Esileht Ilu ripsmete keemiline värvimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: ripsmete keemiline värvimine

Postitas:

Hei. Tõesti pole kunagi teinud. Kas kahjustab? Kui tihti värvite ja kas pärast ripsmekaga üle teha, kui “suuremat” tulemust tahan, on halb idee?
Idee oleks, et kodus ja vabal päeval ja nägu peas, samas vahest tahaks ripsmekaga ikka rõhutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 25.08 09:12; 08.09 13:23; 21.09 15:36; 17.02 12:29; 22.02 09:26; 22.02 10:38; 14.04 13:41; 29.04 15:12; 08.06 13:40; 10.06 09:36; 15.06 13:04; 29.06 15:19; 01.07 10:46; 03.07 22:45; 13.07 14:33; 29.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi ära, saad teada, kuidas sa välja näed. Kahetsema ei pea kindlasti!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teen paari kuu tagant, kui on vaja ka kulme piiramas käia. ei ole veel aru saanud, et kahjustaks. aga ega see ripsmetušši päriselt ei asenda, vähemalt minul mitte. volüümi jääb ikka puudu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda tehakse ikka teenindaja juures, mitte ei möksita ise oma silmi.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 23:52; 23.02 11:20; 24.02 13:18; 04.03 21:15; 07.03 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda tehakse ikka teenindaja juures, mitte ei möksita ise oma silmi.

See on päris lihtne protseduur, ei saa võrrelda ise juuste värvimisega, mida on raske endal teha. Silmade värvimine pole raske ja profi värve saab osta Tradehouse’st. Miks mitte ise oma silmi möksida. Midagi eriti viltu minna siin ei anna.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.02 10:00; 23.02 20:21; 24.02 22:03; 27.02 09:22; 05.03 09:09; 11.03 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päris lihtne protseduur, ei saa võrrelda ise juuste värvimisega, mida on raske endal teha. Silmade värvimine pole raske ja profi värve saab osta Tradehouse’st. Miks mitte ise oma silmi möksida. Midagi eriti viltu minna siin ei anna.

Ühekaupa? Kahte silma korraga teha pole võimalik ju. Ka profi juures tehes tuleb väga ettevaatlik olla, sest värv kipub liigutamisel silma minema. Ise tehes on see tõenäosus veel suurem.

Kuidas sa seda teed?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 23:52; 23.02 11:20; 24.02 13:18; 04.03 21:15; 07.03 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa seda teed?

Ei tundu nagu eriline tuumateadus, olen korduvalt ise teinud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.02 10:00; 23.02 20:21; 24.02 22:03; 27.02 09:22; 05.03 09:09; 11.03 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aastaid ise kodus nii ripsmeid kui ka kulme keemiliselt värvinud.
Ma teen mõlemad silmad korraga. Kusagil kord kuus värvin.
Kasutan Refetocil tooteid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.02 11:24; 24.02 21:14; 03.03 17:48; 06.03 23:03; 07.03 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aastaid ise kodus nii ripsmeid kui ka kulme keemiliselt värvinud. Ma teen mõlemad silmad korraga. Kusagil kord kuus värvin.

Kulmud muidugi, aga silmad on ju kinni, kui värv peale kantakse. Kuidas saab korraga 2 silma teha? Alumiste ripsmete all on silmapaber, värvi kannad alumistele, sulged silmad ning seejärel ülemistele. Palun selgitage, umbes lödistate või? Ja pesema lähete käsikaudu kobades, sest midagi ei näe?

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 23:52; 23.02 11:20; 24.02 13:18; 04.03 21:15; 07.03 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Nalja teed või? Ma teen seda kodus lahtiste silmadega. Vaatan telekat niikaua kuni värv toimib.</p>
Mingit paberit ka kuskile ei pane. Kui lähebki nahale, tõmban vatitikuga ära. Olen seda mingi 15 aastat ise kodus teinud, ei mingit lödistamist ega mökerdamist. Kui lash lifti lasen teha, siis värvivad salongis.

See päriselt ka ei ole nii võimatult keeruline.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aastaid ise kodus nii ripsmeid kui ka kulme keemiliselt värvinud. Ma teen mõlemad silmad korraga. Kusagil kord kuus värvin.

