Esileht Ajaviite- ja muud jutud RIP nyah nyah

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )

Teema: RIP nyah nyah

Postitas:
Kägu

https://elu.ohtuleht.ee/979632/liisi-ojamaa-oli-puhta-hingega-hipi-korraga-nii-metsik-kui-ka-sudamlik-

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sorry, aga see on jabur järeldus,

Kuna sinu järeldus osutus valeks ja minu oma mitte, siis oleks ebaloogiline nimetada minu järeldust jaburaks.
Aga hea küll, las siin teemas olla, ma ei hakka sinuga…

Ja nyah ütles sinusugustele tavaliselt sel puhul vastuseks “Mul puudub teadmine sinu loogikast” vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://lood.delfi.ee/eestinaine/elud/liisi-ojamaa-kuhugi-me-ei-lenda-harrison?id=82283879

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhka rahus, kuninganna!

rk

Please wait...
Postitas:
malakari

Nii mõnigi on siin maininud, et mõtles neil päevil nyahile. Ka sellega seoses, et pole teda foorumis näha olnud. Kummalisel kombel mõtlesin minagi, ehkki ma polnud viimased paar kuud pea üldse siin lehel käinud. Ei julge öelda, et see just teisipäev oli, kuid kindlasti viimase nädala jooksul tuli mulle justkui lambist meelde tema vastus ühele suvisele laulupeo-teemale – et kes läheb sinna ja kes ei lähe. Nyah vastas, et läheks küll, “kui koib kannax” ja umbes et kes seda santi sinna ootab. Ta oli üks vähestest kasutajatest siin, kelle reaalne isik oli mulle teada ja intervjuudest teadsin ka ta varasemat haiguslugu (ei ole muidugi aimugi, kas sellel on praegusega üldse mingit seost ja see pole ka tähtis). Kolmapäeva hommikul uudiseid kerides ja seda teadet nähes ma lausa võpatasin.

Mul on varasemaltki taolisi kogemusi olnud ja ilmselt teistel samuti. Järjest rohkem mõtlen, et iga inimesega on ikkagi seotud mingi energia, väli, sagedus või mis iganes (mitte et ma taolistest teemadest suurt midagi teaksin) ja kui see mingil põhjusel tavapärasest rohkem või erinevalt aktiveeritakse, siis võib see kuidagi jõuda ka täiesti kõrvalseisvate inimeste teadvusesse. Juhul muidugi, kui see info selle inimese jaoks millegagi seostub.

Please wait...
Postitas:
Tartu vaim

Just praegu hakkas mu arvutis täiesti iseendast mängima selline video:
https://www.youtube.com/watch?v=MKD5Grbw1Cs
Eks tegelikult jäi Youtube peale valitud loo kuulamist omapead toimetama ja suvalisi asju järjest võtma, aga hetkel sobib see lugu teemasse koos videoga väga hästi ja mis seal salata, võttis silma märjaks ka..
Nagu Nyahi hüvastijätt meiega 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://lood.delfi.ee/eestinaine/elud/liisi-ojamaa-kuhugi-me-ei-lenda-harrison?id=82283879

Tore link ja ilus lugemine. Õpetlik lugemine. Tsitaat artiklist.
Kuid Liisi poleks Liisi, kui ta ei lisaks: “Emakakaelavähk tekib papilloomiviirusest. Mina magasin nooruses kõigega, mis liikus. Täiesti usutav, et mul oli papilloomiviirus,” ning et: “Radikaalne operatsioon tähendab seda, et kõik naisterahva asjad lõigatakse välja. Aga täiesti piisavalt jääb järele, et jätkuvalt elada väga rahuldavat suguelu. Sa ei pea kasutama iialgi enam rasestumisvastaseid vahendeid… Klimakteerium tuleb natuke rutem – varem või hiljem oleks nagunii tulnud! See oleks olnud traagiline, kui oleksin veel lapsi tahtnud.” Liisi arvab, et võib vabalt 90aastaseks elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, aga see on jabur järeldus,

Kuna sinu järeldus osutus valeks ja minu oma mitte, siis oleks ebaloogiline nimetada minu järeldust jaburaks.

Aga hea küll, las siin teemas olla, ma ei hakka sinuga…

Ja nyah ütles sinusugustele tavaliselt sel puhul vastuseks “Mul puudub teadmine sinu loogikast” vms.

