Esileht Ilu Ripsmepikendused – tasub ära?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Ripsmepikendused – tasub ära?

Postitas:

kenad jah, aga kohe aru saada, et kunstripsmed.

Ja siis? Kunstküüntest, värvitud juustest, värvitud ripsmetest, juuksepikendustest jne, jne on ka aru saada, et need pole loomulikud, mingit probleemi selles keegi ei näe. Enamus inimesi muidugi ka ei jõllita teisi nii kullipilguga, nemad sellistest ripsmetest ei saa aru ka. Kuidagi ebasobivana sellised ripsmed igatahes silma ei karga, ilusad. Vaatan hindade järgi, et mul on ikka hullult vedanud, et elan Eestis, meil saab sellised ripsmed 30-50 euroga, mis seal on 350 dollarit.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 09:09; 13.02 08:11; 25.02 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kenad jah, aga kohe aru saada, et kunstripsmed.

Ja siis? Kunstküüntest, värvitud juustest, värvitud ripsmetest, juuksepikendustest jne, jne on ka aru saada, et need pole loomulikud, mingit probleemi selles keegi ei näe. Enamus inimesi muidugi ka ei jõllita teisi nii kullipilguga, nemad sellistest ripsmetest ei saa aru ka. Kuidagi ebasobivana sellised ripsmed igatahes silma ei karga, ilusad. Vaatan hindade järgi, et mul on ikka hullult vedanud, et elan Eestis, meil saab sellised ripsmed 30-50 euroga, mis seal on 350 dollarit.

Värvitud juuksed ja küüned ei häiri, aga võltsküüned, -ripsmed, -juuksed küll. No ei ole ilus, tee mis tahad. Või siis on siin nii vähe häid tegijaid. Enikel klientidel keeratakse ikka kõik üle võlli – ripsmed 3-sentimeetrised, sagrised juuksepikendused ja kongus ja liiga pikad kunstküüned.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 20:38; 08.01 21:49; 14.01 16:19; 13.02 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enikel klientidel keeratakse ikka kõik üle võlli – ripsmed 3-sentimeetrised, sagrised juuksepikendused ja kongus ja liiga pikad kunstküüned.

Jajaa, muidugi on ripsmed 3-cm. Ripsmepikendused on 1 cm. Need 3 cm-sed on kunstripsmed, mida vaesemad endale peale kleebivad.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.01 00:40; 14.01 20:15; 18.01 14:36; 21.01 14:30; 22.01 19:28; 11.02 22:54; 12.02 13:10; 14.02 20:54; 25.02 23:46; 05.03 19:22; 08.03 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kenad jah, aga kohe aru saada, et kunstripsmed.

Ja siis? Kunstküüntest, värvitud juustest, värvitud ripsmetest, juuksepikendustest jne, jne on ka aru saada, et need pole loomulikud, mingit probleemi selles keegi ei näe. Enamus inimesi muidugi ka ei jõllita teisi nii kullipilguga, nemad sellistest ripsmetest ei saa aru ka. Kuidagi ebasobivana sellised ripsmed igatahes silma ei karga, ilusad. Vaatan hindade järgi, et mul on ikka hullult vedanud, et elan Eestis, meil saab sellised ripsmed 30-50 euroga, mis seal on 350 dollarit.

Ei ole ilusad, on võltsid ja koledad. Jätavad inimesest odava mulje ja kargavad silma ka niiet vähe pole.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 14:02; 22.01 08:00; 16.02 07:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi tasuvad ära, eriti kui vanus selline, et laug hakkab vajuma-ripsmed peidavad selle ära. Ripsmehoolduse ajal tukun või lobisen, kestab see 55 minutit ning käin 4 nädala tagant.

Mis hooldus see on mis kestab 55 min!? No ei kujuta ette. Minul kestab hooldus( käin hoolduses 3-4 nädala tagant) 2,5 h alati.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hooldus see on mis kestab 55 min!? No ei kujuta ette. Minul kestab hooldus( käin hoolduses 3-4 nädala tagant) 2,5 h alati.

