Esileht Kodunurk Robotniiduk 5000m2

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Robotniiduk 5000m2

Postitas:
Kägu

Kellel suur krunt niita, mis robotniiduki olete soetanud? Kas ongi Husqvarna see kõige töökindlam ja kvaliteetsem? On veel Stiga, Stihl, Wiper. Tõsine otsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel suur krunt niita, mis robotniiduki olete soetanud? Kas ongi Husqvarna see kõige töökindlam ja kvaliteetsem? On veel Stiga, Stihl, Wiper. Tõsine otsus.

Meil on 3950 ruutu aaas ja paraku peab olema kaks masinat. Meil on ka üks aste, st üks masin töötab ülal, teine samm allpool. Saaks teha muidugi kaldtee, aga ühega ei funganud kenasti. Meil on Gardena miski ja Stihl miski.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik need aedniku omajad on kadunud. Just õige aeg teadmisi edasi anda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik need aedniku omajad on kadunud. Just õige aeg teadmisi edasi anda.

Minul on aednik, aga niidab inimene. See, kes tegeleb ka lehtede, tänavakoristuse ja lumelükkamisega.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik need aedniku omajad on kadunud. Just õige aeg teadmisi edasi anda.

Mina kirjutasin oma alla 4000 ruudusest aiast, mis on maja ümber. Aednik-arborist on ka, ta käib paar-kolm päeva kevadel, istutab, lõikab vajalikud puud, vaatab kiviktaimlad üle, koostab amplid jne. Edasi käib kord kahes nädalas sügiseni. Muru ta ei niida, milleks nii totrat tööd talle peale suruda. Selleks on robotid. Õuealast väljapool jalutusradadel ja suveköögi ümber töötab murutraktor, millega sõidab suve jooksul 2-3 korda suvaline sell – neid teismelisi ikka jagub, kes hea meelega mõned tunnid põristavad ja raha teenivad. Õppinud aednikku seda tegema panna on sama hea kui tellida koju NOA peakokk ja paluda tal vaid üks banaan lahti koorida.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik need aedniku omajad on kadunud. Just õige aeg teadmisi edasi anda.

Mina kirjutasin oma alla 4000 ruudusest aiast, mis on maja ümber. Aednik-arborist on ka, ta käib paar-kolm päeva kevadel, istutab, lõikab vajalikud puud, vaatab kiviktaimlad üle, koostab amplid jne. Edasi käib kord kahes nädalas sügiseni. Muru ta ei niida, milleks nii totrat tööd talle peale suruda. Selleks on robotid. Õuealast väljapool jalutusradadel ja suveköögi ümber töötab murutraktor, millega sõidab suve jooksul 2-3 korda suvaline sell – neid teismelisi ikka jagub, kes hea meelega mõned tunnid põristavad ja raha teenivad. Õppinud aednikku seda tegema panna on sama hea kui tellida koju NOA peakokk ja paluda tal vaid üks banaan lahti koorida.

Aga oma muruniiduki marki ikka ei suuda siia kirja panna.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kirjutasin oma alla 4000 ruudusest aiast, mis on maja ümber. Aednik-arborist on ka, ta käib paar-kolm päeva kevadel, istutab, lõikab vajalikud puud, vaatab kiviktaimlad üle, koostab amplid jne. Edasi käib kord kahes nädalas sügiseni. Muru ta ei niida, milleks nii totrat tööd talle peale suruda. Selleks on robotid. Õuealast väljapool jalutusradadel ja suveköögi ümber töötab murutraktor, millega sõidab suve jooksul 2-3 korda suvaline sell – neid teismelisi ikka jagub, kes hea meelega mõned tunnid põristavad ja raha teenivad. Õppinud aednikku seda tegema panna on sama hea kui tellida koju NOA peakokk ja paluda tal vaid üks banaan lahti koorida.

Mis see teemasse puutub, mis su aednik-arborist teeb?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

on küll poole väiksem ala niita, aga Husqvarna teeb oma tööd küll kenasti. Soovitati oma niiduala arvestada nö varuga. Kindlasti vali nutikas, äpiga niiduk!

Teine asi on see, et kas on üldse vaja nii suurt ala pidevalt niita?  Äkki pool robotiga ja ülejäänu paar korda suve jooksul traktoriga?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik need aedniku omajad on kadunud. Just õige aeg teadmisi edasi anda.

Mina kirjutasin oma alla 4000 ruudusest aiast, mis on maja ümber. Aednik-arborist on ka, ta käib paar-kolm päeva kevadel, istutab, lõikab vajalikud puud, vaatab kiviktaimlad üle, koostab amplid jne. Edasi käib kord kahes nädalas sügiseni. Muru ta ei niida, milleks nii totrat tööd talle peale suruda. Selleks on robotid. Õuealast väljapool jalutusradadel ja suveköögi ümber töötab murutraktor, millega sõidab suve jooksul 2-3 korda suvaline sell – neid teismelisi ikka jagub, kes hea meelega mõned tunnid põristavad ja raha teenivad. Õppinud aednikku seda tegema panna on sama hea kui tellida koju NOA peakokk ja paluda tal vaid üks banaan lahti koorida.

