Esileht Kodunurk Robotniiduk 5000m2

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Robotniiduk 5000m2

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oled sa mingi algharidusega või kerge vaimupuudega? Juba mitmendas kohas ajad mingid totaalset p.ska suust välja.

Kirjutasin esimest korda. Kui sulle pidevalt tundub, et su möla ei paku huvi, et teised ei saa sinust aru, äkki on viga sinus, sellele ei ole mõelnud kunagi?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin esimest korda. Kui sulle pidevalt tundub, et su möla ei paku huvi, et teised ei saa sinust aru, äkki on viga sinus, sellele ei ole mõelnud kunagi?

Milline minu möla? Jube möla küll, vastates, et aednik on, aga niidab inimene.

Kas sul on mingi probleem endast teistmoodi elavate inimestega, sest mina olen juba teine, keda siin teemas tümitatakse. Mõlemad oleme juhtumisi paremal järjel kui sinusugused, kel koguaeg midagi kobiseda on. Mida see teie kohta ütleb? Mõtetud tühikargajad.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle pidevalt tundub, et su möla ei paku huvi, et teised ei saa sinust aru, äkki on viga sinus, sellele ei ole mõelnud kunagi?

Jällegi, kust sa võtad, et ma endast räägin? Vastik vaadata, kuidas tümitatakse sedasama 4000 m2 inimest 80-aastaste teemas, rahanõu teemas. Ei, see ei ole mina. Rikaste teemas olid tümitatavad kõik, kel raha oli, eriti sai puid alla keegi 5 miljoni päranduse saaja. Mis teil viga on, inimesed? Häbi peaks olema, ise vanad inimesed juba, aga lapsikud nagu titad.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul on mingi probleem endast teistmoodi elavate inimestega, sest mina olen juba teine, keda siin teemas tümitatakse. Mõlemad oleme juhtumisi paremal järjel kui sinusugused, kel koguaeg midagi kobiseda on.

No juba hakkab tulema! 😀 😀 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastik vaadata, kuidas tümitatakse sedasama 4000 m2 inimest 80-aastaste teemas, rahanõu teemas.

Kuidas teda seal teemas tümitati? Sa mine loe see lugu uuesti läbi, siis näed, kuidas tema tümitab, mõnitab ja alavääristab teisi inimesi.

Ei ole siis vaja imestada, kui kellelgi lõpuks närv üles ütleb ja sama puuga talle vastu lajatab.

Kusjuures, see maakodu omanik, keda ta mõnitas, ei ütelnud oma mõnitajale ühtegi halba sõna vastu, vaid selgitas, miks see on tema valik. Aga, kes ei suutnud kuidagi mõnitamist lõpetada, oli meie miljonäriproua.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jällegi, kust sa võtad, et ma endast räägin? Vastik vaadata, kuidas tümitatakse sedasama 4000 m2 inimest 80-aastaste teemas, rahanõu teemas. Ei, see ei ole mina. Rikaste teemas olid tümitatavad kõik, kel raha oli, eriti sai puid alla keegi 5 miljoni päranduse saaja. Mis teil viga on, inimesed? Häbi peaks olema, ise vanad inimesed juba, aga lapsikud nagu titad.

Aga äkki siiski vahetate omavahel meiliaadresse ja siis saate üksteisele oma imelist elu kirjeldada?

Teised perekooli inimesed ja siinsed teemad võiks rahule jätta. Meiesuguste matside sekka te ju nagunii ei sobi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teised perekooli inimesed ja siinsed teemad võiks rahule jätta. Meiesuguste matside sekka te ju nagunii ei sobi.

Kui tohivad vaesemad rääkida, tohivad ka rikkamad, kogu lugu. Kui mõni räägib, et raha vähe, võib teine rääkida, et raha palju. Täpselt samad õigused kõikidel.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No juba hakkab tulema! ???? ???? ????

Hakkabki, sest mõnitate rikkaid. Miks küll?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Tänan neid kes vastasid mu teemale. Oleks tore kui keegi veel soovitaks masinaid/mudeleid. Lisaks sellele omavahelisele kraaklemisele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teised perekooli inimesed ja siinsed teemad võiks rahule jätta. Meiesuguste matside sekka te ju nagunii ei sobi.