Su tehnik on siis kobakäpp. Mina olen mitme tehniku juures käinud ja üks tõesti kleepis neid ripsmeid mitu tundi, mis oli väga ebamugav. Nüüdne tehnik, kes on ka koolitaja jne, teebki hooldust alla tunni, kusjuures kvaliteet on selle mitmetunnise töö tegijast parem. Seda, et kaua teeb, ma loeks ikka suureks miinuseks.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 09:09; 13.02 08:11; 25.02 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hooldus see on mis kestab 55 min!? No ei kujuta ette. Minul kestab hooldus( käin hoolduses 3-4 nädala tagant) 2,5 h alati.

OMG, kus sa käid? 2,5h on algaja tegija/õppija aeg ja hind peab selle eest olema poole odavam. Minu tehnik on koolitaja ja rahvusvaheliste võistluste mitmekordne võitja.
Selline 1,5h loetakse tavategija ajaks.
PS: Käin samuti 4 nädala tagant.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.01 00:40; 14.01 20:15; 18.01 14:36; 21.01 14:30; 22.01 19:28; 11.02 22:54; 12.02 13:10; 14.02 20:54; 25.02 23:46; 05.03 19:22; 08.03 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige jubedam (volüümide) juures ongi see, et oma karv on klientidel suht olematu (veel parem, kui hele) ja siis lastakse panna meeletud harjased ülalaule. Alumine laug tühi ja kulm olematu. Rääkimata sellest, et toon on tihtipeale liiga tume ja kontrast oma üljeäänud karvastiku värviga on ko-hu-tav.

Tuttav reklaamis hiljuti oma lemmiktegijat, vaatasin huvi pärast üle, et millega neiu siis hakkama saab ja täitsa kahju hakkas “modellidest”.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 16:44; 08.03 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on pikendused olnud väga kaua. Kõige lühemad, klassikalised ning sobivad minu näoga, kuna mul on nö sügaval asetsevad silmad (olen täheldanud, et sellisele silmakujule sobivad need kõige paremini, kuna teevad simad visuaalselt suuremaks). Paljud on arvanud, et need mu oma ripsmed.
Mul on väga hea ning kauaaegne paigaldaja – mingeid liimiallergiaid ega asju pole täheldanud. Küll aga on mul erinevad allergiad esinenud ripsmedushide ja toimivate ripsmedushieemaldajatega. Ning see meigi maha nühkimine silmadelt tekitab mul tundlikkust alati.
Seega võin öelda, et jah – minul tasub ära. Paigaldamise alguses töötasin palju pikki tööpäevi ja ka öises graafikus, kus oli vaja inimestele otsa vaadata, seetõttu panin need pikendused, et nö nägu peas oleks ka öösel ning väsinuna. Praegu elu teine, aga olen harjunud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige jubedam (volüümide) juures ongi see, et oma karv on klientidel suht olematu (veel parem, kui hele) ja siis lastakse panna meeletud harjased ülalaule. Alumine laug tühi ja kulm olematu. Rääkimata sellest, et toon on tihtipeale liiga tume ja kontrast oma üljeäänud karvastiku värviga on ko-hu-tav.

Sa vist elad kusagil teises Eestis või siis maakolkas? Kui pikendusi pole, siis on naistel nagunii igapäevaselt ripsmed värvitud, nii et kuidas tema olematud või heledad karvad sulle silma peaksid hakkama? Elementaarne, et pikenduste puhul on alalau ripsmed loomulikult värvitud, kulmust rääkimata, mida nagunii üks endast lugupidav naine hooldatud/keemiliselt värvitud hoiab.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.01 00:40; 14.01 20:15; 18.01 14:36; 21.01 14:30; 22.01 19:28; 11.02 22:54; 12.02 13:10; 14.02 20:54; 25.02 23:46; 05.03 19:22; 08.03 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just sellistest me siin ju räägime – koledad ja kunstlikud on.