Aga oma muruniiduki marki ikka ei suuda siia kirja panna.

Gardena on üks ja teist ei mäleta tõesti. Kuna pole nädal aega ka kodus, ei saa vaatama ka minna. Kui sul väga on vaja teada, helistan abikaasale ja küsin 🙂 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see teemasse puutub, mis su aednik-arborist teeb?

Sest küsiti, et kuhu on kadunud kõik need postitajad, kel on aednik, et üldse muruniidukitest juttu tehakse. Sellele väga otsene vastus oli öelda, et aednik on, aga täidab teisi kohustusi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see teemasse puutub, mis su aednik-arborist teeb?

Sest küsiti, et kuhu on kadunud kõik need postitajad, kel on aednik, et üldse muruniidukitest juttu tehakse. Sellele väga otsene vastus oli öelda, et aednik on, aga täidab teisi kohustusi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gardena on üks ja teist ei mäleta tõesti. Kuna pole nädal aega ka kodus, ei saa vaatama ka minna. Kui sul väga on vaja teada, helistan abikaasale ja küsin ???? ????

Ah, muidugi Stihl. Kui esimest korda postitasin, oli meeles. Nüüd oli mäluauk, sest äsja sai vahetatud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kirjutasin oma alla 4000 ruudusest aiast, mis on maja ümber. Aednik-arborist on ka, ta käib paar-kolm päeva kevadel, istutab, lõikab vajalikud puud, vaatab kiviktaimlad üle, koostab amplid jne. Edasi käib kord kahes nädalas sügiseni. Muru ta ei niida, milleks nii totrat tööd talle peale suruda. Selleks on robotid. Õuealast väljapool jalutusradadel ja suveköögi ümber töötab murutraktor, millega sõidab suve jooksul 2-3 korda suvaline sell – neid teismelisi ikka jagub, kes hea meelega mõned tunnid põristavad ja raha teenivad. Õppinud aednikku seda tegema panna on sama hea kui tellida koju NOA peakokk ja paluda tal vaid üks banaan lahti koorida.

Miljonärist mõisaproua sai jälle heietada pisut. Robotniidukit tal ei ole, aga ega see takistanud muudest asjadest pajatamast:=)

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miljonärist mõisaproua sai jälle heietada pisut. Robotniidukit tal ei ole, aga ega see takistanud muudest asjadest pajatamast:=)

Kuidas ei ole, 2 tk, kirjutas brändidki.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ei ole, 2 tk, kirjutas brändidki.

Ju läks muu asjassepuutumatu loba seas kaduma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on Worx ja niidab uhkelt. Mudelit peast ei tea, aga sellise ala niitmiseks võiks olla 4-veoline. Olen kuulnud, et Worx on Stihliga suht võrdväärne, aga kõvasti odavam. Meie soetasime selle 5 aastat tagasi ja probleeme pole olnud. Mees laseb igal kevadel terad üle teritada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miljonärist mõisaproua sai jälle heietada pisut. Robotniidukit tal ei ole, aga ega see takistanud muudest asjadest pajatamast:=)

Küll sa oled väsitav.

Mulle meeldib küll lugeda, kuidas teised inimesed elavad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll sa oled väsitav. Mulle meeldib küll lugeda, kuidas teised inimesed elavad.

Sinu jutt on tüütu. Meeldib jubedalt endast padrata ja ikka pikalt. Sama tüütu kui see V tähega meesterahvas, kes muudkui oma seksiseiklusi vanemate naiste ja Narva pereemadega kirjeldab ja ise seejuures pihku taob.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama tüütu kui see V tähega meesterahvas, kes muudkui oma seksiseiklusi vanemate naiste

Ega neid seksijutte siin foorumis ülearu palju ei ole, korra kuus trehvab midagi silma. Aga ega kõiki teemasid ei pea lugema. Kui ei meeldi, siis teema kinni ja loed miskit muud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jutt on tüütu. Meeldib jubedalt endast padrata ja ikka pikalt. Sama tüütu kui see V tähega meesterahvas, kes muudkui oma seksiseiklusi vanemate naiste ja Narva pereemadega kirjeldab ja ise seejuures pihku taob.

Minu? Ega mina seda ei kirjutanud. Appi, parakad või?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu? Ega mina seda ei kirjutanud. Appi, parakad või?

Kes seda väitnud on? Sina patrad detailselt, mida sinu aednik-arborist teeb, kuigi keegi pole küsinud. Ütlesin lihtsalt, et see on veel tüütum kui selle Narva mineti ja ööklubi-kubemepigistaja jutukesed.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes seda väitnud on? Sina patrad detailselt, mida sinu aednik-arborist teeb, kuigi keegi pole küsinud. Ütlesin lihtsalt, et see on veel tüütum kui selle Narva mineti ja ööklubi-kubemepigistaja jutukesed.