Kulmud muidugi, aga silmad on ju kinni, kui värv peale kantakse. Kuidas saab korraga 2 silma teha? Alumiste ripsmete all on silmapaber, värvi kannad alumistele, sulged silmad ning seejärel ülemistele. Palun selgitage, umbes lödistate või? Ja pesema lähete käsikaudu kobades, sest midagi ei näe?

Silmad on poollahti. Alumised ripsmed saavad veidi värvi. Ripsmed saan ilusti juurteni värvitud alati.
Silmi jah tõesti see 10-15 min päris pärani hoida ei saa. Pigem vaatan silmadega allapoole see aeg. Telefonis passida see aeg on paras, kui istuda paigal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.02 11:24; 24.02 21:14; 03.03 17:48; 06.03 23:03; 07.03 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmud muidugi, aga silmad on ju kinni, kui värv peale kantakse. Kuidas saab korraga 2 silma teha? Alumiste ripsmete all on silmapaber, värvi kannad alumistele, sulged silmad ning seejärel ülemistele. Palun selgitage, umbes lödistate või? Ja pesema lähete käsikaudu kobades, sest midagi ei näe?

Oi issand. No kui sulle käib see asi nii üle jõu ja mõistuse, sina tee siis teenindaja juures, miks vaielda. Tean paljusid, kes värvivad ise ja mingeid suuri probleeme neil sellega pole.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.02 10:00; 23.02 20:21; 24.02 22:03; 27.02 09:22; 05.03 09:09; 11.03 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi parem ripsmete lamineerimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõelised PK naised teevad kõike kodus ise- blondeerivad kuklas asuvat väljakasvu, värvivad keemiliselt ripsmeid, lõikavad ise juukseid. Ootan teemat, kus juhendatakse kodust hambaravi. Sest tõeline perekoolikas “pole oma raha peale vihane”. Enda välimuse peale vist küll.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõelised PK naised teevad kõike kodus ise- blondeerivad kuklas asuvat väljakasvu, värvivad keemiliselt ripsmeid, lõikavad ise juukseid. Ootan teemat, kus juhendatakse kodust hambaravi. Sest tõeline perekoolikas “pole oma raha peale vihane”. Enda välimuse peale vist küll.

Nagu juba öeldi, siis ripsmete värvimist ei saa võrrelda juuste värvimisega, mida on raske ise teha. Ripsmeid ei ole raske kodus ise värvida. Kui see nii arusaamatu tundub, võiks mõne video ära vaadata ja ongi müsteerium lahendatud. Tradehouse’s on kõik vajalikud asjad olemas. Ühe müsteeriumi, mis siin välja toodi, lahenduse võin juba vihjeks öelda: silma alla paned silikoonpadjad (et värv ei oleks nahal, raskem puhastada), kannad värvi peale, silmad saab natuke pilukil hoida, et seda teha. Ja niisked vatipadjad värvi eemaldamiseks paned endale valmis, mitte ei istu diivanil ja siis ei hakka käsikaudu kraanikausi juurde koperdama, nagu üks siin muretses. On värve, mida peab peal hoidma vaid 1-2 minutit. Kui värv on vaid ripsmetel, läheb eemaldamine väga lihtsalt. Kui endal igasugune võimekus midagi mõelda puudub, ei tasu teisi naeruvääristada, kes lihtsamate protseduuridega ise hakkama saavad. Ripsmete värvimine pole kallis, pigem on ise värvimise eeliseks aja kokkuhoid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.02 10:00; 23.02 20:21; 24.02 22:03; 27.02 09:22; 05.03 09:09; 11.03 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea silmi kinni hoidma. Kosmeetik teeb nii, sest tema jaoks on sedasi mugavam. Ma kasutan ripsmetuši harja ja kannan värvi samamoodi peale nagu ripsmetušigi. Ilusti saab värvitud ja mingit vahet ei ole, kas ise või salongis tehtud. Tradehousist ostan sama värvi mida kosmeetik kasutab. Terve tuub värvi maksab 25% protseduuri hinnast ja kestab aasta aega. Mul heldad karvad ja rasune nahk, mistõttu pean igal teisel nädalal värvima.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:15; 03.03 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, selle viimasel käol õigus – kosmeetik värvib nii, et klient paneb silmad kinni, aga see ei tähenda, et ka kodus peaks täpselt samamoodi tegema.