Ah, lõpeta ära-nagu tavalised tihedate ripsmetega naine, kui ripsmed värvitud.

Kujutan vaikselt ette juba, milline hiireke oled.

targa näoga hiireke vähemalt (prillidega!).

Endale (ja olen aru saanud et ka meestele) meeldivad palju rohkem pikad ja ilusad jalad – nendega võin küll rahul olla, ja nendega ei peta ka…

Kui peamine eesmärk on meestele meeldida, siis jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

targa näoga hiireke vähemalt (prillidega!).

Endale (ja olen aru saanud et ka meestele) meeldivad palju rohkem pikad ja ilusad jalad – nendega võin küll rahul olla, ja nendega ei peta ka…

Ja kuidas pikad jalad ja ripsmed seotud on? Vabandust, sa ei tundu kõige targem.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 14.01 00:40; 14.01 20:15; 18.01 14:36; 21.01 14:30; 22.01 19:28; 11.02 22:54; 12.02 13:10; 14.02 20:54; 25.02 23:46; 05.03 19:22; 08.03 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige jubedam (volüümide) juures ongi see, et oma karv on klientidel suht olematu (veel parem, kui hele) ja siis lastakse panna meeletud harjased ülalaule. Alumine laug tühi ja kulm olematu. Rääkimata sellest, et toon on tihtipeale liiga tume ja kontrast oma üljeäänud karvastiku värviga on ko-hu-tav.

Sa vist elad kusagil teises Eestis või siis maakolkas? Kui pikendusi pole, siis on naistel nagunii igapäevaselt ripsmed värvitud, nii et kuidas tema olematud või heledad karvad sulle silma peaksid hakkama? Elementaarne, et pikenduste puhul on alalau ripsmed loomulikult värvitud, kulmust rääkimata, mida nagunii üks endast lugupidav naine hooldatud/keemiliselt värvitud hoiab.

Täitsa pealinna mutt, töökaaslasteks lehvikuvabad naised, ajame loomuliku materjaliga läbi. Sul muidu tavaliselt ka lugemisega sama suuri raskuseid? Vaatasin väidetavalt hea tegija töid ja tõin välja, mis häiris.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 16:44; 08.03 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna üllatavad vastused. Mina lasin ripsmepikendused paigaldada alles paar kuud tagasi, just seetõttu, et kuigi oma karvu on korralikult, on need värvilt pigem heledad ning ei paista välja. Valisin hoolikalt tehnikut, tehniku soovitusel jäin klassikaliste ripsmete juurde, pigem vähem kui rohkem ning tulemus sai väga kena – mees näiteks ei saanud arugi, et midagi muutus. Ütlen ausalt, on ülimugav, eriti kuna teen pea igapäevaselt trenni. Väga tüütu on mitu korda päevas silmameiki peale kanda ja maha võtta, praegu seda muret pole. Mina harrastan ka nägu patjade poole magamist ning ripsmeid see rikkunud ei ole, ajaga lihtsalt mõni kukub muidugi ära. Kui meeldivad, tasub proovida, aga vali kindlasti korralik tehnik ning maini, et lased pikendused paigaldada esmakordselt. Siis teab tehnik selgitada, kuidas nende eest edaspidi hoolt kanda, et need ilusad püsivad! ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

targa näoga hiireke vähemalt (prillidega!).

Endale (ja olen aru saanud et ka meestele) meeldivad palju rohkem pikad ja ilusad jalad – nendega võin küll rahul olla, ja nendega ei peta ka…

Ja kuidas pikad jalad ja ripsmed seotud on? Vabandust, sa ei tundu kõige targem.

otseselt – kellel on pikad jalad, sel pole mõtet ripsmeid isegi värvida, jalad tõmbavad pilgu niiguinii endale. Sellest üle on ainult särav intelligents või meeldiv iseloom.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 14:04; 21.01 15:05; 12.02 10:16; 12.02 13:24; 11.03 14:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Ilu Ripsmepikendused – tasub ära?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.