Esileht Väikelaps Robotite näitus T1-s, mis eelarve?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Robotite näitus T1-s, mis eelarve?

Postitas:

Oli kindel plaan oma pere sealt robotite näituselt eemal hoida, kuna pileti hinnad üsna krõbedad ja seal kohapeal pidi ka raha minema.
Nüüd aga on nii, et saime tuttavate käest tasuta piletid sinna üritusele ja no siis võib juba ehk ka minna. Kuid endiselt hirmutab see, et kas ja kui palju seal kohapeal raha läheb? Tuttava tuttav, kes seal oma kahe lapsega käis, sellel oli läinud üle 100 eur kohapeal, mis tundub minu jaoks jaburuse tipp. Ma hea meelega ei kulutaks üldse kohapeal raha või kui, siis ainult ca 20 eur max. Niigi kaks mängutoa sünnipäeva ka jälle tulemas lastel ja vaja elada ka.
Kes seal juba käinud on, muljetage. Kas saab seal ka ilma rahata hakkama, ilma et lastega väga riidu läheks ja nii, et midagi näeks ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasulised olid mingid meisterdamise variandid – 3D pliiatsiga sai mingit värki teha, maksis kümps. Aga see oli päris keeruline. Ja mingi õhupalli töötuba, samuti kümps. Vbl oli midagi veel tasulist, lähemalt ei uurinud, olin niigi sellest lärmakast ja hämarast keskkonnast ja rahakulust frustreeritud. Iga vähegi kobeda atraktsiooni juurde on megapikk järjekord. Seisa seal siis nagu loll veerand tundi, et laps saaks 1 minuti mingis agregaadis loksuda. Robotite etenduse kellaaegu ei ole kuskil avalikult üleval, Miks – arusaamatu. Istusime ja ootasime ka seda, aga veerand tunni jooksul ei toimunud midagi. Oleks siis mingi infogi, millal järgmine etendus on!

Aga vastuseks küsimusele, et hunnik roboteid ja etendus on uudistamiseks ikka tasuta. Atraktsioonid olid vist ka tasuta, ma suutsin ainult ühe 15 mindise järjekorra ära seista. Seega kui on tasuta pilet ja endal positiivne meel ja tugev närv, võiks ju minna.
Aga kogu värgist jäi ikkagi paha maitse. No lihtsalt ON nõme, kui innovaatiline, justkui haridusliku eesmärgiga näitus maksab hingehinda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Robotite näitus T1-s, mis eelarve?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.