Kodus saab värvida ripsmeduši harjaga ja silmad täiesti lahti. Värvi mõjumise ajal (10 min) võib rahulikult lahtiste silmadega kodus ringi kõndida, telekat või arvutit vaadata jms. – midagi ei juhtu. Ainult peaga rapsida või alla kummarduda ei ole soovitav. Lõpuks lähed täiesti lahtiste silmadega kraanikausi juurde ja uhad ripsmevärvi kiiresti veejoas maha. Kõik.

Analoogia sellega, et kodus inimene ei pese juukseid ka ju täpselt samamoodi nagu juuksur salongis. Aga keegi ei küsi: “Kuidas sa üldse kodus  juuksed pestud saad – juuksepesutooli sul ju pole?” Kõigi jaoks on loomulik, et kodus ise peseb inimene juukseid teistmoodi kui juuksur salongis seda teeb. Aga juuksed puhtaks saavad mõlemal viisil.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ripsemete kodus värvimine on hea mõte, minu jaoks on puhas piin kosmeetikul istuda ja ikka läheb värv silma jne. Samas on suvel väga mõnus värvitud ripsmetega ringi käia.

Soovitage värvi  – ma jäin Tradehouse kodukal jänni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 20:21; 07.03 12:12; 08.03 08:14; 11.03 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ripsemete kodus värvimine on hea mõte, minu jaoks on puhas piin kosmeetikul istuda ja ikka läheb värv silma jne. Samas on suvel väga mõnus värvitud ripsmetega ringi käia.

Soovitage värvi – ma jäin Tradehouse kodukal jänni.

Ma olen aastaid seda kasutanud.
https://tradehouse.ee/et/?i=13392

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.02 11:24; 24.02 21:14; 03.03 17:48; 06.03 23:03; 07.03 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ripsemete kodus värvimine on hea mõte, minu jaoks on puhas piin kosmeetikul istuda ja ikka läheb värv silma jne. Samas on suvel väga mõnus värvitud ripsmetega ringi käia.

Soovitage värvi – ma jäin Tradehouse kodukal jänni.

Ma olen aastaid seda kasutanud.

https://tradehouse.ee/et/?i=13392

Ma kasutan sama värvi, aga toon nr 3.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:15; 03.03 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea silmi kinni hoidma. Kosmeetik teeb nii, sest tema jaoks on sedasi mugavam. Ma kasutan ripsmetuši harja ja kannan värvi samamoodi peale nagu ripsmetušigi. Ilusti saab värvitud ja mingit vahet ei ole, kas ise või salongis tehtud. Tradehousist ostan sama värvi mida kosmeetik kasutab. Terve tuub värvi maksab 25% protseduuri hinnast ja kestab aasta aega. Mul heldad karvad ja rasune nahk, mistõttu pean igal teisel nädalal värvima.

Lisaks vesinik juurde aga summa on tõesti minimaalne, 10 eurot aasta peale.

Sellise asjaga peaks küll iga laps ka hakkama saama, täiskasvanud naised aga nii saamatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise asjaga peaks küll iga laps ka hakkama saama, täiskasvanud naised aga nii saamatud.

See tushiharjaga värvimine on teostatav. Vabandust tõesti, et olen 30 aastat profiteenuseid kasutanud ja ainult nende värvimisstiili nähes ei mõistnud, kuidas seda ise teha saab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 23:52; 23.02 11:20; 24.02 13:18; 04.03 21:15; 07.03 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi eriti viltu minna siin ei anna.

Aastaid tagasi lasin regulaarselt ripsmeid värvida, paar aastat oli kõik OK ja ei mingeid muresid. Ning siis peale üht värvimist tekkis jube allergiline reaktsioon ja silmapõletik: silmavalged olid reaalselt punased, silmad olid paistes ja sügelesid kohutavalt. Läks tükk aega, kuni retseptiga saadud silmatilgad põletiku maha võtsid.

Ja ometi käisin koguaeg ühe tegija juures, kes kasutas üht konkreetset värvi. Nii et vähemasti minu kogemus ütleb, et iial ei tea, kuidas keemia mõjuda võib. Silmade ja nägemisega seonduvad probleemid on veel eriti rängad, nii et mina enam riskida ei julge.