Kommentaar eemaldatud
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Henn Loodus

Kommentaar eemaldatud
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli moderaator.

Uskumatu, et isegi RIP temasse ronid sa oma vaidlushimu rahuldama.
Kas muud teemat tõesti ei leidnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Uskumatu, et isegi RIP temasse ronid sa oma vaidlushimu rahuldama.

Kas muud teemat ei leidnud?

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sa funktsionaalselt suudaksid lugeda, saaksid aru, et mina seda vaidlust ei alustanud.

Nagu lasteaed, aga tema alustas. Mis vahet seal on, kes alustas, sul on aeg lõpetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus ja millal on ärasaatmine, kes teab? See saab ilmselt ülirahvarohke olema …

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus ja millal on ärasaatmine, kes teab? See saab ilmselt ülirahvarohke olema …

Homme on ärasaatmine. Ma ei ole kindel, et perekool on õige koht täpse koha ja aja ütlemiseks. Kes teda tundsid ja minna tahavad teavad ju niikuinii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naised, laske ennast regulaarselt kontrollida, nii kahju kui kaugele arenenud haigust oleks võinud ära ravida. Nii palju noori naisi on selle hukka läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naised, laske ennast regulaarselt kontrollida, nii kahju kui kaugele arenenud haigust oleks võinud ära ravida. Nii palju noori naisi on selle hukka läinud.

Sa mõtled vist vähki? Ta surma põhus ei olnud vähk.
Aga su üleskutse on muidugi õige, kontrollige oma tervist ja hoidke ennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa mõtled vist vähki? Ta surma põhus ei olnud vähk.

Aga su üleskutse on muidugi õige, kontrollige oma tervist ja hoidke ennast.

Oi, kas tõesti, no ma loogiliselt järeldasin nii, sest sain aru et oli raske haigus. Minu viga. Nüüd muidugi oletan mis põhjus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millesse ta siis suri?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi, kas tõesti, no ma loogiliselt järeldasin nii, sest sain aru et oli raske haigus. Minu viga. Nüüd muidugi oletan mis põhjus.

Nojah. Ma ei tahtnud uutele oletustele alust anda, minu viga. Pole vaja oletada, ilmselt oletasid valesti. Veresoontega oli probleem (mingi pitsitus või ummistus vmt). Üks kord operatsioon aitas. Seekord kahjuks läks nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah. Ma ei tahtnud uutele oletustele alust anda, minu viga. Pole vaja oletada, ilmselt oletasid valesti. Veresoontega oli probleem (mingi pitsitus või ummistus vmt). Üks kord operatsioon aitas. Seekord kahjuks läks nii.

Ma oletasin tglt et mingi õnnetus või tüsistus haiguse tagajärjel, ei midagi muud. Nii kahju nii noor inimene..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tromboos?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ma mäletan õigesti, et ikka tema oli see, kes eelmisel suval kirjutas, et ta ei ole 2 aastat toast väljas käinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin Facebookist, et on loodud Väikese Hipi toetusfond: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10220891706265528&set=a.1222922416297&type=3&theater Kopeerin postitusest teksti siia: “Pidasime Liisi lähedastega nõu ja leidsime, et lillede asemel meenutame teda parem millegi muu ilusa ja veidi püsivamaga.Sestap loome hoopis Väikese Hipi toetusfondi noorte luuletajate innustamiseks, kuhu igaüks saab sekki mööda annetuse teha.Hetkel, kui veel ametlik ühendus loomata, saab kanda oma panuse sellele tuliuuele arveldusarvele:EE291010011840773220 Marit Ummelas, märksõna: Väikese Hipi toetusfond”
Päris ilus algatus tundub, nagu Nyah Nyah elaks kaudselt edasi teistes luuletajates.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas ma mäletan õigesti, et ikka tema oli see, kes eelmisel suval kirjutas, et ta ei ole 2 aastat toast väljas käinud?

Võis olla jah. Jala veresooned ja seetõttu oli käimine jah probleem. Liikus, aga mitte pikalt ja kaugele ja väljas väga ei käinud või siis üldse mitte, arsti juurde ainult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on ka nii kurb, ei teadnud, et tema oli siin kirjutaja. nüüd kui ütlete, et see oli tema, siis panen pildi kokku küll.