Kui tohivad vaesemad rääkida, tohivad ka rikkamad, kogu lugu. Kui mõni räägib, et raha vähe, võib teine rääkida, et raha palju. Täpselt samad õigused kõikidel.

Võivad rikkad ka, kui nad ei hakka kehvemal järjel inimesi norima ja mõnitama ning end nende arvelt upitama. Aga selleta ju paar teatud isikut siin ei suuda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võivad rikkad ka, kui nad ei hakka kehvemal järjel inimesi norima ja mõnitama ning end nende arvelt upitama. Aga selleta ju paar teatud isikut siin ei suuda.

Vastupidi. Kaarnakari on alati kallal, kui keegi midagi teistsugust kirjutab. Kõigepealt sõimatakse valetajaks ja siis hakatakse mõnitama. Jubedad inimesed.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastupidi. Kaarnakari on alati kallal, kui keegi midagi teistsugust kirjutab. Kõigepealt sõimatakse valetajaks ja siis hakatakse mõnitama. Jubedad inimesed.

Lase jalga siis ja heieta mujal. Mitu korda sulle öeldud, aga ei jõua kohale millegipärast.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lase jalga siis ja heieta mujal. Mitu korda sulle öeldud, aga ei jõua kohale millegipärast.

Mina pole mitte kuskil heietanud. Lase ise jalga, kui sinust edukamad inimesed sulle närvidele käivad, või hoia oma suu kinni.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh tõesti. Tahaks lugeda mururobotitest, aga ei saa, peab mingi kirjaoskamatu (on aednik, aga niidab inimene – lasteaialapsele võiks andeks anda suutmatuse oma mõtet õigesti väljendada, aga täiskasvanu peaks ikka keeleliselt oskama oma mõtte edasi anda, kui mõte ikka on olemas) heietusi aednikust ja aiaaukudest Nb! Metafoor). Kui inimese teeb teema robotitest, siis mis valu sunnib mingit asjassepuutumatut aednikku ja inimest siia teemasse toppima? Tahaks ka robotitest uut teavet!

Kui meie ostsime, öeldi, et areaal (meil vaid 3000) läheb liiga suureks, 2 väikest on parem. Ostsime võimsama ja niidab ära küll ilusti.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

erve “Rahanõu” teema on tema täis kirjutatud, kuidas ikka temal kõik on, ja kuidas teistel ikka ei ole… Pereelus sõitis ta täiesti seosetult sisse mingisse vanavanemate teemasse, kus kukkus kedagi mõnitama, et kui loll peab ikka olema, et omada maakodu ja sinna igal nädalavahetusel sõita. Selle asemel, et tema moodi Tallinnas uhket häärberi omada, mille ümber 4000 ruutu maad, kus aia tagant algab suur mets ja kostab linnulaul.

Ei, see rahanõu teemas ei ole mina. Minu 4000 ruutu, millest kirjutasin robotniidukite asjus, asub maakolkas, tegemist on taluga. Maaelanikuna julgesin mainida murutraktorit. Teil on kõik käod väga segamini. Mis teistel on ja minul mitte – ilmselt korralik internet. Mida minul on, aga teistel pole – kooguga kaev, rästikud ja aia taga mets. Ja 4000 meetrit aia sees 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks ka robotitest uut teavet!

13 oled või, ett ei oska ise poest küsida ja risustad foorumit oma heietustega?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil on odavama otsa robotmuruniidukit, praegu pakutakse 300-400 euro eest neid, sellise hinnaga isegi jõuaks osta. Aga kas on mõtet, kuidas sellise hinnaga masin niitmisega tegelikult hakkama saab?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil on odavama otsa robotmuruniidukit, praegu pakutakse 300-400 euro eest neid, sellise hinnaga isegi jõuaks osta. Aga kas on mõtet, kuidas sellise hinnaga masin niitmisega tegelikult hakkama saab?

redback niidab väga hästi, on odavam, aga võimalik, et laguneb ka rutem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Kodunurk Robotniiduk 5000m2