Esileht Ilu ja tervis Ripsmete keemiline koolutamine (halb kogemus)

1 postitus (kokku 1)

Teema: Ripsmete keemiline koolutamine (halb kogemus)

Postitas:

Kes on teinud omale ripsmete keemilist koolutamist? Ma ei mõtle Lasch Lifti vaid just tavaliste rullidega koolutamist.
Nimelt mina sain väga negatiivse kogemuse. Käisin seda tegemas ja kosmeetik tegi kõige peenema rulliga ja tegelikult tulemus oli jube… rullis ja väga lühikesed ripsmed. Alguses kohe kui peeglist vaatasin ei saanud arugi, et tulemus nii hull oleks olnud aga järgmine päev, kui üritasin ripsmeid värvida oli vaatepilt ikka kole mis kole. Helistasin samale kosmeetikule ja ütlesin, et ma pole tulemusega rahul. Läksin tagasi ja ta tegi selle sama ainega( muideks mis lõhnalt meenutas lokivedelikku, kui vanast keemilisi lokke tehti)ripsmed sirgeks tagasi aga eks nüüd tänu sellele, et seda “likivedelikku” sai lausa kaks korda järjest kasutatud on ripsmed väga õrnad. Peale värvimist vajuvad ühele poole justkui viltu. Hakkasin muidugi ka kohe riitsinusõli kasutama ja loodan varsti uuesti oma ripsmed tugevaks saada aga kummaline ongi see, et kosmeetik tegi kõige peenem rulliga. Hiljem uurisin, et tavaliselt tehakse ikka just kõige jämedamaga, et jääks loomulik kaarduvus. On kellegil veel kunagi negatiivset kogemust olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Ilu ja tervis Ripsmete keemiline koolutamine (halb kogemus)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.