Esileht Ilu ja tervis Roaccutane

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Roaccutane

Postitas:

A-vitamiini ei tohi manustada, aga muid vitamiine (C, D) lisaks kaltsium, magneesium jne, neid ikkagi võiks võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 11:02; 09.12 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike muud tohib jaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasestuda ka ei tohi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 20:50; 09.12 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! Kui suure annusega teil ravi oli?
Mul alustati 30 mg/päevas ja hetkel tundub, et seda on vähe, mingit muutust ei ole. Nädal ainult võtnud ka muidugi. Aga nahk pole üldse kuivaks läinud ega midagi, punne ka ikka tuleb ja mustad komendoonid ei ole kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 11:02; 09.12 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! Kui suure annusega teil ravi oli?

Mul alustati 30 mg/päevas ja hetkel tundub, et seda on vähe, mingit muutust ei ole. Nädal ainult võtnud ka muidugi. Aga nahk pole üldse kuivaks läinud ega midagi, punne ka ikka tuleb ja mustad komendoonid ei ole kadunud.

Ei mäleta, kui suur annus mul oli, aga ma sain aru nii, et see määratakse kehakaalu järgi. Arst nii väitis ja küsis mu kaalu.
Iga kuu käid arsti juures nagunii, küsi üle. Nädalaga ei toimunud mul ka midagi, õigemini- ühtegi uut punni juurde ei tulnud, see oli esialgu ainus, aga muidugi väga rõõmustav, muutus. Nahk liiga kuivaks ei muutunud ravi lõpuni, ainult suunurgad läksid kergelt katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! Kui suure annusega teil ravi oli?

Mul alustati 30 mg/päevas ja hetkel tundub, et seda on vähe, mingit muutust ei ole. Nädal ainult võtnud ka muidugi. Aga nahk pole üldse kuivaks läinud ega midagi, punne ka ikka tuleb ja mustad komendoonid ei ole kadunud.

ma ka ei mäleta, kui palju, samuti iga kuu käisin arstil, samuti kaaluti.
märkasin alles peale teist kuud paremusi poole minevat näonahka. alguses läks mega hulluks, siis hakkas nägu kuivama ja siis muutus normaalseks. silmad huuled käenahk kuivas, juuksed olid kõige ilusamad ravi ajal. sõin kolm korda 6kuud. viimasest kuurist möödas 10a, aegajalt ikka punnid. nii hull, nagu siis nahk oli, pole olnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 20:50; 09.12 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul alustati ka minimaalsest annusest, lõpuks võtsin maksimaalse lubatava. Nahk läks palju paremaks küll, aga päris siledaks ei saanudki, nädalaga igatahes ei juhtunud midagi, äkki umbes 3. kuul alles hakkas minema paremaks? Igatahes, jah, see võttis aega.

Praegu olen 30+ ja nahk ikka kergelt probleemne, aga mitte enam vihaselt põletikuline, nagu nooremana.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Roaccutane