Esileht Lapse ootamine Riskirasedus – ämmaemand Tallinnas

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Riskirasedus – ämmaemand Tallinnas

Postitas:

Tere
Eelmine rasedus katkes ning olen otsustanud mitte ITKsse minna ja valida PERHi.

On kellelgi soovitusi PERHi Pelgulinna ämmaemandate osas, kes on VÄGA pädevad riskirasedatega? Normaalse rasedusega saavad neist ilmselt enamus hakkama, aga soovin kedagi väga kogenut. Olen googeldanud ja näinud, et soovitatakse Kairi Kivastet ja Tene Kolossovat, aga eriti kiidetakse Ulvi Kreitsmanni ja Rita Uulmanni.

Oleksin väga tänulik, kui samas olukorras inimesed jagaksid kogemusi. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 09:29; 08.05 14:42; 10.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Perhi ei oska soovitada, olen ose riskirasedana ITKs Maila Teramees nimekirjas ja mina olen küll väga rahul. Ta on väga põhjalik ja küsib kohe mujalt nõu kui ise hätta jääb otustamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 11:29; 08.05 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PERHis ei võeta rasedaid arvele. Valida on ikka kas ITK või Pelgulinna (ehk Lääne-Tallinna Keskhaigla) või Fertilitase vahel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maila Teramees on imeline ämmakas, ise olen ka tema juures!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli Teramees veidi liiga ninnu-nännu. Kohtusin temaga küll vaid korra ja läbi telefoni, edasi olin jälgimisel arsti juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti leian kellegi ikka Pelgulinnast, sest ITKsse ma vabatahtlikult enam ei lähe 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 09:29; 08.05 14:42; 10.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii Kreitsmanni kui ka Uulmanni juures käinud – aga ainult 1-2 korda, sest Pelgus jälgib riskirasedaid hoopis arst. Ämmakaga kohtudki ainult paar korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti leian kellegi ikka Pelgulinnast, sest ITKsse ma vabatahtlikult enam ei lähe ????

Ma läksin ITKsse aga nüüd lähen ka Pelgusse ümber. Algul lähen Ulvi Kreitsmanni juurde ja tema suunab arsti juurde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teil selle Itk vasu on kui küsida tohib? Ma juba mitmenda rasedusega seal arvel ja väga rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 11:29; 08.05 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaotasin lapse (n20), mida oleks võinud ehk arstide pideval järelvaatusel olnud võimalik ennetada. Keegi seda stsenaariumi isegi ei maininud ette, et võiks juhtuda ja viibisin pea nädala haiglas, kus kogu aeg korrutati, et kõik on beebiga imehästi. Tagantjärgi analüüsides oli ohumärke palju, mida ka arstidele rääkisin jooksvalt, aga selle infoga ei tehtud midagi.
Tean, et seda tõenäoliselt võib igal pool juhtuda, aga ei taha absoluutselt sinna koridoridesse ja majja uuesti minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 09:29; 08.05 14:42; 10.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Riskirasedus – ämmaemand Tallinnas