisaks: “Emakakaelavähk tekib papilloomiviirusest. Mina magasin nooruses kõigega, mis liikus. Täiesti usutav, et mul oli papilloomiviirus,” ning et: “Radikaalne operatsioon tähendab seda, et kõik naisterahva asjad lõigatakse välja. Aga täiesti piisavalt jääb järele, et jätkuvalt elada väga rahuldavat suguelu. Sa ei pea kasutama iialgi enam rasestumisvastaseid vahendeid… Klimakteerium tuleb natuke rutem – varem või hiljem oleks nagunii tulnud! See oleks olnud traagiline, kui oleksin veel lapsi tahtnud.” Liisi arvab, et võib vabalt 90aastaseks elada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kust sa tead, et tema PK nimi just sealt pärit oli? Njah on eesti kõnekeeles sagedasti kasutatav sõna, lihtsalt üks täht selles nimes asendati võõrtähega.

Ta kunagi ütles seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta kunagi ütles seda.

Jah, ta tõesti ütles seda – kuskil 2004. aastal

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
donna Anna

vägaväga kahju on. ta oli hea inimene.

Please wait...
Postitas:
vääks

Olen küll tihe kasutaja alates aastast 2004, kuid vähesed kasutajanimed on mulle siin meelde jäänud. See pole ilmselt mulle kuigi tähtis olnud. Nyah-nyahist on muidugi raske olnud “mööda vaadata”. Nii värvikas tekst… lõpmata kahju…

Please wait...
Postitas:
Tige_Kapsas

Paadunud rotifännina sai ikka rotiteemadel sageli koos sõna võetud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Njah on eesti kõnekeeles sagedasti kasutatav sõna, lihtsalt üks täht selles nimes asendati võõrtähega.

Njah on sagedasti kasutatav, aga njah njah üldsegi mitte.
Mõtle pisut.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
nitty

Kui kahju… Puhka rahus! Üks perekooli legend..🥀

Aastast 2003

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud RIP nyah nyah