Esileht Ilu Ripsmeseerumid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ripsmeseerumid

Postitas:

Millist soovitate?
Olen kuulnud Talika kohta head. Õde kasutas seda kunagi ja toimis. Tellisin prooviks väiksema. Samuti kasutas mingit kallimat a’la 80 eurost hea sõbranna ja tõesti ma näen, et ta ripsmed on pikemad ja tihedamad.
Iseenesest mul ripsmed on head. Pikad aga natuke lauged(st et ei ole ilusti loomulikult kooldus) ja heledad. Värvin ise keemiliselt kodus.
See Talika Lipocil lubas aga ka koolutada veidi.

” Rips­me­kas­vu sti­mu­lee­riv hool­dus­geel tagab pi­ke­mad ja tu­me­da­mad rips­med. Ker­gelt koo­lu­ta­va toi­me­ga”

On kellegil kogemusi sellega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.03 21:43; 11.03 18:13; 24.04 18:00; 17.05 15:53; 23.07 17:51; 27.08 21:20; 28.12 19:31; 12.03 21:22; 24.11 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Ise kasutan Yxesi, toimib küll. Maxeylashi olen ka proovinud, mõju oli sama, aga Yxesi hind on soodsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxeylash andis super tulemuse, teeb ripsmetega imesid. On oma hinda väärt 100%

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yxes – kasutan juba mitu aastat ja toimib väga hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda, mis toimeaine see konkreetselt seal seerumis on, mis paneb ripsmed kasvama? Minu arust on need suht mürgised tooted. Ma pean tervise pärast kasutama silmarõhku alandavaid tilku ja nende kasutusjuhendis on kirjas, et kõrvaltoimena võivad ripsmed pikemaks ja tihedamaks muutuda. Ühtegi selgitust pole, miks või milline ravimi koostisosa seda põhjustab. Aga kuna tegu on ravimiga, siis tervete silmade lähedusse ma selliseid toimeaineid küll ei laseks.
Ja kuidas see koolitamine seerumi abil peaks toimima? See tundub küll valejutt lihtsalt. Pole leiutatud ju sellist ainet, mis sirge karva niisama lokki tõmbaks, ikka peab keerama kaardu millegi abil. Muidu ei käiks keegi keemilisi lokke tegemas, pritsiks aga vedelikku pähe ja juuksed muudkui koolduksid iseenesest.
Vbl on siin mõni inimene, kes paremini kursis ja oskab öelda, mis on ripsmeseerumi toimemehhanism ja kas see pole pigem kahjulik silmadele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda, mis toimeaine see konkreetselt seal seerumis on, mis paneb ripsmed kasvama?

Sain selle Talika oma nüüd kätte ja pakendi peal on kirjas, et sisaldab taimeekstrakte(täpsustatud pole) ja letsitiini, mis muudavad ripsmed tugevamaks.

Kiire google annab vastuse, et ka osad silmatilgad sisaldavad seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 21:20; 04.09 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Talika ei toiminud üldse, töötas Yxes. Talika on pigem nagu palsam ripsmetele, hoiab niisama oma loomuliku pikkusega ripsmeid heas seisukorras (ja vb aitab endiseks tagasi kasvatada, kui oled ära rikkunud), aga selline ebareaalne ripsmepikkus tekib ainult Yxesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Talika ei toiminud üldse, töötas Yxes. Talika on pigem nagu palsam ripsmetele, hoiab niisama oma loomuliku pikkusega ripsmeid heas seisukorras (ja vb aitab endiseks tagasi kasvatada, kui oled ära rikkunud), aga selline ebareaalne ripsmepikkus tekib ainult Yxesega.

Sama kogemus, Talika ei teinud midagi ja Yxesiga sain nukuripsmed. Kahjuks toimib see ainult nii kaua kui kasutada – ripsmed ju vahetuvad ja uued ripsmed on jälle sellised nagu enne seerumit. Lisaks panin tähele, et päris sellist vauefekti nagu esimese pudeli Yxesiga sain, järgmistega enam ei olnud. Kasutanud olen Yxesi 7 korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat nõuküsimiseks.
Ma ka Yxesi kasutaja. Ripsmed on sellega pikad, kuid iga kord tekib see jama, et hakkan neid viltu magama (keeran end öösel kõhuli, sellest kuidagi lahti ei saa). Ja siis on nad küll pikad, kuid iga karv vahib ise suunas ja no võimatu. Millega koolutada? Mehaaniline koolutaja ei toimi, kas soojendusega oleks mõtet osta, ma ei ole proovinud? Kas üldse need koolutajad midagi aitavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te kulmude kasvatamiseks ka mõnd seerumit oskate soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi L’Oreali ripsmeseerumit on kasutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Ripsmeseerumid