Esileht Ilu Ripsmetušš – hulluks ajab

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Ripsmetušš – hulluks ajab

Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mis selles “lingis” valesti on? Täiesti ametlikule lehele viib.

Sest iga “SIIN” peale ei hakka ometi netiturvalisusega kursis olev inimene klikkima

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mis selles “lingis” valesti on? Täiesti ametlikule lehele viib.

Sest iga “SIIN” peale ei hakka ometi netiturvalisusega kursis olev inimene klikkima

Ära siis hakka! Kes käsib?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mis selles “lingis” valesti on? Täiesti ametlikule lehele viib.

Sest iga “SIIN” peale ei hakka ometi netiturvalisusega kursis olev inimene klikkima

Imelik siis tõesti, et perekool pakub sellist ebaturvalist varianti linkimiseks. Äkki õpetad siis neile netiturvalisust?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lash liht ja keemiline koolutus.
Midagi ei lähe laiali.
Tušš on mul nendest üks, vist oli koolutav. Väga rahul olen.
https://www.ilu.ee/meik/silmad/ripsmetussid?product_brand=3590

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga seda kiitnud kägu ju ütles, et PESEB selle probleemideta maha.

Kas keegi täiskasvanud inimene PESEB meiki maha? Õushitt, Perekoolis on ikka igast veidrikke.

Õushitt, Sensaid tõesti pestakse veega maha, nii seisab ka tootja juhises. Aga saan aru, et sul ei ole võimalust olnud seda toodet veel proovidagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan seda juba umbes 20 aastat! ????  ma ei saa aru, miks üldse teisi tušše turule vaja on.

Kui nii kaua oled seda tušši kasutanud, siis sa ei teagi, et vahepeal on turule tulnud väga palju sama häid või paremaid tušše, ja odavama hinnaga.

Minule jääb Sensai kohta kiidulaul natukene arusaamatuks. Ostsin Hulludelt päevadelt siinse reklaami peale selle Volumizeri (ei viitsi kirjapilti kontrollida). Nüüd olen juba mõnda aega kasutanud, aga ei saa aru, mis selles nii tohutult erilist on. Tõsi, pandasilmi pole mul sellega tekkinud. Aga ripsmekaar on tavaline, nagu enamus teiste tuššidega. Ei mingit silmatorkavalt erinevust.

Kindlasti ei ole halb, aga samas ei ole ka midagi väga erilist.

Ma ise olen siiani kasutanud seda

ja seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul olid ka silmaalused tihti tušiga koos (vahel ka ülalaug), sest silmaalused on kottis ning nahk suht rasune, seega käisid ripsmed vastu silmaaluseid ning lauge ja määrisid neid rasuga kokku puutudes (kasutasin vedelat meiki, katteks puudrit). Asi lõppes kui läksin üle ainult puudrilisele mineraalmeigile.

Ole sa tänatud info eest! Mina ei saa ripsmetušši kasutada, sest isegi veekindel läheb mõne tunniga laiali, kuna ripsmed puutuvad vastu üsna rasust nahka (krt, ja oleks need ripsmed siis pikad nagu vasikal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas viga on minnus või satun lihtsalt kehvade tuššide peale. Olen üritanud osta veekindla ja mitte vanaks lasknud minna, aga ikka olen nagu panda. Ei ole tähendanud ka, et silmad vett jookseks või midagi.

Ühesõnaga. Palun soovitage head ripsmetušši, mis püsib normaalselt õhtuni.

Mina olen ka erinevaid veekindlaid proovinud ja lõpuks leidsin selle ühe ja ainsa mis 100% toimib. Ei mingeid panda silmi. Isadora Build-up Extra Volume ripsmetušš.

https://www.kaubamaja.ee/isadora-build-up-extra-volume-100-veekindel-ripsmetuss-ch0081847

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Ilu Ripsmetušš – hulluks ajab