Esileht Kodunurk robottolmuimeja

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: robottolmuimeja

Postitas:

Palun soovitage robottolmuimejat (pesemisfunktsiooni ei pea olema). Kuna peres on koer, siis karvu palju.  Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see odav Ilife – http://kaup24.ee/et/brands/i/ilife?gclid=CjwKCAjw_sn8BRBrEiwAnUGJDmwFUZ6daQg19kFCfMUhlWgZGYDP8yL4W1AHnNJR0jLb3FzWNYf_fRoCMCYQAvD_BwE

Olen väga rahul, korjab üles ka udupeene tolmu ja kassikarvad, olen oma kodu teinud selliseks, et eriti ei pea asju eest tõstma (toolid , kassi nõud) ja 3x nädalas lasen toimetada allkorruse, paar korda üleval. On ka pesemisfunktsioon, seda kasutan harvem, aga tuleb ette.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 09:44; 25.10 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka iLifei.

Ca 4a tagasi sokutati poes üks tuntud tippmudel ca 700€.

Töötas remondita 5 kuud. Siis pidevalt remondis(4 korda erinevad hädad,siis loobusin).

Remondi ajal sai võetud see odav ca 150€ iLife hiinakas. Kestis pea 3 a. Ostsin järgmise iLife. Töötanud 7 kuud probleemideta.

Koristavad paremini kui see 4x kallim, tõsi natuke aeglasemalt. Hiljuti sai nädalaks ühte tänast kõrgema otsa mudelit laenatud, ei midagi oluliselt paremat.

Käigus iga päev.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see odav Ilife – http://kaup24.ee/et/brands/i/ilife?gclid=CjwKCAjw_sn8BRBrEiwAnUGJDmwFUZ6daQg19kFCfMUhlWgZGYDP8yL4W1AHnNJR0jLb3FzWNYf_fRoCMCYQAvD_BwE

Olen väga rahul, korjab üles ka udupeene tolmu ja kassikarvad, olen oma kodu teinud selliseks, et eriti ei pea asju eest tõstma (toolid , kassi nõud) ja 3x nädalas lasen toimetada allkorruse, paar korda üleval. On ka pesemisfunktsioon, seda kasutan harvem, aga tuleb ette.

Milline siis nendest täpsemalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsemalt – V5s pro (heledat värvi, esimene).

Pesemisfunktsiooniga teen nii – teen selle lapi, mis seal all käib, märgaks ja piserdan lahjat pesuvahendit peale, samuti lasen seda vahendit  põrandal olevatele plekkidele ning siis lasen masina lahti. Minu arust tuleb paagist vett liiga vähe sp. tulebki pesulapp kohe märjaks teha (pane ka tilga mõnda aroomõli, siis on lõhna ka)

Pikutan diivanil, joon kohvi ja mu usin abiline urisedes teeb minu tööd…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 09:44; 25.10 07:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk robottolmuimeja