Mäletan teda 20 aastaselt paljasjalgsena Harju tänaval kõndimas, olin 13 vast, kuidagi väga jäi meelde ja et see ongi see LIISI.
Nii nii kahju, et läks.
Kaastunne lähedastele.

Please wait...
Postitas:
Metsik Meeta

Nii mõnigi on siin maininud, et mõtles neil päevil nyahile. Ka sellega seoses, et pole teda foorumis näha olnud. Kummalisel kombel mõtlesin minagi, ehkki ma polnud viimased paar kuud pea üldse siin lehel käinud. Ei julge öelda, et see just teisipäev oli, kuid kindlasti viimase nädala jooksul tuli mulle justkui lambist meelde tema vastus ühele suvisele laulupeo-teemale – et kes läheb sinna ja kes ei lähe. Nyah vastas, et läheks küll, “kui koib kannax” ja umbes et kes seda santi sinna ootab. Ta oli üks vähestest kasutajatest siin, kelle reaalne isik oli mulle teada ja intervjuudest teadsin ka ta varasemat haiguslugu (ei ole muidugi aimugi, kas sellel on praegusega üldse mingit seost ja see pole ka tähtis). Kolmapäeva hommikul uudiseid kerides ja seda teadet nähes ma lausa võpatasin.

Mul on varasemaltki taolisi kogemusi olnud ja ilmselt teistel samuti. Järjest rohkem mõtlen, et iga inimesega on ikkagi seotud mingi energia, väli, sagedus või mis iganes (mitte et ma taolistest teemadest suurt midagi teaksin) ja kui see mingil põhjusel tavapärasest rohkem või erinevalt aktiveeritakse, siis võib see kuidagi jõuda ka täiesti kõrvalseisvate inimeste teadvusesse. Juhul muidugi, kui see info selle inimese jaoks millegagi seostub.

Suve lõpupoole mõtlesin ka mina, et nyahit pole ammu näha olnud, et äkki tegi Perekooliga lõpparve.

Seda surmauudist nähes oli– ilma liialdamata– päev rikutud. Nii k*radima kahju, et ta läks. Mulle nii meeldis ta stiil. Kuna ma ise pole suurem asi sulesepp, siis seda enam naudin, kui keegi asja valdab. Tal oli arusaadav, samas intelligentne stiil ja mitte kunagi ei rünnanud ta teist kasutajat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marit Ummelas, märksõna: Väikese Hipi toetusfond”

Püha taevas! See familiaarne proua jaksab ikka igasuguste fondide nime all raha vastu võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas tõesti on siin inimesi, kes teiste järelehüüet miinustavad? Miks ometi?

Kas sellises situatsioonis ja mittenõustumise korral poleks kordki inimlikum mõelda, et ei, ma ei tee seda nupulevajutust, ma ei tee midagi?

Minu suur lugupidamine nyah’ile väga-väga hea keelekasutuse, omapärase sõnastuse ja rikkaliku sõnavara eest. Seda on paraku väga vähestel (kuigi eesti keelt peetakse ju rikkaks).

Ole tubli seal, kuhu sa iganes lähed ja ära unusta oma neid, kes sind armastavad.

Tartust, Püssikast, aastast 1995+

Oh ega Nyah nüüd nii lahja naine ka ei olnud, et tal ühtki vaenlast ega kadestajat polnud kes nüüd ise särada loodavad.

Endine Fia Karl-iisak

Jah, seda küll. Aga see agressor võiks vähemalt selgitada, mis ta pappajus toimub, et leinajate (jah, seda me siiski oleme, kes me siin nyah’it hea sõnaga meenutame ja koos kurvastame) järelehüüetele miinuseid klikib.

Ta muidugi ei julge selgitada, selge see.

Oleneb, kas hinnatakse uudisväärtust või uudist ise. Kui uudist ise, siis panevad miinuse, sest kurb uudis.

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

Puhka rahus, mäletan sõna-sõnalt, mis ütlesid mulle ja nii ongi🤗

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhka rahus. Olid hea ja tark inimene. Oled meelde jäänud ainult positiivsena. Küll on hea, et olid, küll on kahju, et läksid. Ise olen terve nädal sellest uudisest liimist lahti ja panin aja emakakaelavähi uuringule.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud RIP nyah nyah