Esileht Lapse ootamine Riskiraseda keelud

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Riskiraseda keelud

Postitas:

Olen algusest peale olnud riskirase kuna eelnevalt on 9 raseduse katkemist varases staadiumis. (4-6nädala vahel)
Hetkel olen uuesti rase natuke üle 10 nädala,algul määris, siis määrati duphastoni tabletid ja määrimine lõppes 6 nädala lõpuks.
Siiani pole kordagi määrinud,siit ka küsimus kui pikalt on teistel olnud sauna ja vahekorra keeld?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 14:24; 24.04 17:55; 24.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider üldse sellistele asjadele mõelda, kui 9 (!!! :O) katkemist selja taga. Jõuad saunatada ja seksida ka siis, kui olukord enam nii keeruline ei ole ja rasedus kaugemal või beebi koguni olemas.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda kindlasti et jõuan oodata,käes olev rasedus piisavalt värske ja ei hakka sellega nagunii riskima????Lihtsalt huvi pärast küsisin ja ootaksin reaalseid kogemusi mitte halvustavaid kommentaare.????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 14:24; 24.04 17:55; 24.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulaks oma ämmakat ennekõike. Aga isegi kui ta annab loa, siis ilmselt saunast hoiduks üldse ja vahekorda ennem 20ndl ei julgeks? Või ei teeks üldse. Vat ei teagi, pole sellises olukorras olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis on olnud põhjuseks raseduse katkemiseks? sellest võib ka sõltuda, millal võiks mõelda, et oht on möödas. ma arvan, et peaksid seda küsima oma ämmaemandalt või arstilt. ma isiklikult ootaks vähemalt orcar uuringu ära, siis on esimesed suuremad heaolunäitajad olemas, peale seda mõtleks edasi. enne ei julgeks isegi arsti arvamuse põhjal, sest see oleks ikka selline nö oletuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi miks on katkenud ???? ja arstid pole uurinud ka,ütlevad vaid et looduslik valik.
Peale viimast katkemist palusin saatekirja geneetikule aga ka sealt sain vastuse et oleme mõlemad mehega terved ja proovid korras,nii et ei teagi. Nüüd jääb vaid oodata ja loota et seekord läheb kõik hästi????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 14:24; 24.04 17:55; 24.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kõrgriskirasedana olid kuni sünnituseni keelud peal – ühe lapse kaotasin 35.rasedusnädalal (selle rasedusega määris 6.-18.nädalani. Kui määrimine lõppes, arvasin, et kõik on hästi – aga võta näpust…).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saun (ega kuum vann) pole ühelegi rasedale soovitatav ja seda põhjusel, et kuumas keskkonnas ei suuda keha end efektiivselt jahutada ning kehatemperatuur tõuseb.

Mul määris (kohati päris suurel hulgal ja alati erepunane verei) esimesel kolmel kuul. Saunas käisin raseduse ajal mitmeid kordi, kuid alati väga lühiajaliselt (5 min ringis vast). Peale esimese trimestri veritsuse mul rasedusega probleeme ei olnud ja riskirasedaks ei liigitunud, aga millegagi sellegipoolest ülemäära riskima ei kippunud. Kui oleks üheksa katkemist ees olnud nagu sul, poleks vist julgenud seksist ja saunast mõeldagi. Laps on selle kõigega võrreldes nii palju tähtsam, pealegi on rasedus ajutine olukord. Küll hiljem jõuab kõike topelt teha kui laps õnnelikult käes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujumine, saun, sex, trennid, üle 2kg raskused, pikad jalutuskäigud jne…
18+0 tehtud emakakaela tugiõmblus ja kuni lõpuni kõik keelatud aga asi seda väärt, jõuan neid keelatud asju veel teha küll ja küll 🙂

Hetkel 22+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nüüd järjest 2 varajast katkemist olnud. Viimane just paar päeva tagasi 6 ndl pealt. Eelmine nv sai matkatud, seksitud ja saunas käidud 🙁 Ei osanud arvata, et peaksin neist hoiduma, kuna varasemalt olen 2 rasedust ilusti lõpuni kandnud, ilma erilisi korrektsioone elustiilis tegemata. Kui nüüd uuesti rasedak jään, siis plaanin küll kuni 12 nädalani vähemalt väga ettevaatlik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Riskiraseda keelud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.