Väidad ju hetkel teistkordselt, et mina kirjutasin selle arboristi-jutu. See pole minu kirjutatud, sa ei saanud aru korra ütlemisest?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väidad ju hetkel teistkordselt, et mina kirjutasin selle arboristi-jutu. See pole minu kirjutatud, sa ei saanud aru korra ütlemisest?

Kust mina tean, mida sina kirjutasid, kui su nimi on Kägu. Mina vastasin eputaja aednik-arboristi heietustele, sinul pole vaja mingi muu lobaga vahele sõita ja siis solvuda, et ega sina ju seda ei öelnud,

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust mina tean, mida sina kirjutasid, kui su nimi on Kägu. Mina vastasin eputaja aednik-arboristi heietustele, sinul pole vaja mingi muu lobaga vahele sõita ja siis solvuda, et ega sina ju seda ei öelnud,

Mina kirjutasin, et mulle meeldib lugeda, kuidas teised elavad, mille peale sa mind tsiteerisid ja nähvasid, et minu jutt on tüütu ja mulle meeldib endast ja oma aednik-arboristist padrata. Võta end kokku, inimene, su parakad viskavad üle.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See miljonärist proua on tõsiselt domineeriv ja tüütu. Ei ole vist perekoolis enam naljalt teemat, kus ta ei ärpleks.

Terve “Rahanõu” teema on tema täis kirjutatud, kuidas ikka temal kõik on, ja kuidas teistel ikka ei ole… Pereelus sõitis ta täiesti seosetult sisse mingisse vanavanemate teemasse, kus kukkus kedagi mõnitama, et kui loll peab ikka olema, et omada maakodu ja sinna igal nädalavahetusel sõita. Selle asemel, et tema moodi Tallinnas uhket häärberi omada, mille ümber 4000 ruutu maad, kus aia tagant algab suur mets ja kostab linnulaul.

Isegi lihtsas mururoboti teemas suudab ta fookuse jälle enda peale tõmmata. Küsimusele ei vasta (vähemalt mitte kohe), aga hakkab heietama miskist oma ihu-arboristist ja -aednikust, kirjeldades detailselt, millise sagedusega üks ja teine teda teenindab…

Oeh, tõesti on tüütu! Ja kohe üldse ei ole põnev lugeda “kuidas teised elavad”, nagu keegi siin ütles.

Mõistagi elab ta rantjee-elu. Ega tal siis muidu oleks aega 24h perekoolis valvel olla ja oma heietusi kirjutada igasse võimalikku teemasse.

Ja nüüd kohe saame kuulda talt, kuidas me kõik oleme kadedad (eesotsas minu ja selle teise käoga, kellele ta ka närvidele käib).

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kirjutasin, et mulle meeldib lugeda, kuidas teised elavad, mille peale sa mind tsiteerisid ja nähvasid, et minu jutt on tüütu ja mulle meeldib endast ja oma aednik-arboristist padrata. Võta end kokku, inimene, su parakad viskavad üle.

Arusaadav, see miljonäriproua ei ole sina. Vahet pole, sest mõte jääb täpselt samaks. Ei ole huvitav lugeda selle proua teemast välja heietusi. Väga tüütu on!

Kui sulle tõesti tunduvad ta jutud väga huvitavad, siis mine loe Rahanõu teemat. Seal on ta pikalt ja laialt oma imelisest elust kirjutanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle tõesti tunduvad ta jutud väga huvitavad, siis mine loe Rahanõu teemat. Seal on ta pikalt ja laialt oma imelisest elust kirjutanud.

Minul on veel parem idee: see inimene, kes väga huvitub selle proua elust, võiks anda oma meili ja hakake suhtlema. Proua saab oma grafomaaniat rakendada ja teine inimene saab nautida neid imeilusaid heietusi. Siis ei pea proua igas teemas siin sisse sõitma ja huvituv lugeja ei peaks neid toredaid jutukesi mööda teisi teemasid taga ajama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik need aedniku omajad on kadunud. Just õige aeg teadmisi edasi anda.

Minul on aednik, aga niidab inimene. See, kes tegeleb ka lehtede, tänavakoristuse ja lumelükkamisega.

Aednik ei olegi inimene? Kukkusid vastu oma eebenipuud ja lõid pea ära?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aednik ei olegi inimene? Kukkusid vastu oma eebenipuud ja lõid pea ära?

Täiesti pekkis, mis d.biilikud siin koos on. Niidab inimene, st ei niida robot. Anna kannatust!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti pekkis, mis d.biilikud siin koos on. Niidab inimene, st ei niida robot. Anna kannatust!

D… oled sa ise. Küsitakse robotniiduki kohta, sina plätrad, et mul niidab palgaline töötaja. Mis siis? Iga kord imestan, et miks iga küsimuse peale tuleb vähemalt üks vastus, et aga mina ei kasutagi seda asja, oled loll, et seda üldse teed vms, vms. Kuidas see ometi asjasse puutub? Otsi mingi sõbranna endale, kes su lugulaule ja asjassepuutumatut möla talub, teisi ei huvita.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Kodunurk Robotniiduk 5000m2