Ühesõnaga, ma ei ütle, et see igaühega juhtuda võib, aga minu kogemus ütleb, et asjad saavad ikka viltu minna küll.

 

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, ma ei ütle, et see igaühega juhtuda võib, aga minu kogemus ütleb, et asjad saavad ikka viltu minna küll.

Allergia võib tõesti igal eluhetkel välja lüüa, aga siin pole ju vahet, kas käid teenindaja juures värvimas või värvid kodus. Kodus on asi pigem paremini kontrolli all, võid osta profivärvid, mis on mõeldud allergilistele silmadele, võid värve enne testida. Teenusepakkuja puhul seda võimalust väga pole, ega sa täpselt ei tea, mis värve kasutatakse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.02 10:00; 23.02 20:21; 24.02 22:03; 27.02 09:22; 05.03 09:09; 11.03 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kommentaar oli mõeldud reaktsioonina tsiteeritud lõigule, et TA-le ei jääks mulje, et kõik on 100% turvaline – seda enam, et ta pole varem keemiliselt värvinud.

Pealegi teadsin väga hästi, mis värviga mu ripsmeid värviti, aga ei muutnud see midagi, mingil hetkel tekkis ikka ülitundlikkus. Olen kindel, et ka poevärvidel on mingi allergiahoiatus karbil – või vähemasti loodan, et on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kommentaar oli mõeldud reaktsioonina tsiteeritud lõigule, et TA-le ei jääks mulje, et kõik on 100% turvaline – seda enam, et ta pole varem keemiliselt värvinud.

Pealegi teadsin väga hästi, mis värviga mu ripsmeid värviti, aga ei muutnud see midagi, mingil hetkel tekkis ikka ülitundlikkus. Olen kindel, et ka poevärvidel on mingi allergiahoiatus karbil – või vähemasti loodan, et on.

Oled sa kindel, et see sul hoopis mingi bakteriaalne nakkus ei olnud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kommentaar oli mõeldud reaktsioonina tsiteeritud lõigule, et TA-le ei jääks mulje, et kõik on 100% turvaline – seda enam, et ta pole varem keemiliselt värvinud.

Pealegi teadsin väga hästi, mis värviga mu ripsmeid värviti, aga ei muutnud see midagi, mingil hetkel tekkis ikka ülitundlikkus. Olen kindel, et ka poevärvidel on mingi allergiahoiatus karbil – või vähemasti loodan, et on.

Oled sa kindel, et see sul hoopis mingi bakteriaalne nakkus ei olnud?

Mu õel ka tekkis lõpuks allergiline reaktsioon. Ta värvis ikka tunduvalt tihedamini kui mina ja lõpuks ta pidi tegema püsimeigi kulmudele, kuna värvi enam ilma paistetuseta kasutada ei saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.02 11:24; 24.02 21:14; 03.03 17:48; 06.03 23:03; 07.03 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul maksab ripsmete värvimine 5 eurot ja püsib peal vähemalt kolm kuud.

Äkki teete kodus ikka midagi valesti, kui iga paari nädala takka peate möksima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:58; 07.03 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul maksab ripsmete värvimine 5 eurot ja püsib peal vähemalt kolm kuud.

Äkki teete kodus ikka midagi valesti, kui iga paari nädala takka peate möksima.

3 kuud? Mis imevärviga su ripsmeid värvitakse? Ja anna vihje, kus lased teha.  Suvel, kui käin ujumas, siis on paari nädalaga värv läinud.  Oleks väga rahul, kui saaks 3 kuud ühe värvimisega läbi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 20:21; 07.03 12:12; 08.03 08:14; 11.03 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värv seisab paremini peal, kui mustale pruuni sisse segada. See seob pigmenti. Mul on üks tuttav, kes ka värvib salongis teistel ja avaldas selle nipi mulle.
Aga kolm kuud on küll ulmeline püsivus. Mul kõige kauem püsib kuu aega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.02 11:24; 24.02 21:14; 03.03 17:48; 06.03 23:03; 07.03 14:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Ilu ripsmete keemiline värvimine